Termal Sauna Şort Tuzu ve Jeli Nereden Alınır, Fiyatı Nedir?

Termal Sauna Şort Tuzu ve Jeli Nereden Alınır, Fiyatı Nedir? Galeri

Günümüzde yanlış beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam ve stres kilolu ve sağlıksız bireylerin sayısını gittikçe artırıyor. Özellikle karın ve bel bölgesinde biriken yağlar iç organların düzenli çalışmasını engellediğinden tehlikeli bir durum yaratıyor. Bu durumu engellemek ve kilo vermek için düzenli beslenmek, aşırı yağlı ve tuzlu yiyecekleri, hamur işlerini ve tatlıları kilo verme aşamasında beslenme planından çıkarmak gerekiyor. Bunun yanı sıra haftada en az 4 saat spor yapmak da kilo verme aşamasında yardımcı bir faktör. Bunların sonucunda verilen kilolara rağmen bazı bölgelerdeki inatçı yağlanmalarla baş etmek biraz daha zor.

Bölgesel Yağlanma İçin En Etkili Çözüm

Bölgesel Yağlanma İçin En Etkili Çözüm

Bu bölgelerdeki inatçı yağlar için daha etkili ve destekleyici sonucu termal sauna şortlar veriyor. Karın, göbek, bel ve kalça bölgesindeki yağlarda oldukça etkili bu şortların kullanımı da çok pratik. Sadece vücudun alt bölümü değil üst kısımdaki fazlalıklar için de üretilmeye başlayan bu ürünler daha ince ve sıkı bir bedene kavuşmayı sağlıyor.

Sauna Şort Kullanımı

Bu mucize ürünü her gün kullanmak gerekiyor. Haftada üç gün termal tuz ile kullanılması daha hızlı bir etki sağlıyor. 1 tatlı kaşığı tuzu yarım su bardağı ılık suda eritip, fazlalık olan yerlere sürülmesi, kuruduktan sonra şort giyilip en fazla 4 saat sonra duş alınması gerekiyor. Kullanımı çok basit ve pratik olan ürün istenildiği zaman ve faaliyette giyilebiliyor. İster spor yaparken, ister evde ev işi yaparken ya da gece yatarken. Yapılan hareketlerin etkisini ve ısıyı iki katına çıkaran ürün kolayca incelmeyi sağlıyor. Ürünün kullanıldıktan sonra asla makinede yıkanmaması gerekiyor. Elde ılık sabunlu su ile yıkanabilecek ürün düz bir zeminde kurutulması uzun süre bozulmadan kullanımını sağlayacaktır.

Termal Sauna Şort Tuzu Etkileri

Sauna şort vücudun normal ısısını kullanıp daha yüksek seviyeye çıkararak vücuttaki ödem ve toksinlerin atımını, yağların ve selülitin parçalanıp erimesini sağlıyor. Bu etki aynı zamanda kan dolaşımını da artırdığından bu bölgedeki cilt dokusu da pürüzsüzleşir. Bu ürünün bunu nasıl bu etkilere sahip olduğu kumaşında gizli. Dalgıçların kullandığı neopren kumaştan üretilmiş ürünler bu özelliği ile vücut ısısını yükseltiyor ve cilde zarar vermiyor.

Diğer Zayıflatıcı Ürünler

Sauna şortların etkilerinin çok başarılı olması diğer bölgelerde de bu ürünlerin kullanma isteğini ortaya çıkarmış. Firmalara yelek ve kemer ile farklı bölgelerdeki sorunlara da çözüm getirmişler. Yelek sırt, göğüs ve koltukaltı bölgesinde, kemer ise bel bölgesinde ciddi incelmeler sağlıyor.

Online Mağaza

724tikla.com kolayca bölgesel incelmeyi sağlayan bu ürünlerin bulunabileceği büyük online mağaza. Birçok fırsatı barındıran sitede indirimler ve üyelerine sunduğu hediye çekleri ile bir çırpıda siparişler kapıya geliyor. Gecenin bir vakti, ya da sabah mesai bile başlamadan verilebilecek siparişlerde mağaza kapanma, kasa sırası, eksik ürün bilgisi gibi sorunların hiç biri yaşanmıyor. Almak istenilen ürün, markası, müşteri yorumları gibi birçok bilginin bulunacağı sitede, bunları da eksik bulanlar ve daha fazla detay isteyenler için online canlı destek de bulunuyor. Bu eksiksiz hizmet ve rahatlık en ucuzundan en pahalısına kadar her üründe sağlanıyor. Üye olan müşterilerin anında 10 TL hediye çeki sunan mağazada ev tekstili, dekorasyon, mücevher, telefon, bilgisayar, oto aksesuarı, beyaz eşya gibi ev ve aile için aranılan her şey bulunabiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • 724tikla.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları