Tergan Çanta: Tergan Ürünlerinde İndirim Kampanyaları Burada!

Tergan Çanta: Tergan Ürünlerinde İndirim Kampanyaları Burada! Galeri

Tergan Deri Firması yetmişli yılların başlarında ticari hayatına başlayan, el yapımı deri ürünleriyle tüketicilerin ilgisini çeken önemli bir markadır. Tergan yüzde yüz orijinal deri malzeme kullanarak el yapımı hazırladığı koleksiyonlarıyla kullanıcılar tarafından her sezon severek tercih edilmektedir. Yetmişli yıllarda başlayan üretim hayatı her sene giderek gelişen firmanın günümüzde yaklaşık 30 kadar satış noktası ve şubesi bulunmaktadır. Marka deri ayakkabı, çanta, bot, çizme ve cüzdan gibi deri aksesuarlar üretmektedir. Tergan markası özellikle çanta alanında oldukça iddialı bir markadır. Tergan çanta el yapımı olması ve ince işçiliğiyle kadın ve erkek müşterilerin severek aldığı bir aksesuardır. Tergan çantalar her sezon sezonun moda renkleri ve çizgileriyle hazırlandığı gibi klasik çanta modellerine de yer verilmektedir.

Tergan Çanta Modelleri ve Renkleri

Tergan çantalar kadın ve erkek tüketiciler için ayrı ayrı tasarlanmaktadır. Hanımlar için hazırlanan modellerde günlük ve abiye kullanım için çizgiler bulunmaktadır. Günlük modeller abiye modellere oranla daha büyük ve rahat kullanımlıdır. Tümü el yapımı olarak hazırlanan modeller çeşitli ebatlarda bulunmaktadır. Abiye modeller ise daha küçük olup, taşlı aksesuarlarla hazırlanmıştır. Beyler için hazırlanan Tergan çanta modelleri evrak çantası, el çantası ve dizüstü bilgisayar çantaları şeklinde çeşitli modellerde sunulmaktadır. Çanta koleksiyonu yanında cüzdan, anahtarlık gibi deri aksesuarlar da hazırlanmaktadır. Tergan çanta koleksiyonu hazırlanırken her sene sezonun moda renkleri ve çizgileri esas alınmaktadır. Ancak klasik çizgiler de kullanılmaktadır. Renklerde moda renklerin yanında mutlaka klasik renklere de yer verilmektedir. Bu sezon moda olan sarı, bordo, kırmızı, krem, ten rengi gibi renklerin yanı sıra klasik olan siyah, beyaz modeller de kullanılmıştır.

Tergan Çanta Modellerinde İndirimler

Tergan çanta modelleri el yapımı ve yüzde yüz gerçek deriden hazırlanan; uzun ömürlü ve oldukça kaliteli ürünlerdir. Bu nedenle çanta modelleri biraz yüksek fiyatlıdır. Ancak firmanın, sezon sonunda yaptığı indirimlerle ve yeni sezon başında koleksiyonunu sunarken hazırlanan indirimlerle oldukça uygun fiyatlara ürün alımı mümkün olmaktadır. Sezon sonunu yaşadığımız şu günlerde Tergan çanta modellerinde %50'ye varan indirimler uygulamaktadır. Öte yandan markanın ayakkabı modellerinde ve bot ile çizme koleksiyonlarında da büyük indirimler uygulanmaktadır. Marka, yeni sezon koleksiyonunu da vitrinlere çıkarmış olup, ürünlerde %20 oranında indirim uygulamaktadır. Öte yandan deri aksesuarlarda %30 indirim bulunmaktadır. Markanın resmi internet adresinde bir sanal alışveriş mağazası da bulunmaktadır. Bu mağazadan alışveriş yapan müşterilere ise bu indirimlerin yanında %5 oranında iskonto uygulanmaktadır. Tergan çantaların ve markanın diğer ürünlerinin, resmi internet adresinden incelenerek yeni koleksiyonlar ve indirimli ürünlerde inceleme yapmak mümkündür. Tergan Online Shop adlı mağazanın yanı sıra Gitti Gidiyor gibi internet üzerinden alışveriş yapılan sanal mağazalardan oldukça uygun fiyatlar, ödeme koşulları, kargo avantajları, indirim fırsatarı ile ürünleri satın almak mümkündür. Markanın ürünlerine kendi mağazalarının yanı sıra, online alışveriş olanakları ile de ulaşabilir; evinizden çıkmadan ekonomik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tergan
  • Deriden
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları