Tepe Mobilya: Tepe Mobilya Mağazaları ve İndirimli Kampanyaları

Tepe Mobilya: Tepe Mobilya Mağazaları ve İndirimli Kampanyaları Galeri

Tepe Mobilya 1969'da kurulmuş olan, yemek odası, yatak odası ve oturma grupları gibi ürünler tasarlayan bir mobilya markasıdır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tepe Mobilya yeni evlenecek olan ya da evini yenilemek isteyenlerin uğraması gereken kaliteli markalardan biridir. Mobilya ve ev dekorasyonu gibi hizmetleri göz önüne aldığımız zaman Tepe Mobilya gibi Türkiye'de bulunan birçok yerli marka Avrupa standartlarındadır. Yatak odası ürünlerini karyola, şifonyer, komodin ve gardrop olarak sınıflandırmak mümkün. Karyola modelleri olarak; Riva çift kişilik sandıklı baza, Karizma karyola, Dora metalli karyola modelleri, Vento, Alete, Julia ve Spring gibi modeller olarak komodin modelleri; Dora, Julia, Colombia, Pony gibi şifonyer modelleri ise; Pony, Julia ve Karizma gibi modellerdir. Tepe Mobilya, deri oturma grubu için Latina, Vera, Savona ve Romina gibi modeller üretmiş. Tekli koltuk modelleri ahşap kollu, döşemeli berger, klasik tasarımları sevenler için Elsa tekli koltuk modelleri, rahatlığa önem verenler için Marlon televizyon koltuğu gibi onlarca seçenek bulunuyor. Yataklı oturma grupları daha çok kalabalık ve yaşam alanı kısıtlı olan aileler için tasarlanmıştır. Alvin, Bruno, Sydney gibi yataklı oturma grupları gündüz oturma grubu gece ise yatak olarak kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır.

Tepe Mobilya Mağazaları

Tepe Mobilya Mağazaları

Oturma odaları ve salon takımları için koltukların şıklığını tamamlayan yuvarlak sehpalar, ahşap köşe sehpaları, kare sehpalar, çok şık bir tasarıma sahip olan Riga zigon sehpa ve Karizma, Küba, Anais gibi orta sehpa modellerini, yemek odası için Sono, Oliva, Pasifik modelleri ise en çok ilgi gören modelleri, bebek ve genç odası mobilyalarını, bahçe mobilyaları gibi bir evin ihtiyacı olan bütün mobilya gruplarını bulabileceğiniz Tepe Mobilya mağazaları Ankara, İzmir ve İstanbul gibi birçok kentte hizmet vermektedir. Ankara'da Bilkent Mağazası, İstanbul'da Cevahir Alışveriş Merkezi ve Doğuş Power Center Maslak Mağazası ile Avcılar ve Yeşilköy'de, İzmir Kipa Alışveriş Merkezi, Diyarbakır'da Diclekent Bulvarı ve Isparta Atatürk Bulvarı Tepe Mobilya ürünlerine ulaşabileceğiniz mağazlardan bazılarıdır. Ayrıca Tepemobilya ve Tepehome adreslerinden de ürünleri inceleme şansı bulabilirsiniz.

Tepe Mobilya İndirimli Kampanyaları

Öncelikle Tepe Mobilya fiyatlarını makuldür ve ister taksit isterse de peşin olarak yapacağınız mobilya alışverişleri için bazı indirim fırsatları bulunmaktadır. Her sezon çeşitli mobilya ürünleri için bazı indirimlere giden Tepe Mobilya, bu aralar Tepe home mağazalarında ev ve mobilya aksesuarı için %40, Shiny halı modelleri için %40 indirimler ve deri koltuk takımları, köşe takımları, mutfak için masa-sandalye ürünleri, yatak-baza ve puf koltukları gibi yatak odası mobilyaları ile diğer mobilya çeşitleri için %30 indirim uygulamaktadır. Evlilik paketi almayı düşünen çiftler için oldukça şık mobilya ve ev dekorasyon ürünleri tasarlayan Tepe Mobilya belli bir alışverişten sonra 56 ve 82 ekran LCD TV hediye ediyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları