Tepe Home

Tepe Home Galeri

1997 yılında Bilkent Holding'e bağlı olarak kurulan Tepe Home, Türkiye'de mobilya ve ev aksesuarları parekendeciliği alanında faalityet gösteren en büyük mağazasıdır. Türkiye'nin birçok yerinde sahip olduğu mağazalar zinciri ile sürekli genişleyen Tepe Home aynı zamanda Türkiye'nin ilk büyük mağazalar zincirilerinden birisidir. İlk mağazasını 1998 yılında Ankara Bilkent Alışveriş Merkezi'nde açan Tepe Home, mağazacılık sektöründe öncü olan firmalardan birisidir. Ülkemizde, aynı mekan içinde ve geniş bir alan içinde her çeşit ev ve ofis mobilyası ve aksesuarlarının bir arada sunulması Tepe Home tarafından başlatılmış bir konsepttir.


Tepe Home Ürünleri

<a href='http://www.tepehome.com.tr/'>Tepe Home Ürünleri</a>


Tepe Home mağazalarında yaklaşık olarak 40.000 çeşit ürün sergilenmektedir. Ankara ve Eskişehir'de toplamda 104.000 metrekareye yayılmış üretim tesislerinde kendi üretimini yapan Tepe Home, müşterilerine birçok farklı çeşitte model, kumaş ve renk seçeneği sunmaktadır. Müşteriler tarafından satın alınan mobilyalar, etkin bir lojistik yapıya sahip olan Tepe Home tarafından ücretsiz olarak evlere teslim edilmektedir. Aynı zamanda, teslim edilen ürünler,in Tepe Home'un deneyimli ekibi tarafından montajı da ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tepe Home'da -mobilya ürünleri arasında: turma takımları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri bulabilir; aksesuar ürün grubunda ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma ve halı gibi ürünlere bir arada ulaşabilirsiniz. Mobilyaların büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üreten Tepe Home, aynı zamanda yerli ve yabancı, yüksek kalitede üretim yapan köklü firmalarla da anlaşmalar yaparak ürün portföyünü genişletmektedir.


Tepe Home Mağazaları

<a href='http://www.tepehome.com.tr/'>Tepe Home Mağazaları</a>


Tepe Home'un Türkiye'nin birçok şehrindeki seçkin alışveriş merkezlerinde ve caddelerinde mağazaları bulunmakta. Konforlu ve geniş alanı, güleryüzlü personeli, uzman ekibi ve binbir çeşit ürün seçeneği ile en iyi fiyatı ve kaliteyi sunmayı hedefleyen Tepe Home'un, İstanbul'da 6 ve Ankara'da 4 tane olmak üzere; İzmir, Adana, Bursa, Antalya, İzmit, Kayseri, Diyarbakır, Trabzon, Alanya, Eskişehir, Giresun ve Konya'da mağazaları bulunmakta.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları