Tepe Home Mobilya: Son Modellerde İndirimli Online Alışveriş Fırsatı

koltuk takımları Galeri

Ülkemizde bulunan en köklü firmalardan biri olan Tepe Mobilya, geniş ürün yelpazesi ile bir evin ihtiyacı olabilecek her detayı tüketiciye sunmaktadır. Oturma ve köşe takımlarından, sehpalara, şifonyer ve kanepelerden yatak odası takımlarına kadar geniş mobilya grubu, banyo ve mutfaklar için ürünler, ofisler için mobilyalar, perdeler, nevresim takımları ve tüm bu eşyaları tamamlayan dekorasyon ürünleri ile yenileme aşamasında ilk uğranacak adreslerin başında gelmektedir. Yakın zamanda değişen ismi ile yolculuğuna devam eden Tepe Home Mobilyanın satışa sunduğu ürünlerin fiyatları da benzer markalara göre oldukça düşüktür. Sahip oldukları kaliteye göre fiyatlardaki bu uygunluk tüketicinin yüzünü güldüren ve tercih edilebilirliği artıran en önemli özelliktir.

Evinizin İhtiyacı Olan Her Şey Kalite Ve Uygun Fiyatlarla Tepe Home Mobilya'da

Evinizin İhtiyacı Olan Her Şey Kalite Ve Uygun Fiyatlarla Tepe Home Mobilya'da

1997 yılında Bilkent Holding bünyesinde kurulan Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Anonim Şirketi, bu sektörde parekendecilik yapan hem ilk hem de en büyük mağaza zinciri ünvanını elinde bulundurmaktadır. İlk kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme içine giren firma, ilk mağazasını Bilkent Center Avm içinde, 1998 yılında açar. Bugün ise artık otuza yakın mağaza sayısına ulaşmış durumdadır. Tüm mağazalarının kapladığı alan yüz bin metrekarenin çok üstündedir. Ülkemizde Antalya, Giresun, Konya, Samsun, Mardin gibi onlarca ilde bulunan firma, yurt dışında Azerbeycan ve Kuzey Kıbrıs halkına da hizmet vermektedir. Lider ve öncü şirket olma konumunu koruyarak, ofis ve ev mobilyasını aksesuar çeşitliliği ile birlikte sunma uygulamasını da ilk kez o başlatmıştır. Satış politikasında olduğu gibi müşteri hizmetleri konusunda da pek çok yeniliğin mimarıdır. Bu lider zincirin tüm satış noktalarında geniş tasarım yelpazesi ve fiyat aralığına sahip ürünleri bulabilirsiniz. Mobilya grubu içinde oturma takımları, yatak ve yemek odası grupları, çocuk ve bebek odaları, televizyon üniteleri, mutfak masaları, banyo dolapları gibi çok farklı ürün bulunur. Bu ürünlerin yüzde sekseni firmanın kendi tesislerinde imal edilmektedir. Diğer ürünler ise seçkin yerli ve yabancı markalardan tedarik edilip tüketiciye sunulmaktadır. Aksesuar grubunda ise hediyelikler, tekstil ürünleri, banyo ve mutfak aksesuarları, halı ve aydınlatma üniteleri başta olmak üzere bir evin ihtiyacı olan birçok ürünü bulabilirsiniz. Bu ürünler de kalitesi ile kendilerini kanıtlamış, tercih edilen üreticiler vasıtası ile tedarik edilir. Bir nevi ev süpermarketi sayılabilen Tepe home mağazalarında kırk binden fazla çeşitte ürün bulmak mümkündür ve bu rakam her geçen gün daha da artmaktadır. Bu alanda dünyanın önde gelen fuarlarına katılan firma yöneticileri son trendlerin takipçisi olmaya devam etmektedirler. Müşteri ilgisini sürekli canlı tutan bu yenilikçi yapı markaya duyulan güven ve sevginin kaynağını oluşturur. Eskişehir ve Ankara'da bulunan ve yüz bin metrekareden büyük kapalı alana sahip üretim tesislerinde son teknoloji ürünü makinalar kullanılmaktadır. Bu üretimler, Avrupa Birliği normlarına da uygun olarak sürdürülmektedir. Tesislerde yer alan alt yapı her türlü hammadeyi işleyebilecek şekilde donatılmıştır. Uzman personel tarafından işlenen hammadde kısa sürede Tepe mobilya formuna bürünür. Üretim aşamasındaki esnek yapı tüketiciye model ve kumaş seçimi konusunda özgürlük sunar. Seçtiğiniz bir modeli sizin istediğiniz kumaş ile kaplatabilir, eklenmesi ya da çıkarılmasını istediğiniz detayları uygulatabilirsiniz. Müşteri odaklı bu sistemi uygulayan başka bir isim yoktur. Üstelik size özel hale gelen siparişiniz çok kısa bir süre içinde evinize ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Son Model Mobilya Ve Aksesuarlar Online Alışveriş Fırsatlarıyla

ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan Tepe home, 2011 yılında kurduğu Academy ile bünyesinde bulunan tüm personelin kişisel ve mesleki eğitimlerini öncelik haline getirmiştir. İnsan kaynaklarına yapılan bu yatırım müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir. Ürünlerinde kullanılan malzemelerin çevre ve insan sağlığına zararlı olmadığının garantisini veren Tepe, olabilecek diğer sorunlar için de her ürün için iki yıllık bir garanti sunar. Siparişinizin ilk sevkiyatı ve montajı yetkili satıcıya aittir. Satın aldığınız ürün için nakit ödeme dışında kredi kartı seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgiyi ve indirimli online alışveriş fırsatlarını tepehome.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları