Tempur Yatak: Emsalsiz Rahatlatıcı Yatak Modellerinde İndirimli Fiyat

tempur Galeri

İyi bir uyku, hayati önem taşır. Güne güzel başlamak bir yana sağlığımız için de çok önemlidir. İyi ve kaliteli bir uykunun sırrı ise doğru yatak seçmektir. Uyku teknolojilerinde artık kemikleşmiş sisteme göre üretilen yaylı karyolalar sizi kendine uyum sağlamaya zorlarlar. Halbuki yapılan araştırmalara göre tıbbi açıdan doğru olan, yatağın kullanan kişiye uyum sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan ve üretimlerini bu doğrultuda sürdüren Tempur, sizlere dinlenmiş ve yenilenmiş olarak gözünüzü açacağınız kaliteli bir uyku vaad eder. Ömrümüzün neredeyse üçte birini geçirdiğimiz uyku aşamasını yeterince ciddiye alıp, evin diğer odalarındaki mobilyalara gösterilen özeni yatak seçiminde de gösterirsek birçok sağlık sorununun da önüne geçmiş oluruz. Bunun için ilk yapılacak şey neredeyse yüz yıl öncesinin teknolojisini kullanan ürünlerden vazgeçerek tamamen uzay teknolojisi ile üretilmiş bir Tempur Yatak sahibi olmak.

Tempur Yatak Ve Yastıklar Uzay Teknolojisi İle Üretilirler

Tempur Yatak Ve Yastıklar Uzay Teknolojisi İle Üretilirler

Markanın hikayesi yüz yıldan daha eskiye dayanır. 1989 yılında Danimarkalı poliüretan üretici Dan-Form firması uluslarası pazarda tanınan İsveç merkezli köpük üretici şirketi Fagerdala bünyesine katılır. Fagerdala bir aile şirketidir. Yeni ortakları ile işlerini daha da büyütürler. 1984 yılına geldiklerinde farklı ülkelerde köpük üretim ve satışı yapan on fabrika sahibi haline gelirler. Dan-Form firması ile birlikte Nasa tarafından üretilen ve üretimi fabrikalarında yapılan Tempur malzemesini kendi ürünlerinde de kullanma konusunda proje geliştirirler. Doksanların sonunda da Amerika'da üretim şirketi kurulur. Bu şirketin genel merkezi Kentucky'dedir. 2007 yılında üretime başlayan Albuquerque fabrikası dünyanın en büyük yatak üretim fabrikası olma özelliğini taşımaktadır. Peki sağlığımızı ve verimliğimizi olumlu yönde etkilediği söylenen Tempur yataklarının özellikleri nelerdir? En önemlisi kuşkusuz insan vücuduna uyumlu hale gelmesidir. Bu, bedene uygulanan basınç ve direnci ortadan kaldırır. Aynı zamanda uyku esnasında dönme sorunu da kalmaz. Ayrıca sırt, bel ve boyun ağrılarında rahatlama ve bu bölgelerde yaşanacak sorunları önleme özelliğine de sahiptirler. Basınç rahatlatma özelliği onun hastane gibi ortamlarda da tercih edilmesini sağlar. Tüm dünyada özellikle operasyon masalarında ve yoğun bakım bebek küvezlerinde firmanın ürünleri tercih edilmektedir. Ürünlerde kullanılan malzeme astronotların g-kuvvetinden korunması ve oturma konforu için üretilmiş orijinal bir üründür. İlk başlarda imalat tekniklerindeki kısıtlı gelişmelerden dolayı sivil hayatın bu teknolojiyi evlerine götürmeleri uzun zaman almıştır. Tempur yatakları ile artık her eve ulaşabilen bu teknolojinin formülünü sadece birkaç kişi bilmektedir. Ürünler tamamen çevre dostu olarak imal edilmişlerdir. Bu özellik ve kalite birçok onaylanma ve sertifikayı da beraberinde getirir. Ayrıca tüm ürünler ev alerjenlerine karşı dirençli olarak kabul edilirler. Kullanılan malzeme ilk olarak 1970 yılında Kaliforniya Nasa araştırma merkezi tarafından geliştirilmiştir. Tempur şirketi tarafından mükemmelleştirilen teknoloji Nasa tarafından tanınma ayrıcalığını kazanarak U.S Space Foundation tarafından başarı sertifikası ile ödüllendirilmiştir. Ayrıca 1998 yılından itibaren Gps ile birlikte Nasa Colorad Springs'de bulunan ünlüler holünün sakinleri arasındadır. Bu holde sergilenen teknolojiler önce uzay için geliştirilip ticari ürüne dönüşen isimlerden oluşur.

Rahatlatıcı Emsalsiz Yataklar Online İndirim Fırsatlarıyla

Rahatlatıcı Emsalsiz Yataklar Online İndirim Fırsatlarıyla

Uyuma alışkanlığınızı kökünden değiştirecek, vücut sıcaklığına ve ağırlığına duyarlı ürünler, akıllı hücre teknolojisi sayesinde kalktığınız anda eski halini alacaktır. Dünya üzerinde yetmiş beş binden fazla uzman tarafından önerilen ve yüzde doksan beş seviyesinde tüketici memnuniyetine sahip markanın yastıkları da uyku konforunuzun tamamlayıcısı olacaklardır. Bu emsalsiz rahatlatıcılığa sahip tempur yatak ve yastık modellerine indirimli fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız tempuryatak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları