Televizyon Fiyatları: LED ve LCD Televizyonlar - Online Alışveriş

Televizyon Fiyatları: LED ve LCD Televizyonlar - Online Alışveriş Galeri

Televizyon ilk çıktığından bu yana büyük ilgi gören ve her kesim tarafından kullanılan bir kitle iletişim aracı olmayı başarmıştır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber televizyon modelleri de gelişmiş ve birçok farklı boyutta ve tasarımda televizyonlar ortaya çıkmıştır. En son ise LCD ve LED teknolojisiyle televizyonlar piyasaya çıkmıştır ve önceki Televizyon Fiyatlarını büyük ölçüde etkilemiştir. Önceleri televizyon büyük boyutlarıyla çok yer kaplayan ve çok ağır bir kitle iletişim aracıydı. LCD televizyonların çıkmasıyla beraber televizyon çok yer kaplayan büyük bir cihaz olmaktan çıkmış ve daha portatif bir araç haline gelmiştir. LED televizyonların çıkmasıyla ise televizyon teknolojisinde en mükemmel görüntü kalitesi yakalanmıştır. Daha sonra ise üç boyutlu LED ve LCD televizyonlar piyasaya çıkmıştır. 3D televizyonların çıkmasıyla ise görüntü çok daha gerçekçi hale gelmiştir.

LED ve LCD Televizyonlar Marka ve Fiyatları

LED ve LCD Televizyonlar Marka ve Fiyatları

Günümüzde LED ve LCD televizyonlar en çok satan televizyon modelleri olmayı başarmıştır. Durum böyle olunca birçok televizyon üreticisi de son dönemlerde LCD ve LED televizyon üretimine özen göstermiştir. Bu markalardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Samsung, LG, Sony Bravia, Philips, Sharp, Toshiba, Vestel, Panasonic vb. LCD ve LED televizyon üreten markaların bu denli çok olmasıyla beraber televizyon fiyatları da daha ekonomik hale geldi. Özellikle LED televizyonların piyasaya ilk çıkışlarında televizyon fiyatları çok pahalı olmasına rağmen LED tv üretimi gerçekleştiren firmalar çoğaldıkça LED tv fiyatları da ucuzladı. LED televizyon fiyatlarının ucuzlamasıyla LCD televizyon fiyatları da çok daha ucuz hale geldi. Öyle ki 500 tl den başlayan fiyatlarla LCD televizyon modellerine sahip olabilirken, 1500 tl gibi küçük miktarlara ise LED televizyon modellerini satın alabilir hale geldik. Günümüzde LED ve LCD televizyon modelleri satan birçok televizyoncu ve teknoloji mağazası mevcut. Bu mağazalar aracılığıyla istediğimiz marka ve model LED ve LCD televizyonlara sahip olabiliriz. Çevremizde bulunan çoğu mağazadaki televizyon fiyatları da oldukça ekonomik. Yine de televizyon almadan önce sıkı bir piyasa araştırması yapmalı, bize en uygun televizyonu ve televizyon fiyatını bulmalıyız.

LED ve LCD Televizyonlar Online Alışveriş

LED ve LCD televizyon modellerini çevremizdeki dükkanlardan, mağazalardan alabileceğimiz gibi online olarak da satın alabiliriz. Üstelik online alışverişte televizyon fiyatları da oldukça ekonomik. Online televizyon alışverişlerinde bir çok kampamya ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden LED ve LCD televizyon alabileceğiniz bir çok websitesi mevcut. Bu sitelerden bazılarını; Darty, Teknosa.com, Hepsiburada.com olarak sıralayabiliriz. Özellikle bu sitelerde televizyon fiyatları çok ekonomikken birçok fırsat ve indirimlerde yine bu sitelerde mevcut. Online olarak televizyon satın almadan önce televizyon satan websitelerini teker teker incelemeliyiz. Televizyonu alacağımız site gerek güvenlik gerekse müşteri memnuniyeti bakımından iyi olmalı. Alışverişen önce sitedeki ödeme seçeneklerine, kargo teslim süresine, sitenin hangi kargo şirketleriyle çalıştığına da bakılmalı. Online olarak televizyon satın almadan önce tüm bu kriterleri göz önünde bulundurursak sorunsuz bir online alışveriş deneyimi kazanmış oluruz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Panasonic
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları