Teleset Mobilya: Köşe Takımları ve Yatak Odasında İndirim Kampanyaları

Teleset Mobilya: Köşe Takımları ve Yatak Odasında İndirim Kampanyaları Galeri

Klasik modeller uzaklaşıp daha farklı, özgün tasarımlar yapan ve tasarımlarında özgür bir dünyayı düşünen Teleset Mobilya, yaklaşık 50 yıldan beri Türkiye pazarında bulunmaktadır. Özellikle rahat ve kaliteli bir anlayışı misyonu haline getirmiş, mobilya ürünlerinde bu amacı işlemiştir. Bunun yanında klasik alışkanlığınız da düşünen ve evinizde size daha fazla rahatlık vermeyi amaçlayan firma yemek odası, yatak odası, genç odaları gibi bir çok ürün grubu ile karşınıza çıkıyor. Kadınların çok önem verdiği mobilya seçiminde, onların talepleri doğrultusunda sürekli yeni ve alternatif ürünler sunmaktadır. Farklı ağaç modelleri, renk ve desenleri ile aradığınız ürünü burada bulmak çok kolay.

Teleset Mobilya Yatak Odası Ürünleri!

Teleset Mobilya Yatak Odası Ürünleri!

Ürün gruplarında yemek odaları ve tv ünitelerinin yanı sıra koltuk ve köşe takımları ile yatak odaları bulunmaktadır .Bunun yanında berjer de satın alabileceğiniz diğer ürün. IMOB tarafından 2011 yılının en iyi tasarımına sahip yemek odası olan Vision Yemek Odası modeli de Teleset Mobilya ürünüdür. Bu ürün ceviz ağacından üretilmiştir ve parlak beyaz kaplama ile göz alıcı bir modele bürünmüştür. Bunun yanında geniş ve yüksek bir ürün olması da artı değer katmıştır. En ilgi çekici özelliği olan ise masanın altından oturmak için açılır kapanır bankı bulunması. Ayrıca bu modeli seçenler için bu model ile çok güzel bir uyum sağlayacak 4 tane Tv ünitesi de bulunmaktadır. Birbirinden farklı 13 yatak odası ile de sizlere bir çok tercih sunuyor. Teleset Mobilya'nın en özel ürünlerinden biri olan Cool Yatak Odası, ultra beyaz rengi ile göz dolduruyor. Çok ince bir işçilik ile üretilen, sadece baza ve yatakların köşesinde bulunan köşeli hatları ve metal kulpları ile inanılmaz bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca led aydınlatma sistemi ile ek bir güzellikte katmışlardır. Yine aynı takımın modelinden ve çizgilerinden hoşlanan ancak rengini beğenmeyenler için ise alternatif olarak gri renkte mevcuttur. Ayrıca Dark, Destino, Solera adlı modellerde en popüler olanlardan.

Ücretsiz Teslimat, Ücretsiz Montaj!

Köşe gruplarında da çok ilgi çekici modeller bulabilirsiniz. Venedik Salon Grubu, dış yüzeyini ithal-yerli deseni ile tamamlıyor. Bunun yanında yine parlak metal ayaklar ise beyaz rengine estetik bir görünüm katıyor. Farklı renkteki minderleri ise beyaz ile muhteşem bir uyum sağlıyor. Her tarza uyan bu model oldukça konforlu olarak üretilmiştir. Teleset Mobilya'nın oturma gruplarındaki en popüler ürünüdür. Ayrıca koltuğun kenarında bulunan göz ile de kitaplarınızı ya da dekor olarak kullanabileceğiniz ürünleri koyabilirsiniz. Riga Köşe ise, marjinal rengi ile farklılık isteyenlere özel üretilmiştir. Daha heyecanlı, eğlenceli ve dinamik insanlara hitap eden modeli ve rengi ile ilgi çekiyor. Kullanılan kaliteli malzemeler konforu uç noktada yaşatıyor. Bu ürünleri online bir şekilde satın almak istiyorsanız dasvetelesetbayisi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz nakliye ve ücretsiz montaj ile size kolaylık sağlıyorlar. Bunun yanında özel fırsat kodları ve kredi kartına 12 taksit imkanı da sizleri bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları