Telefon Aksesuarları: Kapak ve Kılıflarda İndirimli Online Fiyatlar

Telefon Kapak Galeri

Cep telefon sektörüne özellikle akıllı modellerin girmesi ile telefon aksesuarlarının satışı da ivme kazandı. Cihazların fiyatları yüksek olunca haliyle insanlar daha uzun süre kullanım için ekran koruyucu jelatin, farklı tasarımlara sahip deri kılıflar ve birbirinden şık desenler ile süslü kapaklara rağbet etmeye başladı. Hem telefonu daha estetik gösteriyor hem de dış etkenlere karşı bir parça da olsa koruma sağlayarak kullanılabilirliğini uzatıyor.

Neden Deri Kılıf ya da Kapak Almalıyım?

Neden Deri Kılıf ya da Kapak Almalıyım?

Telefon markanız ve modeliniz her ne olursa olsun ona uygun bir kılıf ve kapak bulmanız mümkün. Öyle ki günümüzde sadece telefon aksesuarları bile başlı başına bir sektör. Erkek ve kadınlara özel birçok desene ve tasarıma sahip kılıflar bazen bir takımın logosu bazen ise ışıltılı taşlarla süslenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Binlerce farklı model arasından sizin tarzınıza ve zevkinize uygun baskılı kapakları bulmak artık çok daha kolay. Özellikle internet üzerinden bu işlemi yapmak çok daha basit. Aynı anda onlarca farklı model tek bir tıkla karşınıza çıkıyor ve hızlıca gözlerinizle inceleme fırsatı veriyor. Mağazada ise mümkün mertebe daha az modelin olması da son derece normal. Binlerce farklı modeli yan yana koymak oldukça geniş bir alanı kaplasa gerek. Telefonların kenarlarında oluşan aşınma ve çizilmeler için en iyi çözüm kılıf ve kapaktır. Çizikleri ve darbelere karşı kırılmasını önlediği gibi toz ve kirin cihazın içine girmesini de engelleyerek sistemin tozdan ve kirden kötü yönde etkilenmesini de önler. Özel delikli tasarımları ile cihazın hava ile teması kesmez ve ısınmasını engeller. Deri kılıflar olduğu gibi polikarbonattan yapılmış sert kapaklar da bu ara revaçta. Siyah, beyaz, mavi, turuncu, fuşya gibi koyu ve canlı renkler ile elbiseniz ile kombine bile edebilirsiniz. Yırtılma ve darbelere karşı da oldukça dayanıklı olması bu kadar çok tercih edilmesinin asıl sebeplerinden. Telefon aksesuarları arasında sadece deri kılıf ve sert kapaklar yer almıyor, aynı zamanda kulaklık, kablo, batarya gibi diğer ihtiyaçlarınıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kullanırken size kullanım kolaylığı da sağlıyor ve elinize tam oturuyor. Çıtçıtlı modellerden bıkanlar için ise özel mıknatıslı kılıflar çok daha kullanışlı. Çıtçıtı açıp kapamak için kendinizi kasmıyorsunuz. Osmanlı motifinden tutun çizgi karakterlerin resimlerine kadar aradığınız tasarıma ulaşmak son derece basit.

Alışveriş Yapacağınız Güvenli Sanal Alışveriş Siteleri

Telefon aksesuarları konusunda size yüzlerce çeşit sunan, fiyatları ile de bu durumu cazip hale getiren Kliksa.com, her markaya ait modeller ile karşınıza çıkıyor. Siyah, beyaz gibi en çok tercih edilen renklerin yanında mor, turuncu, fuşya, pembe gibi genellikle kadınların daha çok tercih ettiği canlı renklere de ulaşabilirsiniz. Üstelik desenleri ile oldukça göz alıcı. Fiyatlar ise oldukça cazip, kampanyalar ile de bu durum daha da ilgi çekici hale getirilmiş. Özel ödeme seçenekleri sayesinde fiyatı ne olursa olsun taksit yapma imkanı da var. Webdenal.com, Darty.com.tr, Hizlial.com ise diğer alternatif siteler arasında. Bu sanal alışveriş sitelerinde de yüzlerce farklı kılıf, kapak ve kulaklık gibi telefon aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo, kapıda ödeme seçenekleri ise diğer avantajlarınız arasında.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları