Teknosa Telefon Fiyatları: Teknosa'dan Kaçırılmayacak İndirimler

Teknosa Galeri

Teknosa, 2000 yılında 5 tane mağaza ile kurulan ve bugün Türkiye'de 75 ilde toplam 300'den fazla mağazası ile faaliyet gösteren bir markadır. Teknosa, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve en son teknolojiye sahip ürünleri insanlara en uygun fiyatlar ve kampanyalar ile sunmak için yola çıkmıştır. Ürün yelpazesinde telefon, televizyon, beyaz eşya, bilgisayar ağırlık olmak üzere pek çok elektrikli alet ve aksesuarı bulunuyor. Güncel olarak sürdürdüğü ve yılın her günü devam eden farklı kampanyaları ile insanlara yüzlerce markanın binlerce ürününü en iyi fiyata sunmaya devam ediyor.

Ünlü Markaların Yeni Nesil Telefonları!

Ünlü Markaların Yeni Nesil Telefonları!

Teknosa telefon fiyatlarındaki cazip indirim oranları ve kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Nokia, Htc, Samsung, Blackberry, Apple gibi telekom sektörünün en önde gelen markalarında kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor. Apple markasına ait iPhone 4 ve iPhone 4s modeline ulaşmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanları ile teknolojinin son harikası bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone kadar ilgiyi üstüne çeken Samsung Galaxy S3 isimli üründe de avantaj devam ediyor. Samsung markasına ait klavyeli ve dokunmatik ekrana sahip Galaxy serisinin birçok modeli de yine ekonomik fiyatları, üstün özellikleri ve Teknosa farkıyla karşınızda. Htc markasının en son modeli olan One serisine ait telefonların yanında iş dünyasının vazgeçilmez markası olan Blackberry'de kampanyalardan nasibini alanlarlar arasında. Sadece akıllı özelliklere sahip yeni nesil modeller değil aynı zaman klasik telefon modelleri de mevcut. Bu konuda yılların vazgeçilmez markası olan Nokia devreye giriyor. Onlarca farklı model ile karşınıza oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile çıkıyor. Sitede bulunan özel arama motoru sayesinde farklı özelliklere ve fiyatlara sahip ürünler arasında eleme yapabilirsiniz. Böylece onlarca markanın yüzlerce modeli arasından ihtiyaç duyduğunuz ürüne daha kısa sürede ulaşırsınız. Onlarca markanın farklı özelliklere sahip modellerini detaylı bir şekilde incelemek için markanın resmi sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Özel arama motoru sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürüne daha kısa sürede sahip olacaksınız.

Yıl Boyu İndirimli Fiyatlar ve Kampanyalar!

Türkiye'de uzun yıllardan beri teknolojinin vazgeçilmez adresi olan Teknosa, sadece indirimli fiyatları ile değil uygun ödeme koşulları ve özel hizmetleri ile de avantaj sağlıyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen banka kartlarına yapmış olduğu 12 taksit imkanı da bunlardan biri. Ayrıca özel ve farklı bir hizmete daha imza atıyor. İnternet üzerinden siparişini vermiş olduğunuz ürünler için kargo beklemenize gerek yok. Size en yakın Teknosa'yı ziyaret edip ek hiçbir ücret ödemen ürünü teslim alabiliyorsunuz. Üstelik Turuncu Günler adını vermiş olduğu özel günlerde birçok üründe sadece o güne özel ek indirimler yapılmakta. Siparişlerinizi internet üzerinden vermek için Teknosa.com sitesini ziyaret edebilir, güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve size en yakın mağazayı görebilirsiniz. Teknosa telefon fiyatlarında yıl boyu süren kampanyaları kaçırmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları