Teknosa İndirim: Turuncu İndirim Günleriyle İndirimli Online Fiyatlar

turuncu Galeri

Renklerin insan psikolojisi üzerinde etkilerinin olduğu bilinen ve kanıtlanmış bir gerçek. Örneğin turuncu, mutluluk verir, enerjik ve dinamiktir, dikkat çeker, çarpıcı ve coşku veren bir renktir. Renklerin giyim ve ev dekorunda kullanılmasının avantajları yanında, şirket logolarında ve mağaza dizaynlarında bilinçli olarak tercih edilmesinin de satışa sunulan ürünlerin tüketiciye vereceği mesajı doğrutan iletmesi konusunda etkisi vardır. Büyük firmalara bu konu ile ilgili profesyonel bir ekibin destek olduğu bir gerçek. Örneğin turuncu rengi firma logosunda ve kampanyalarında kullanan bir marka, tüketiciye kolay ulaşılabilir, ekonomik, çeşitlilik, ihtiyacı karşılamaya yönelik ve müşterinin rahat edebileceği bir konsepti vaadeder. Teknosa indirim kampanyalarında, herkes için teknoloji sloganına uygun olarak kullanmak için turuncu rengi seçmesi tesadüf olmasa gerek.

Çok Çeşitli Ürün Gamı ve Ulaşılabilir Fiyatlar

Çok Çeşitli Ürün Gamı ve Ulaşılabilir Fiyatlar

Marka, Hacı Ömer Sabancı A.Ş bünyesinde kurulan, teknoloji ürünlerini en üstün hizmet anlayışı ile en uygun fiyata tüketici ile buluşturan bir teknoloji market zinciridir. Mağazaların ulaştığı adet ve bulundukları il bakımından ülkede lider isimlerden biridir. Ürün çeşitliliği elektronikten, kişisel bakım ürünlerine, beyaz eşyalardan, iletişim cihazlarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Konusunda uzman personel sayesinde satış öncesi karar aşamasında, satış anında ve sonrasında ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. İstihdam edilen ve sayıları 3500'ü bulan personelin hepsi 2005 yılında kurulan Teknosa akademi'de eğitimler alımışlardır. Firma ayrıca önemli bir kalite standardı olan ISO 9001:2000 sertifikasını alarak perakendecilik sektöründe ilk olma özelliği taşımaktadır. Geleceğin teknoloji ürünlerini ve dünyaca ünlü markaları Teknosa indirimi ile uygun fiyatlarla satın almak için markanın farklı konseplerdeki mağazalarına uğramanızı öneririz. Kapsadığı alanın metrekare olarak büyüklüğüne göre Planet, Extra ve Exxtra mağazalarında bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca firma sosyal sorumluluk projelerinden birine imza atarak enerji verimliliği ve atık toplama konularında da çevreye duyarlı bir profil çizmektedir.

Turuncu İndirimler

Turuncu Teknosa indirimi etiketi ile sunulan ürünlere oldukça yüksek oranda bir indirim avantajı ile sahip olabilirsiniz. Firmanın resmi internet adresi www.teknosa.com'da da duyurulan indirimler ile vereceğiniz siparişiniz belirli bir miktarı geçtiğinde kargo bedeli ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca turuncu kart hizmeti ile de üyelere özel kampanyalardan, promosyonlardan, hediye çeklerinden yararlanabilir, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden puan kazanabilirsiniz. Tekno garanti hizmeti ise ürünün kendi garanti süresini ekstra 5 yıl daha uzatmanıza olanak sağlıyor. Son günlerde ilan edilen turuncu indirimlerine dahil olan ürünler arasında %20'ye varan indirim oranları ile notebooklar, tercih edilen markaların son teknoloji ürünü led ve lcd televizyonları, cebinizdeki bilgisayar olan telefonlar, yazıcılar, fotoğraf makineleri, buzdolabı gibi beyaz eşya çeşitleri, navigasyon cihazları sayılabilir. Bu indirimlerden mağazalardan ve www.teknosa.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz. Yapacağınız alışveriş tutarına göre hediye çeki kazanabilir ve bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Vereceği mesajı ve etkisini turuncu renkten alan Teknosa indirim günlerini kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları