Teknosa Cep Telefonları: Ünlü Markalarda Teknosa Telefon Fırsatları

İndirim Galeri

Türkiye'de teknoloji denildiği zaman akla gelen ilk markalar arasında yer alan Teknosa, kampanyaları ve indirimli fiyatları ile sizlere en yeni modellere sahip olma şansı veriyor. Türkiye'de kurulduğu ilk günden beri mağaza sayısını sürekli arttıran ve birçok ilde teknoloji marketleri kuran Teknosa, cep telefonları modellerinde sunmuş olduğu cazip fiyat ve kampanyalarla da ilgileri üzerine çekmiş durumda. Turuncu kart ve turuncu günler adı altında sunmuş olduğu ek indirimler de size alışveriş esnasında ayrıca avantaj sağlıyor. Bu fırsatlara sadece mağazalardan değil resmi alışveriş sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Ünlü Markaların Yeni Nesil Akıllı Telefonlarında İndirim!

Ünlü Markaların Yeni Nesil Akıllı Telefonlarında İndirim!

Teknolojinin gelişmesi her sektöre olumlu faydalar sağlamaya devam ediyor. Bu faydalardan en çok pay alanlar arasında ise cep telefonları geliyor. Ünlü markalara ait yeni nesil akıllı telefonlar sayesinde insanlar bilgiye daha hızlı ve daha kolay ulaşıyor. Teknosa cep telefonlarındaki indirimler yılın her günü sürmekle beraber reyonunda bulunan modellerde sürekli güncelleniyor. Türkiye'de telefon denildiği zaman akla gelen Apple, Samsung, Htc, Blackberry, Sony, Nokia gibi markaların yeni nesil cihazlarına en iyi fiyatlar ve en uygun kampanyalar ile Teknosa'dan ulaşabilirsiniz. Onlarca farklı modelin tek bir adreste buluşması sayesinde fiyatları görebilir, modeller arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Gerek mağazadan gerek sanal reyonlardan yaptığınız alışverişlerde sizleri farklı renkler, aksesuarlarda bekliyor. Apple markasının tek modeli olan iphone 4s, sorunsuz ve sıkıntısız bir biçimde reyonlarda. Bozuk, kırık, çatlak ya da sistem olarak kilitli modeller ile uğraşmamak, sürprizler ile karşılaşmamak için Teknosa gayet mantıklı bir seçim. Yakın zamanda çıkacak iphone 5 modeli de mağazalarda ve sanal vitrindeki yerini de alacaktır. Samsung markasının farklı onlarca modeli de yine burada. Son çıkardığı Galaxy Ace ve Galaxy S serisinin sunduğu özellikler belkide şu an piyasanın en iyi modeli olmaya aday. Projektör entegreli, özel harita ve android işletim sistemi ya da kamera özelliği yüksek birçok model yine Teknosa'da. Htc markasının One serisi ve daha ekonomik modelleri, Blackberry markasına ait klavye, dokunmatik ve hem klavye hem de dokunmatik özellikli yeni nesil işletim sistemine sahip ürünleri mağazalarda en cazip fiyatlar ile sizleri bekliyor. Teknosa.com üzerinden resmi siteye ulaşabilir ve yeni nesil modellerdeki kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turuncu Kart ve Turuncu Günler

Teknosa'da cep telefonları sadece indirimli fiyatları ve yeni nesil modelleri ile karşınıza çıkmıyor. Turuncu Kart gibi gerek internet üzerinden gerek mağazalardan yapacağınız alışverişlerde size indirim ve para puan kazandıran avantajlarda bulunuyor. Turuncu günler ise ayın belirli günleri yapılan ve turuncu ürünlerde %50'e varan indirimler sağlayan özel bir avantaj. Bunun yanında özel ödeme seçenekleri ve internet üzerinden sipariş verip mağazadan teslim alma özelliği rakiplerine fark atacak gelişmeler. Bu sayede sanal alışverişe özel kampanyalardan yararlanabilir ve ürünün kargo olarak size teslim edilmesini beklemeden mağazalardan teslim alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları