Tekbir Giyim


Tekbir Giyim, ilk kez 1982 yılında Tesettür imalatına başladı. 1990 yılında da Tekbir Giyim Anonim Şirketi kuruldu. Dünyadaki ve Türkiyedeki ilk tesettür defilesi ile dikkatleri çekmiştir. Bu yolla Türkiye ve Avrupa medyasının ilgi odağı haline gelmiştir.2006 yılına gelindiğinde Tekbir Giyim, İstanbul'da Mahmutbey'de 17 500 metrekarelik kapalı alana sahip tesislerini açtı. Bu tesislerde, yeni fabrikası, fabrika satış mağazası ve showroomu bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri her zaman takip edip, en son teknoloji ile üretilmiş makineler ile üretim yapan Tekbir Giyim, gelişen teknoloji ile birlikte, daha kaliteli ve daha hızlı üretime başladı. Dolayısı ile üretim kapasitesi ve sayısı artmış oldu. Tekbir giyim, modern tesettür giyimin adresi olarak en çok tercih edilen markalardan biri. Ürünlerinin çeşitliliği ve modaya uygun tasarlanan koleksiyonları ile özellikle bayanlar içni vazgeçilmez bir marka. “D8” markası ile kurulan şirketler grubuna dahildir. Bu grubun diğer üyeleri Karaduman Giyim Ltd.Şti ve Fatih Giyim Ltd.Ştd'dir. Tekbir Giyim, Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bir çok satış noktası ile ürünlerini tanınıp pazarlar.Tekbir Giyim, Türkiye'de büyük şehirlerden başlayarak mağazalarını açmaktadır. Mağaza açmadığı yerlere de bayiilik vererek müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Tekbir Mağazalar zinciridir.


Tekbir Giyim Mağazaları

Tekbir Giyim Mağazaları

Tekbir Giyim mağazaları Türkiye'nin birçok yerinde bulunmaktadır. Bu şehirler: İstanbul; Fatih (üç adet), 212 AVM, Bakırköy, Başakşehir, Üsküdar, Ümraniye, Mahmutbey fabrika satış mağazası, Bağcılar, Bayrampaşa, Haznedar, Şirinevler, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Adana, Adapazarı, Ankara'da; Kızılay ve Ulus mağazası,Antalya, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas. Bunların dışında, yurtdışında hizmet veren Tekbir Giyim'in ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Bosna Hersek, Cezayir, Filistin, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsviçre, Kanada, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Sudan, Suriye, Ürdün'de de birçok mağazası bulunmaktadır.

Tekbir Giyim Online

Tekbir Giyim Online

Tekbir Giyim, online alışveriş mağazası ile de sizlere hizmet veriyor. Hızlı, güvenilir ve kolay alışverili garantileyen Tekbir Online Shop'ta Tekbir mağazalarında satılan hemen her türlü ürüne ulaşabilirsiniz. Online shopa özel kampanyalardan da yararlanabileceğiniz Tekbir Online alışveriş mağazasında avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tekbir Giyim Online
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları