Tekbir Giyim Elbise Modelleri: En Son Modeller İndirimli Fiyatlarla

Tekbir Giyim Elbise Modelleri: En Son Modeller İndirimli Fiyatlarla Galeri

Hanımlar şıklık konusunda her zaman, kendilerine yakışan güzel bir modeli ve iyi bir ürünü tercih eder. Bayan hazır giyim sektöründe de birbirinden iddialı birçok marka vardır. Tüm markalar her sezon hazırladıkları yaz ve kış kreasyonları ile hanımlardan tam not alabilmek için adeta yarışırlar. Dünyanın kalbinin attığı tüm defileler ve makaleler tasarımcıların takibindedir. Son yıllarda tesettürlü hanımlar için birçok marka birbirinden güzel koleksiyonlar hazırlamaktadır. Tüm kapalı hanımlar inançları doğrultusunda giyinebilmek için bu markaların tasarımlarından kendilerine uygun modelleri seçerler. Bu markaların öncülerinden birisi de Tekbir Hazır Giyim’dir. Marka 1982 yılında muhafazakar hanımlar için ilk üretimine başlamıştır. Düzenledikleri defilelerle de ismini her geçen gün herkese duyurmayı başarmıştır. Türkiye’de birçok şehirde ve Avrupa’da birçok ülkede bayilik sistemi ile ürünlerini geniş bir yelpazede satışa sunmaktadırlar. Ayrıca hemen hemen her şehirde kendi açtıkları perakende mağazaları ile de büyümeye devam etmektedirler. Bay ve bayan üretim yapan firmanın ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Özellikle bayanlara elbiseden, eteğe, abiye giyimden, eşarba kadar birçok kategoride üretim yapmaktadırlar. Marka her geçen gün muhafazakar hanımların tüm taleplerini karşılayabilmek için üretimde ve tasarımda kendisini sürekli yenilemektedir.

Tekbir Giyim Elbise Modelleri

Tekbir Giyim Elbise Modelleri

Tesettür giyim kulvarında üretim yapan firmanın ürün seçeneği çok fazladır. Küçük beden ve büyük beden üretim yapan firmada kumaş ve tasarım zenginliği de göze çarpmaktadır. Marka tüm dünya hanımları için birbirinden şık kıyafetler tasarlamaktadır. Özellikle elbise modelleri hanımların dikkatini çekmekte ve bu alana talebi artırmaktadır. Tekbir giyim elbise modellerinde öncelikle şıklığı ve rahatlığı ön planda tutmuşlardır. Birbirinden farklı elbise modelleri de mevcuttur. Bunlardan en çok tercih edilen ürünlerinden bazıları ise şöyledir. Yazın ağırlıkta keten ve şifon kumaşlar tercih edilmektedir. Vücut hatlarını tam belli etmeyen ürünler ya belden oturmalı ya da göğüsten robalı şekilde inmektedir. Etek boyu ayak bileğine kadar olduğu gibi diz altında da olan seçenekler mevcuttur. Yaz renkleri öncelikli olarak koleksiyonlarında yer almaktadır. Sezonun trend renkleri olan mercan, çimen yeşili ve kremi ağırlıklı olarak görebilmekteyiz. Tekbir giyim elbise modellerinde gördüğümüz bir başka önemli detay ise çalışan hanımlara yönelik tasarımlardır. İş ortamda şık bir kıyafeti tercih eden hanımlar markanın ürünlerini tercih edebilirler. Tasarımlarında aksesuar ayrıntıları da göze çarpmaktadır. Baskı işlemeler, fermuarlar, metal düğmeler ve şık kemerler elbiseyi tamamlayan önemli unsurların başında gelmektedir. Kış tercihlerinde ise genellikle kaşe kumaş ve triko örme kumaşlar tercih edilmektedir. Bol kesimler olduğu gibi, spor ve daha iddialı kesimleri de kış koleksiyonlarında görebilirsiniz.

En Son Modeller İndirimli Fiyatlarla

Tesettürlü hanımlar kendi çizgilerindeki kıyafetleri tercih etmektedirler. Tekbir Giyim ürünleri kendi perakende mağazalarında satışa sunulduğu gibi birçok satış noktasında da bulunmaktadır. Ayrıca birçok online alışveriş sitesinde de bu markanın ürünleri satılmaktadır. Tüm ürün ve renk seçeneklerini indirimli fiyatlarla bu sitelerde bulmanız artık çok kolay. Cazip ödeme seçenekleri sunan siteler arasında Modanisa, e-tesettur, Yenimoda bulunmaktadır. Markanın yeni koleksiyonunu bulabileceğiniz gibi indirimli ürünlerini de bu alışveriş sitelerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yenimoda
  • Modanisa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları