Tek Kişilik Yatak Örtüleri: Son Modellerde Online İndirimli Fiyatlar

Tek Kişilik Yatak Örtüleri: Son Modellerde Online İndirimli Fiyatlar Galeri

8 saatlik uzunca bir zamanı geçirdiğimiz, kendimizi en huzurlu, dinlenmeye en elverişli hissettiğimiz eşyamız olan yatağımıza gereken özeni göstermeliyiz. Tüm günün yorgunluğunu atmamızı sağlayan ve bizi yeni güne hazırlayan eşyayı kullanmadığımız zamanlarda da şık gösterecek güzel örtüler ile süslemeliyiz.

Yatak Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatak Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatağımıza örtü alırken üzerindeki boyutlara, desenlerine, rengine ve kumaşının özelliklerine dikkat etmeliyiz. Üzerinde her "Tek kişilik yatak örtüsü" yazan örtü yatağımıza olacak diye bir kural yok. Mobilyaların boyutları farklı farklı olduğu için genellikle kumaşların da boyutları değişik olmakta. Alış verişe çıkmadan önce yatağımızın boyunu ölçmek ve ona göre ürün seçmek en güzeli olacaktır. Mobilyaya küçük gelen ürünlerden uzak durulacağı gibi çok büyük olanlarda tercih edilmemeli. Büyük ürünler mobilyayı kapatıp çirkin bir görüntü oluşmasına neden olacaktır. Kumaş olarak temizlenmesi kolay ve rengi atmayacak türler seçmeliyiz. Çok işlemeli ya da boncuklu yatak örtüleri şık durdukları halde tercih edilmemeli. Zamanla yıkanırken düşüp kopması durumunda örtünün şekli modeli değişir. Desen olarak odamıza uygun desenler seçmeliyiz. Halı ya da perde deseni ile uyumlu bir yatak örtüsü çok hoş duracaktır. Sadelikten yana olanlar için ise düz renkler ya da kare desenler tercih edilebilir. Yüksek derecelerde yıkanabilen ürünler daha dayanıklı oldukları için daha çok kullanılacaktır. Örtünün ayrıca her hangi bir kazaya karşı su tutup içine geçirmeme ve kolay temizlenme özelliği olmalıdır.

Yatak Örtülerinde İndirimli Fırsatlar

Yatak Örtülerinde İndirimli Fırsatlar

İnternet üzerinde bir çok müşterisi bulunan Hepsiburada.com sitesinde %50'ye varan indirimlerle tek kişilik yatak örtüleri satılmakta. Bazı ürünlerde kargo ücreti olmayan site Türkiye`nin her yerine online satış yapmakta. Evidea.com adlı intrnet sitesinde de birbirinden güzel ürünler uygun fiyatlarla satışa sunulmakta. Telefon ile de sipariş verilebilen site üyelik sistemi ile çalışmakta. İnternetteki bir başka online alış veriş merkezi olan Homestilhome.com sitesinde de indirimli, birbirinden farklı ve son model ürünlere rastlayabilirsiniz. Kredi kartına 4, 6, 8 taksit imkanı sunan siteden yapacağınız tüm alış verişlerde kargo ücretsiz. Sevimlievim.com adlı internet sitesindeki ürünlerde de kampanya ve indirimler göze çarpmakta. Çocuğunuz, misafirleriniz ya da kendinize seçebileceğiniz bir çok desen ve renk mevcut. 150Lira ve üzeri alış verişlerde kargo ücretsiz ve İstanbul içindeki siparişlerde aynı gün teslim imkanı sağlayan site anlaşmalı olduğu kredi kartlarına 12 taksit ve kapıda ödeme de sağlamakta. Linens markasının e mağazası olan Emagaza.linens.com internet sitesinde tüm alış verişlerde ücretsiz kargo imkanı sunulmakta. Daha çok Taç markasını satan Nevresimevi.com adlı internet sitesinde de online satış imkanı bulunmakta. Tüm siparişlerde %25 indirim sağlanan siteden üye olarak alış veriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden alış veriş yapmak hem zamandan tasarruf hem de çağa ayak uydurma adına atacağınız güzel bir adımdır. Alış veriş yapmasanız bile bu sitelere göz gezdirip aradığınız ürün hakkında en son modeller ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Linens
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları