Tefal Actifry Deep Fryer Fritöz: İndirimli Fiyata Online Alışverişte

Tefal Actifry Deep Fryer Fritöz Galeri

Dünyaca ünlü bir marka olan Tefal 1954 yılında ilk yapışmaz tavayı tasarlayarak ticaret yaşamına adım atmıştır. Marka bu önemli buluşu ile birlikte uzun süreçli ve başarılarla dolu yolculuğuna başlamış oldu. Yıllar geçtikçe çeşitli ev gereçleri ve elektrikli ürünler üreterek özellikle hanımlara evde kolaylık getiren üretimler yapmıştır. Başarısını her geçen yıl katlayan marka bir sonraki üretiminde sürekli ileri teknoloji ile üretilen ürünleri piyasaya sunmuştur. Marka sürekli yenilik içinde olmuş ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmiştir. Bu da markanın bir dünya markası haline dönüşmesini sağlamıştır. Hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran ürünlerle sürekli yenilik ve modernlik getirmesi ile çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Marka daha çok mutfakta hanımlara yönelik ürünler üretmesi ile onlara şevk ve enerji veren ürünler üretmeye gayret etmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek çoğaltan marka son ürünlerinden biri olan Tefal Actifry Deep Fryer Fritöz ile mutfakların baş köşesine oturmaya adaydır. Fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla hanımları cezbetmeye hazır halde satışa hazırlar. Markanın yeni ürünü olan Actifry Deep Fryer Fritöz çok cazip fiyatlarla online mağazalarda yerini aldı.

Tefal Actifry Deep Fryer Fritöz Özellikleri

Tefal kuruluşundan bu yana ürettiği harika tasarımlarıyla türlü türlü başarılara imza atmış ünlü bir marka olmayı başarmıştır. Markanın evde işleri kolaylaştırıcı etkilerinin yanında uzun ömürlü ve pratik olması da çok tercih edilmesini sağlamakta. Markanın son ürünlerinden olan Tefal Actifry her açıdan teknolojik gelişmelerle donatılmış kullanımı kolay bir üründür. Sadece bir fritöz değil birçok işlevi de bulunan Deep Fryer Fritöz patatesten daha fazlasını yapabilmektedir. Kestane, her türlü et ürününü, balık çeşitlerini usta bir aşçı gibi yapabilmektedir. Bunun yanında yine sizi çok şaşırtacak bir işlevi de bulunmaktadır. Baklava dahi yapabilmektedir. Lezzetin yanında sağlıklı yemeklerle de ailenizin damak zevkine uygun yemekler yapabileceksiniz. Sadece patates kızartmasını %3 gibi bir yağ oranı ile kızartabilir. Kablosuz pişirme sağlayan Actifry Deep Fryer Fritöz parçaları kolay ayrılabildiği gibi bulaşık makinesinde de zahmetsizce yıkanabilir. Fryer denilen kızartma işlerini yapan uzun kabı bulunur. Eşit ısı dağılımı sayesinde pişireceğiniz sebze ve etlerin her tarafını eşit şekilde pişirir. Kolay kullanımı ve lezzeti tartışılamaz bir gerçektir. Garantisi sayesinde hem uzun yıllar kullanabileceksiniz hem de leziz yemeklerin tadına varacaksınız. Yemek pişirme sırasında koku oluşumu engelleyen özelliği de bulunmaktadır. Yemeklerin yanında birçok tatlıyı da kolaylıkla leziz bir şekilde sizlere sunar. Hanımların en büyük yardımcısı olacak bu fritözle hayatınız kolaylaşacak. Kablo toplama yuvası ile kablo dağınıklığından kurtulacaksınız. Ayrıca el yakmayan özel gövdesi bulunur. Zamanlayıcısı ile pişireceğiniz yemeğin çeşidine göre zamanı kurabilirsiniz. Actifry özelliği de az yağ ile yemek pişirme özelliğidir. Beslenme açısından hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler hazırlar. Yağ ölçüsünü ayarlamanız için küçük bir kaşık da fritözün yanında bulunmaktadır. Bu şahane ürünü online mağazalardan temin edebilirsiniz.

Tefal Mutfak Aletlerinde Online Fırsatlar

Teknolojinin son ürünü olan bu ürünlerle hayatınız kolaylaşırken yemeklerin lezzetinin de farkına varacaksınız. Kararında pişirdiği yemeklerle gönülleri fethedecek bir ürün. Yeni Çarşım, Hızlıal gibi online mağazalardan istediğiniz her türlü ürünü bütçenize uygun olanını bulabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ve kapınıza kadar teslim imkanı bu online mağazalarda sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tefal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları