Teb Internet Şubesi: TEB İnternet Bankacılığı ve Online İşlemler

Teb Galeri

İnternet kullanımındaki yaygınlık, pek çok işin de artık internet ve bilgisayar ile yapılmasına olanak sağlamıştır. Alışveriş, kitap okuma, müzik dinleme, haber okuma ve daha bir çok faydalı şeyin kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak sağlayan internet, bankacılıkta da pek çok kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle hareketli hesaplarını sürekli gözlem altında tutmak isteyenlerin en çok baş vurduğu internet bankacılığı, ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hemen hemen bütün bankaların internet şubeleri ile online işlemler yapılmaktadır. Bankalardaki uzun sıraları azaltmak ve müşterilerine her zaman her yerde hizmet sunmak isteyen birçok banka bu yöntem ile isteğine ulaşmış, hem çalışanları hem de müşterileri için faydalı olmuştur.

Teb Internet Şubesi Ve Pratik Online İşlem Menüsü

Teb Internet Şubesi Ve Pratik Online İşlem Menüsü

Türkiye`nin önde gelen bankalarından Türkiye Ekonomi Bankası, kısa adı ile Teb de sadece bir bilgisayar yardımı ile online işlem yapma imkanı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan pratik internet şubesi ile müşterilerinin her zaman yanında olan Teb, bunun için ayrı bir ücret de talep etmemektedir. Teb Internet Şubesi`ni kullanarak hayatınızı kolaylaştıracak pek çok işlemi evinizden çıkmadan yapabilirsiniz. Online şubenin başlıkları olan hesaplarım, kredi kartlarım, başvurularım, cebe TL yükleme, para gönder, güvenlik, faturalarım ve yatırımlarım bölümlerinden istediğiniz tüm işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu ana başlıklardan olan hesaplarım bölümünden, Teb`deki hesaplarınızı kontrol edebilir, hesap hareketlerinize göz atabilirsiniz. Para gönder bölümünden istediğiniz yere ya da kişiye para gönderebilir, faturalarım bölümünden otomatik ödeme talimatı verebilir ya da elektrik, su, doğal gaz, telefon gibi faturalarınızı yatırabilirsiniz. Kredi kartlarım bölümünden, bu bankaya ait olan kredi kartlarınızın ekstrelerini kontrol edip ödeme yapabilirsiniz. Başvurularım bölümünde ise, kredi kart ya da kredi başvurularınızın ne durumda olduğunu takip edebilir, onaylanıp onaylanmama nedenlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca online menüde bulunan cebe TL yükleme ile istediğiniz an hesabınızdan kendi numaranıza ya da başka numaraya TL yükleyebilirsiniz. Yatırımlarım bölümünden ise döviz ve fon işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Teb Internet Şubesi Kullanımı

Teb Internet Şubesi Kullanımı

Teb`in online işlem menüsünü kullanabilmek için, internet şubesinin açılması gerekmektedir. Bunu ilk hesap açılışında yapabileceğiniz gibi daha sonra atm kartınız ile atm`den şifre alarak da aktif hale getirebilirsiniz. İlk girişte verilen parola ve kullanıcı şifresinden sonra 3 dakikalığına geçerli olan ve kullandığınız telefon numarasına gelen şifreyi girerek online işlemlere başlayabilirsiniz. Daha sonraki girişlerde dilerseniz kullanıcı adı ve parolanızı değiştirip daha aklınızda kalacak şifreler koyabilirsiniz. Teb`in güvenli online işlem menüsünü kullanmak oldukça kolay ve eğlencelidir. Artık siz de acil bir ödemeniz olduğunuzda ya da acilen telefonunuza TL yüklemeniz gerektiğinde bankalardaki uzun kuyruklarda beklemek yerine, sadece bir bilgisayar ile sorununuzu çözebilirsiniz. Teknolojinin kolaylıklarından yararlanmak herkesin olduğu kadar sizin de hakkınız. Bu online işlemlerden isterseniz e-makbuz alabilir ve bunu yazıcınızdan çıkartarak yaptığınız işlemin delili olarak saklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları