Tayt: Yeni Tayt Modelleri En Uygun Fiyatla Nereden Alınır?

Tayt: Yeni Tayt Modelleri En Uygun Fiyatla Nereden Alınır? Galeri

90'lı yıllarda uzunca bir süre giydiğimiz fakat sonradan unuttuğumuz bir giysiydi tayt. Ta ki son üç senede tekrardan dolaplarımızda hak ettiği yeri alana kadar. Fakat bu sefer düz renk ve ayağımıza geçirdiğimiz formundan çok içinde her rengin bulunduğu, farklı kumaşlardan yapılan taytlar vardı karşımızda. İlk başta biraz yadırgadık bu durumu, hatta biraz uzaktan seyrettik önce arkadaşlarımız giyine kadar. Tabii içimizden cesurca davranıp o renkli taytlara ilk sahip olanlar da vardı. Zaman geçtikçe deri üzerine işlendi tüm renkler ve şekiller, geometrik desenlerden retro desenlere, neon renklerden mat ve toprak renklerine kadar birbirinden farklı yüzlerce hatta on binlerce çeşit tayt üretildi. Çevremizde herkes tayt giymeye başladı. Fakat bu yadırgamamız gereken bir şey değildi.

Neden Tayt?

Peki tayt neden bu kadar çok sevilmişti ve hala seviliyor? İlk mesele oldukça kullanışlı olması. İsterseniz üzerine bir ceket giyip çıkıyorsunuz, isterseniz bir tshirt. Uzun bir tunik ile de kombin edebilirsiniz üzerine elbise de giyebilirsiniz. Her şeyi kaldırabilecek yapıda olduğu için taytlar onlardan artık vazgeçmek aklımızın ucundan bile geçmiyor. Şu anda sadece tayt değil bir nevi pantolon gibiler gözümüzde. Bu kadar kullanışlı ve farklı modelleri, desenleri bulunan bir giysinin pantolonlardan daha ucuz olması da onu tercih sebebi yapıyor. En uygun fiyatlarla tayt satın alabileceğiz online mağazalar; 1V1Y, 7 / 24 Tıkla ve HızlıAl'dır. Tabii ki de özel tasarımlar ve büyük markaların taytları da oldukça pahalı fakat kolayca ulaşabildiğimiz markaları düşünürsek Zara, Mango, Pull and Bear, Bershka, Desigual, Topshop, H&M, Marks & Spancer gibi, işte tüm bu markalar uygun fiyatlardan bizlere sunuyorlar. Özellikle indirim sezonlarında mağazaları ilk gezenlerden olmayı başarırsanız kendi bedeninize uygun beğendiğiniz her modeli indirimli alma şansına sahip oluyorsunuz. Marka tutkunları için gerçek bir kazanç oluyor bu da.

En Ucuz Tayt Nerede?

Fakat tüm bu markalardan uzaklaşıp da en yeni ve kaliteli modelleri en ucuz hali ile satın almak isteyenler için en önemli noktalar toptan ve ihracat fazlası ürünleri satan yerler ve belki de pek çok kişiye uzak bir ihtimal olarak görünse de ikinci el kıyafet satan mağazalar. Çünkü bu mağazalarda hem istediğiniz kombinasyonları tamamen farklı bir tarzda yapabiliyorsunuz, hem de daha ucuza satın almış oluyorsunuz. İstanbul bu nimetlerden yararlanmak isteyenlere cömertçe sunuyor kendisini. Bakırköy, Cihangir ve Beyoğlu civarlarında ve merkezlerinde birbirinden farklı ikinci el eşya dükkanları, toptan satış mağazaları, ihraç fazlası ürün standları kaliteyi daha ucuza satın almak isteyenleri bekliyor. Bakırköy'de kurulan pazarlar, Taksim'deki Terkos Pasajı ve Beyoğlu İş Merkezi, Cihangir ve Galata yakınlarında bulunan ikinci el eşya dükkanları sizleri bekliyor. İstanbul'a uzak olanlar için ise kendi şehirlerindeki sosyete pazarları ve markaların mağazaları onları bekliyor. En yeni modelleri en ucuza küçük bir araştırma yapanlar kolayca ulaşabiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Topshop
  • Bershka
  • Zara
  • Pull and Bear
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları