Tatlıses Turizm: Yurt İçi Seyahatte İndirimli Otobüs Bileti Fırsatları

Tatlıses Turizm Firması kaliteli araç filosuyla dikkat çekmektedir. Galeri

Tatlıses Turizm Firması, 1995 yılında kurulan önemli bir ulaşım markasıdır. Ülkemizin en önemli sanatçılarından İbrahim Tatlıses tarafından kurulan marka, yurdun önde gelen seyahat firmalarındandır. Marka, doksanlı yılların ortasında yaklaşık 15 adet otobüsle ticari hayatına başlamıştır. Sürekli yenilenen otobüslerin günlük bakımları titizlikle yapılmakta, düzenli sigortaları işlenmekte ve yenilenmektedir. Günümüzde marka ülkenin hemen hemen her yerine seferler düzenlemektedir.

Tatlıses Turizm Hakkında Temel Bilgiler, Destinasyonlar

Tatlıses Turizm Firması, ülkenin her noktasına sefer düzenlemektedir. Kullanılan araçlar son derece modern ve seyahate en uygun modellerdir. Markanın titiz çalışması sonucu birçok kalite belgesi düzenlenmektedir. Firmanın şubeleri birçok il ve ilçede bulunmaktadır. İl merkezleri arasında, Ankara, İstanbul, İzmir, İzmit, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Afyon, Aksaray, Zonguldak, Uşak, Bandırma, Antalya gibi illerimiz mevcuttur. Seferler disiplinli ve deneyimli kaptan şoför ekibi tarafından düzenlenir ve işinde uzman, güleryüzlü personel hizmet sunar. Sefer sırasında her çeşit ikram ve konfor sağlanmaktadır. İkramlarda, çay, kahve, meyve suyu, su, aperatif, kahvaltı gibi ikramlar misafirlere sunulmaktadır. Bu şekilde, konukların temel ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanmaktadır. Otobüslerin büyük bir kısmında uzun yolculuklara uygun tuvalet sistemi mevcuttur. Sefer düzenlemeleri her zaman titizlikle yapılmakta, saatler dakika dakika belirlenmektedir. Her kalkışın varış saati net olarak belirlenmekte ve titizlikle uygulanmaktadır. Bu nedenle, firma, hem konforlu seyahat sağlamakta, hem de programlı şekilde çalışmaktadır. Özellikle, uzun yolculuklar yapan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir ulaşım firmasıdır.

Bilet Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Tatlıses Turizm, düzenli çalışan bir seyahat firmasıdır. Firmanın disiplinli çalışması ve İbrahim Tatlıses gibi kaliteli, ünlü bir sanatçının güvencesinde olması firmaya duyulan güveni artırmaktadır. Markanın her zaman ulaşılabilen 444 00 63 sayılı numarasından haftanın 7 günü ve günün 24 saati ulaşılabilir. Bu hat üzerinden, şikayet ve istekleri iletmek, bilet seferleri hakkında bilgi almak ve bilet rezervasyonu yaptırmak mümkündür. Tatlıses Turizm, internet üzerinden işlem yapılan bir markadır. İnternet sitesinde firma hakkında bilgiler, danışma ve sefer ayrıntılıarı, saatleri ve destinasyonları, online bilet alım işlemleri rahatlıkla yapılabilir. Bu şekilde, firma gişelerine gitmeden rahatlıkla, internet üzerinden alışveriş yapılabilir. Bilet alışverişi bilgileri cep telefonuna firma tarafından iletilmektedir. Online alışveriş çağımızın en fazla tercih edilen ürün alım yöntemlerinden biridir. Online ürün alımı ile klasik alışveriş yöntemlerinin yerine rahatlıkla ve kısa zamandan işlem yapılabilir. Bilet almak ve seferleri incelemek için de firmanın internet sitesinden rahatlıkla işlem yapılabilir. Genel anlamda bilet alımı için, Bravofly ve Tripsa gibi sanal mağazalardan rahatlıkla alışveriş yapılabilir. Online rezervasyon işlemleri ile özellikle önceden planlanan geziler için veya birden fazla kişi için alınacaksa, önceden bilet alınabilir. Bu şekilde, erken rezervasyon imkanlarından yararlanarak çok uygun fiyatlara ürün alımı yapılabilir. Kaliteli firmaların biletlerini de son derece uygun rakamlara, bütçemizi sarsmayacak şekilde almak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bravofly
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları