Tata Indigo: Teknik Özellikleri, Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları

Tata Indigo Galeri

Ratan Naval Tata tarafından 1945 yılında Hindistan’da kurulmuştur ve kurucusunun adını almıştır. Kısa süre sonra, ticari araç üretimini gerçekleştirmek ve daha ileriye gidebilmek için Alman firma, Daimler Benz ile ticari ortaklık kurmuş, bu ortaklık on sene kadar sürmüştür. Hindistan’da farklı şehirlerde kurduğu fabrikalar ile üretim kapasitesini artırmıştır. Firma, Nano markasını üreterek, dünyanın en ucuz maliyetli arabasını geliştirmeyi başarmıştır. İngiltere’de üretilmekte olan, Ford şirketine ait Land Rover ve Jaguar markalarını da satın alarak, Dünya’nın gündemine oturmuştur. Ürettikleri modellerde, her zaman adından söz ettirmek ve en iyisini yapmak için elinden geleni yapan çalışanları ile müşteri memnuniyetini yakalama konusunda önemli adımlar atmıştırlar. Firma, sadece yeni ürün ve modeller geliştirip, müşteri memnuniyetiyle yetinmemiş, Ar-Ge bölümüne yaptığı yatırımlar ile çevre dostu teknolojiler ve alternatif yakıtlar geliştirmek için de yoğun çalışma temposu içine girmiştir. Çevre bilincine sahip, sosyal ve toplumsal kurallara uygun şekilde çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün kaliteli modeller üretmektedir. Bunlardan biri de Tata İndigo modelidir. Üç farklı motor segmenti ile model müşterisinin karşısına çıkmıştır. Geniş iç hacmi, ekonomik yakıt tüketimi ve uygun yedek parçaları ile kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Tata Indigo İle Muhteşem Yolculukları Garantileyin

Tata Indigo serisi, çok noktadan enjeksiyonlu, benzinli motoru ve dizel motor seçenekleri ile yakıtta oldukça cimridir. Yaygın servis ağı, yedek parçada sağlamış olduğu güvence ile pek çok ailenin ilk tercihi olmuştur. Yapmış olduğunuz yolculuklar süresince sizleri güvende tutarak, sevdiklerinize kavuşmanızı sağlar. Araçta, standart olarak, sürücü hava yastığı, kapı içi korumalar ve immobilizer, klima, CD çalar, sizi can güvenliğiniz için emniyet kemeri takmaya zorlayan sesli uyarı sistemi, araçtaki çocuğunuz için geliştirilen çocuk emniyet kilidi, far yükseklik ayarı, sis farları bulunmaktadır. Araç içerisine malzeme koymanız gerektiğinde size yer açmanızı sağlayacak, katlanabilir arka koltuklar ve geniş bagaj hacmi bulunmaktadır. Aileniz ile birlikte hafta sonları, eğlenceli vakit geçirebilmek için pikniğe gitmek istediğinizde veya işiniz için bazı malzemeleri farklı yerlere götürmek istediğinizde, araç içinde yeterince alan açabilirsiniz. Tata Indigo modellerinde, ayrıca sizin tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun, spor modeller sevenler için hatcback, ailem ve ben bu modeli birlikte kullanacağım, diyenler için sedan ve biz kalabalık ve çok gezen bir aileyiz bunun için arabamız biraz daha geniş olsun diyenlere hitap eden station wagon tarzında araçlar mevcuttur. Özellikle araç içi tavan yüksekliğinin ortalamanın üzerinde olması uzun boylu kullanıcıları için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Üstün Donanım Paketleri İle Birlikte Çok Uygun Fiyatlarla

Tata Indigo tasarımları, kalitesini ve modellerini çok uygun fiyatlar ile tata.com.tr adresinden takip edip, teknik özellikleri hakkında daha ayrıntılı fikir sahibi olabilirsiniz. Stilinize ve aile yapınıza uygun modellere, uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatları ile bu otomobilin serilerine, çok uygun yollardan sahip olabilirsiniz. Uygun kredi ve taksit avantajları ile de bütçenize en uygun ödeme şeklini belirleyebilirsiniz. Özel günlerde yapılan sürprizler ile şanslı kişilerden biri siz olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları