Takım Elbise Modelleri: Bay-Bayan Modeller ve İndirimli Fiyatları

Takım Elbise Modelleri: Bay-Bayan Modeller ve İndirimli Fiyatları Galeri

Elbise arapça çoğul bir kelime olup, bütün giysileri içine alır. Bay ve bayan dediğimiz zaman cinsiyet fark etmeksizin bütün giyim kuşam kültürü akla gelir. Giyim kuşamın temel özelliği teknik olarak çizilen modellerdir. İnsanın yapısı ve yaratılışına göre tasarlanıp çizilen modeller ve kalıplardan doğan giysiler sanat ve estetik anlayışıyla birleştiğinde kreasyonlar ortaya çıkar. Kreasyonlar elbise modellerinin bir anlamda diğer adıdır. Moda adı üzerinde moda dünyasını oluşturmuştur. Moda temel olarak modellemeye dayalıdır. Bay bayan takım elbise dendiğinde, önemli ve resmi olunması gereken günlerde özellikle tercih edilen bir modeldir. Erkekler pantolon ve ceketten oluşan bir kombin olduğu gibi, bayanlar için de, pantolon ve ceket kombinesi düşünebiliriz. Erkeklerden farklı olarak bayanlar döpiyes şeklinde de kullanabiliyorlar. Hayatımızın önemli anlarında tercih ettiğimiz takımlar bizi daha resmi ve daha şık gösterecektir. Bazı resmi işyerleri ve özel kurumlar ise takım elbiseyi kıyafet olarak öncelikli tercih etmektedirler. Bizlerde kendimize en uygun bir modeli seçerek giyebilir kendimizi her ortamda da iyi ifade edebiliriz. Görüntü kişinin duruşunu ve düşüncesini yansıtacaktır. Resmi bir duruş ciddiyet ve itibar sağlar. Bu sebeplerden ötürü bu kıyafet bay ve bayan tercih etme sebepleri arasında gelmektedir.

Takım Elbise Modelleri

Günlük hayatımızın özel anlarında tercih edilen bu kıyafetin birçok farklı modelleri bulunmaktadır. Erkekler için sanki tek bir model olarak görünse de kumaşında, kalıbında, duruşunda model çeşitliliği sayısı çok fazladır. Bayanlara yönelik takım elbise modellerinde ise çeşitlilik çok daha fazladır. Etek ceket olarak düşünülebileceği gibi, pantolon ceket olarak da düşünülebilinir. Kesimler spor ve klasik olarak da değişmektedir. Kumaş kalitesi takım elbise modellerinde en çok dikkat edilen konuların başında gelir. Bir ürünü iyi gösteren en önemli unsur kumaşıdır. Birçok belli başlı bilinen marka bu alanda üretim yapmaktadır. Her sezon farklı ürün seçenekleri ile koleksiyonlarını kullanıcılara sunmaktadırlar. Bu markalardan belli başlıları ise; Damat Tween, Kiğılı, Altınyıldız, Vakko, Abbate, Pierre Cardin, Ramsey, İmza, Hatemoğlu, Journey, İpekyol, Viven, Kayra, Adil Işık, Sarar firmaları öncelikli gelmektedir. Bunların yanı sıra bu alanda üretim yapan birçok firma da mevcuttur. Kendi bedeninizi iyi tanıyıp model seçiminizi de ona göre yapmanız en doğru olanıdır. Dar omuz, uzun bacak boyu, kalın bir bel, ya da basen model seçiminizde etkili rol oynar. İyi bir takım kişinin üzerinde en iyi duruşu gösterendir.

Bay-Bayan Modeller ve İndirimli Fiyatları

En uygun fiyatlar ve zaman zaman uygulanan kampanyalar ile alışveriş yapabileceğiniz adresler; Moda Elinizde, Morhipo ve Zidaya'dır. Birçok model çeşitliliğindeki fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Her marka kendi ürünlerini sezon başında ve sezon sonunda farklı fiyat politikaları içinde kullanıcılara sunmaktadır. Modeller giyilecek yere göre değişkenlik gösterir. Bir işyerinde günlük model daha uygun fiyatlı ise düğünde giyilecek bir damatlığın fiyatı isi iki katı artacaktır. Bu sebeple markalar koleksiyonlarda her ortam için modeller üretmektedirler. Takım elbise fiyatları 199 TL’den başlayıp 1299 TL’ye kadar değişkenlik göstermektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kayra
  • Kiğılı
  • Damat
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları