Takım Elbise Fiyatları: En Ucuz ve Kaliteli Takım Elbiseler Burada

Takım Elbise Fiyatları: En Ucuz ve Kaliteli Takım Elbiseler Burada Galeri

Takım elbise klasik veya spor stildeki pantolon ile aynı kumaştan yapılmış klasik veya spor kesimli ceketten oluşan erkek giysisidir. Ciddiyeti ve resmiyeti ifade ettiğinden her erkeğin gardrobunda mutlaka bulunması gerekir diyebiliriz. Davetlerde, iş toplantılarında ve en önemlisi de evlenirken giyilir. Spor giyinmeyi alışkanlık haline getirmiş olanlar bu kıyafeti pek rahat bulmayabilirler ama her kıyafetin yeri ayrıdır elbette ki. Genelde kravat ile bütünleşmiştir. Biraz daha spor kesimli pantolon-ceketler kravatsız da kullanılabilir. Ismarlama diye tabir edilen, terzi işi, kişiye özel elbiselerin yanı sıra konfeksiyonda imal edilmiş çok çeşitli modeller de satılmaktadır. Ismarlama elbise diktirmenin avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır. Hazır giyimde deneyip alma imkanınız varken, özel dikimde bittikten sonra kötü bir sürprizle karşılaşma olasılığınız yüksektir.

Takım Elbise Satın Almanın Püf Noktaları

Takım Elbise Satın Almanın Püf Noktaları

Gri, siyah ve kahverengi gibi koyu renkler her zaman daha ciddi görünüme sahip olmanıza sebep olur. Açık renkler günlük kullanımda ve düğün ve benzeri davetler için daha uygundur. Seçtiğiniz gömlek ve kravat da takım elbisenizle uyumlu olmalıdır. Örneğin; gri çizgili bir model çiçek desenli bir gömlek ya da kravatla birlikte giyilemez. Çizginin renginde bir gömlek ve elbise renginin bir veya iki ton koyusu desensiz bir kravat uygun olur. Takım elbiseniz ne çok dar ne de çok bol olmalıdır. Bol olursa sanki birinden ödünç almışsınız gibi, küçük olursa da çekmiş ve küçülmüş gibi durur. Ceket kesimi, omuzların tam olarak oturması, dikiş kalitesi çok önem taşır. Resmi davetlerde ve toplantılarda ceketinizin düğmelerini iliklemeniz gerekeceğinden, satın alırken bu şekilde denemenizde fayda var. Klasik modelleri mutlaka önü ilikli kullanmalısınız ama spor modeller önü açık da şık durur. Boyunuz çok uzun değilse asla uzun bir ceket satın almamalısınız. Pantolon paça boyunuzu ayakkabı topuklarına kadar uzun tutmanız boyunuzu daha uzun gösterecektir. Kilonuz fazlaysa mutlaka koyu renk modeller seçmelisiniz. Kullanacağınız ayakkabı ve aksesuvarlar da kıyafetinizle uyum içinde olmalıdır. Kemer ve ayakkabı aynı renk ve parlaklıkta olmalıdır. Klasik bir modelin pantolonuna mutlaka klasik normlarda kemer takılmalıdır. Kol düğmeleri bu sene çok moda. Eğer seviyorsanız takım elbiselerinize uygun birkaç kol düğmesi edinebilirsiniz. Ayakkabılarınız da klasik olmalı, burnu çok uzun modeller gayrıciddi ve sevimsiz görünür. Bazı modeller, özelikle parlak kumaşa sahip olanlar yeleklerle kombine ediliyorlar. Yeleğin rengi bazen ceket ve pantolonla aynı, bazen de farklı tonda olabiliyor. Bu durumda gömlek rengi yeleğe, kravat rengi ise cekete ve pantolona uyumlu olmalıdır. Almak istediğiniz spor ya da klasik tüm modeller için uygun fiyatlı seçenekler bulunuyor. İnternetten online alışveriş seçeneğiyle yorulmadan, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Uygun Takım Elbise Fiyatları ve Online Alışveriş İmkanları

İndirim fırsatlarında Beymen, D'S Damat, Çetinkaya, Hatemoğlu, Tween, Kiğılı ürünlerinde %80'e varan takım elbise fiyatları cebinizi sevindirecek. Fırsatvitrini Ramsey, Damat&ADV&Tween, Kiğılı, Milimetric, Garibaldi, Beymen, Crispino, Sabri Özel gibi markalarda takım elbise fiyatlarında özel indirimler mevcut. Trendyol, DayBuyDay, Vip Dükkan ve Markapon alışveriş kulüplerinde en güzel kıyafetleri çok indirimli fiyatlarla bulmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kiğılı
  • Damat
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları