Taç Nevresim: Taç Nevresim Takımlarında İndirim ve Kampanyalar

Taç Nevresim: Taç Nevresim Takımlarında İndirim ve Kampanyalar Galeri

Taç nevresim, bu sezon da en güzel modellerini satışa sundu. Yeni evlenenler, çocukları büyüyüp de yeni yatak odası takımı alanlar, yeni eve taşınanlar, ayrı eve çıkanlar, eskiyenleri atanlar gidip kendilerine yeni nevresim takımlar alırlar. O kadar çok seçenek var ki en iyisini ve en güzelini nasıl seçmeliyiz? Daha doğrusu seçerken ve alırken neye dikkat etmeliyiz? Bir takımda olması gereken en önemli özellik nedir?

Taç Nevresim Takımlarının Özellikleri Nelerdir?

Nevresim takımı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli özellik sağlıklı bir kumaştan yapılmış olmasıdır. Çünkü bütün geceyi geçirdiğimiz yatağımızda huzurlu bir uyku uyuyabilmemiz için sentetik olmayan % 100 pamuklu veya pamuklu saten kumaştan yapılmış olması gerekir. Ayrıca sık sık yıkanacağı için renkleri atmayan ve sağlıklı bir şekilde renklendirilmiş olması tercih edilir. Taç nevresim takımları, tüm bu sağlıklı koşulları bünyesinde barındıran ve âdeta bir sanat eserini andıran tasarımlarıyla evinizde ve yatağınızda rahat, mutlu ve sağlıklı uykular uyumanızı sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Terry Coton’dan üretilmiş % 100 pamuklu ve sağlıklı ürünleri arasında iri çiçekli ve geometrik desenli Cactus, Sunset, Cosmos, Sunset, Melodi, Jardin,City, Liza, Eliza, Lidia modellerini seçebilirsiniz. Çizgili, kareli , yuvarlak, zikzak çizgili seviyorsanız, Fanatic, Maxi, Sheldon modellerini alabilirsiniz. Saten kumaşın ışıltısını ve serinliğini seviyorsanız eğer Taç nevresim sizin için de çok güzel modeller hazırladı. Genelde mürdüm, lila, mor, siyah, kırmızı, gold ve bu yılın en çok satılan rengi olan pudra ve bej renklerinde La Scala, Benson, Jakaranda, Prestige, Poem, Dahlia, Nelli, Lona, Simba, Celsia, Moreno, Tango, Gloria, Lotus, Serra ve Angelina modellerine hayran kalacaksınız. İri çiçekli, Enine ya da boyuna çizgili ya da yumuşak geçişli kareler, yuvarlaklar, ya da her ikisinin karışımı muhteşem desenlerde üretilmiş bu modellerden birisi ya da birkaçını mutlaka çok sevecek ve kendinize ya da sevdiklerinize almak isteyeceksiniz. Percale takımlar ise olağanüstü renkli, canlı ve iri desenlerin kullanımıyla zenginleştirilmiş modeller sunuyor. Legrand, Lonny, Marisol, Vendita, Vintage, Kent, Opale, kırmızı, mavi, yeşil, siyah ve mor renklerin muhteşem dansı ile Season, büyük bir çiçek demeti ile Grace, zarif Victoria, güller arasında uyumak isterseniz Love, Linore ve Lambert sizi bekliyor.

Taç Nevresimleri İndirimli ve Kampanyalı Olarak Burada!

Taç Nevresimleri İndirimli ve Kampanyalı Olarak Burada!

Sağlıklı bir uyku için eskiyen çarşafları atıp yenisi almaya karar verdik. Şimdi işin en zor kısmına geliyoruz. Taç nevresim takımlarından almak istediklerimizi seçtik, beğendik. Ama cebimizdeki parayı da düşünmek zorundayız. Öyleyse istediğimiz takımı gerek ürünü satan mağazadan gerekse internetteki www.tac.com.tr sitesinden alabiliriz. Terry Cotton Taç nevresim takımını çift kişilik sadece 85.- TL ödeyerek alabiliriz. Percale modellerinden almak isterseniz ise sadece 120.- TL ödeyeceksiniz. En güzel ve gösterişli takımı yani Saten Delux modellerinden birini almak isterseniz 210.- TL’yi gözden çıkaracaksınız. Hepinize Taç nevresimlerle iyi uykular!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları