Taç

Taç Galeri

Taç, Taç Linen ve Linens, bundan yaklaşık 40 yıl önce, tekstil denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Denizli Babadağ'da kurulmuştur. Zorlu ailesinin bir parçası olarak kurulan Taç üstün kalitesi ve oldukça zengin içeriğiyle dikkatleri üzerine çekmekte. 1997 yılına kadar sadece Türkiye piyasasında faaliyetlerini sürdüren firma, bu tarihten itibaren Zorlu Linen tesislerinin devreye alınmasıyla birlikte kapasitesini arttırarak ihracat yapma olanağına kavuşmuştur. Bugün birçok köklü Avrupa tekstil markasıyla rekabet edebilen marka, Türkiye pazarında olduğu gibi Avrupa pazarında da lider konumunda bulunmaktadır. Taç ürünlerinin ve bu ürünlerin üretildiği yerlerin kalitesi uluslararası firmalar tarafından verilen kalite sertifikalarıyla tanınmıştır. Bu arada, dünyanın ilk ve tek markalaşma programlarından biri addedilebilecek Turquality kapsamındaki markalardan biri olarak yurt dışındaki genişleme hızının şimdikinin iki katına çıkması beklenmektedir.Ürün gruplarının çeşitliliğine oldukça önem veren firma, bu sebeple devamlı olarak bu alanda AR-GE çalışmaları yürütmektedir.

En Son Taç Ürünleri

En Son Taç Ürünleri

Taç'ın üstün kalite üretimiyle hazırladığı koleksiyonlar evlerimizin dekorasyonu için herşeyi düşünüyor. Taç ürünleri arasında: perde, nevresim, yatak örtüsü, banyo ürünleri, bebek odası, lisanslı ürünler ve freemod koleksiyonları bulunuyor. Taç ürünlerini, kaliteli dokusu ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Eviniz için her zaman konforlu ve şık tasarımlar üreten Taç'tan, yılların verdiği güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Her türlü zevke hitap etmek adına tasarlanmış koleksiyonlarıyla Taç'ın ürün yelpazesinde sizin için de uygun birşeyler mutalaka olacaktır. Taç'ın sürekli yenilenen ve genişleyen koleksiyonlarında evinizin bütün ihtiyaçlarını alabilir, şık tasarımların keyfini çıkarabilirsiniz.

Taç Mağazaları ve Online Satış

Taç Mağazaları ve Online Satış

Taç'ın birbirinden kaliteli, yeni sezon yatak örtüleri, perde, uyku seti , bebek odası, nevresim ve daha birçok ürün modellerini inceleyip satın alabileceğiniz online satış mağazası için ise buraya tıklayabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo avantajından yararlanarak, Taç Online shoptan dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Taç Online
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları