Tablet Bilgisayar Fiyatları: En Çok Satan Modellerde İndirimli Fiyat

Samsung Galaxy Tab Galeri

Kullandığımız teknolojik ürünler her geçen gün evrim geçirerek karşımıza gelmektedir. Bu evrim sürecine etki eden en büyük olay hiç şüphesiz ki insanların sınırlandırılamayan ihtiyaçlarıdır. Teknolojik ürünleri üreten firmalar, çağın gerektirdiklerine ayak uydurmak ve insanların ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için çeşitli çözüm yollarına başvurmaktadır. Bunların en başında gelen; ürünlerinde gerekli değişiklikleri yaparak, devamlı bir gelişim süreci içerisinde bulunmalarıdır. Bilgisayar ailesinin geçmişten günümüze uzanan yolculuğuna bakacak olursak, ilk kullanımına başlandığı zaman bir oda büyüklüğünde olan pcler şu an çağın popüler aleti olan, kitap boyutlarında ki tablet PC’lere kadar gelişim gösterdiğini görebiliriz. Günümüzde tablet bilgisayar fiyatları giderek düşmektedir.

En İyi Tabletler ve Genel Özellikleri

En İyi Tabletler ve Genel Özellikleri

Yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz, gittiğiniz her yerde kullanabileceğiniz ve yer kaplama sorunu olmayan bu ürünler, insanların bilgisayar kullanımı kolaylaştırmıştır. Gayet şık bir tasarımı olan tablet bilgisayarlara alacağınız el çantalarıyla hem şıklığına şıklık katacak hem de dış etkenlerden zarar görmemesini sağlayarak muhafaza edebileceksiniz. Ayrıca “Fatih” projesi ile eğitim kurumlarında pilot olarak seçilen bölgelerde kullanılmaya başlayan el bilgisayarları bu alanda da, eğitim gören çocuklarınızı kitap ve defter taşıma yükünden kurtarmaktadır. Piyasada birçok bilgisayar üretimi ve satışı yapan firmalar mevcuttur. Bu firmaların tablet bilgisayar fiyatları değişkenlik göstermektedir. Piyasada satışı devam eden bu ürünlerin fiyatları en makul düzeyden başlayıp çok yüksek fiyatlara kadar devam etmektedir. Bu ürünlerin fiyatlarının değişkenlik göstermesi, ürünün markası, ürünün modeli, ürünün özellikleri ve kampanya şartlarının farklı olmasıyla kaynaklanmaktadır. İnsanların, farklı olan bu ürünler arasından en çok tercih ettikleri ürün, Apple markasının üretimini gerçekleştirdiği iPad’lerdir. Çeşitli modelleri bulunan Apple iPad’lerin piyasada alıcılar tarafından rağbet görmesinde ki en büyük etken üretici firmasının Apple olmasıdır. İnsanların Apple firmasına karşı duydukları güven onları, onlarca ürün seçeneği içerisinden iPad’e yönlendirmektedir. Bunun yanında ülkemizde en fazla satılan PC’lerden biri de Samsung Galaxy Tab 10.1 modelidir. Çift çekirdek teknolojisi ile örülmüş olan ürünün işlemci hızı 1 Ghz boyutundadır. 1 Gb belleği ile bu ürünlerin arasında en fazla ram özelliğine sahip olan ürünlerden birisidir. Bu sayede de ürün çok hızlı bir çalışma performansı sağlamaktadır. Android 3 Honeycomb işletim sistemi ile de dilediğiniz anda Google Play Store’dan ücretli – ücretsiz her türlü uygulamadan rahatlıkla yararlanabileceksiniz. 10.1 inçlik TFT LCD ekranı bulunan ürünün ekran çözünürlüğü ise 1280×800 pikseldir. Özellikle diğer modellere göre daha iyi olan bir özelliği de video izleme süresinin fazla olmasıdır. Bu da elbette ki batarya ile ilgilidir. Bataryası tam 9 saat boyunca video izlemeye elverişli olarak çalışmaktadır.

En Çok Satılan Ürünlerde Online İndirimler

Gold online alışveriş sitesinde tablet pclerde büyük indirimler yapılmaktadır. Piyasada en çok satılan tablet pc modellerine, bu sitede piyasa ederinin çok altında bir fiyata sahip olabilmeniz kaçırılmayacak bir fırsattır. Çok şık dış görünüşe sahip olan, her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz tablet bilgisayar fiyatları çok makul düzeyde bulunmaktadır ve bu fiyatlar üzerinden sahip olabilmek için Gold ve Darty online alışveriş sitelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları