T-Shirt Baskı: Tasarım, Model İpuçları, Baskı Merkezleri ve Fiyatlar

T-Shirt Baskı: Tasarım, Model İpuçları, Baskı Merkezleri ve Fiyatlar Galeri

Yoğun bir haftanın ardından dinlenmek ve eğlenmek için hafta sonu en güzel fırsattır. Sıkıcı takım elbiselerden ve tayyörlerden sıyrılıp rahatlamak için çoğu kişi bir kot pantolon ve üzerine t-shirt giyip özgürlüğün tadını çıkarır. Penye ve rahat oluşu, vücuda nefes alması ve hareketleri kısıtlamaması bu seçimin en büyük nedeni. Son yıllarda öylesine güzel ve renkli ürünler tasarlanıyor ki önemli bir yemek ya da toplantı da bile giyilebiliyor.

T-shirtlerin Ömrünü Uzatın

Bu rahat ve pratik giysiler dikkatli bir şekilde yıkanır ve kullanılırsa formu bozulmadan uzun yıllar giyebilir. Yumuşak dokulu ve genelde pamuklu, modal gibi malzemelerden üretilen bu giysiler üzerinde yazan talimatlar doğrultusunda kullanılmalıdır. Çok yüksek ısıda yıkanmamalı 30-40 derecenin üstüne çıkılmamalıdır. Hassas programda yün şampuanı ya da sıvı deterjan ile yıkamak en iyi sonucu verir. Siyah ürünlerin rengi çabuk atacağından içinde beyazlatıcı bulunan sadece beyazlara özel deterjanlar asla kullanılmamalıdır. Siyah giysilere özel ya da renkli giysiler için deterjanlarla yıkandığında rengi solmadan canlılığını yitirmeden uzun süre kullanılabilir. Bu giysileri asarken de özenli olunmalıdır. Evde çamaşırlıkta kuruturken mandal izi çıkmaması için mandalla tutturmamak gerekir.

Kendin Tasarla Kendin Giy

Kendin Tasarla Kendin Giy

Satın aldığınız ürünlerdeki desenleri beğenmeyip, hayalindeki tasarımın çok daha iyi duracağını düşünen çok kişi vardır. Ama artık hayali kurulan her şey giysilerde olabilir. Güzel bir çiçek, kocaman bir kalp ve içinde sevilen kişinin adı, romantik bir yazı ve daha bir çok şey t hsirtlerde olabilir. Bir eşi ve benzeri olmayacak kişiye özel t-shirt baskısı yapan internet ortamında bir çok mağaza var. Tish-o.com bu sitelerden en rahat kullanımı olanlardan biri. Erkek, bayan, hamile, çocuk ve bebeklere özel giysileri bulunan sitede işlemin adımları çok kolay. T-shirt baskısı yapılacak penye ve organik olanlardan önce modeli ve bedeni seçiliyor. Sonra doğa, babalar günü, anneler günü, aşk, araba, anime, semboller, iş hayatı ve daha bir çok hazır kategorilerden biri seçiliyor. Hazır olanlar beğenilmezse photoshop gibi bir grafik programı ile tasarım yapılıp yükleniyor. Daha sonraki adımda resmin boyutu, giysideki yeri, büyüklüğü ve adedi belirleniyor. İstenirse tasarımın son haline bakılıp sipariş veriliyor. 3 gün içinde sipariş verilen t-shirt baskısı hazırlanıp gönderim yapılıyor. 70 TL üzerineki siparişler için kargo ödenmiyor. Sitede giysi dışında kupa, saat, şapka, kolye ve mum gibi malzemelere de baskı yapılıyor. Fottom.com’da da t-shirt baskısı yapılıyor. %100 pamuklu ürünleri bulunan mağaza da işlemi aynı adımlarla yapıyor. Tek fark burada yüklenen fotoğraftan baskı yapılması. Önce fotoğraf mağazanın tasarım bölümüne yükleniyor, sonra giysi tercihi ve bedenini seçiliyor ve sonra da sipariş veriliyor. Giysi dışında havlu, şapka ve yastık gibi ürünlere de işlem yapılıyor. Ayrıca yüklenen fotoğraflardan takvim,albüm, kupa, pano ve hediyelik eşyalar da yapılıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fottom
  • Tish-O
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları