T-Box Ürünleri: Yeni Yıl T-BOX Koleksiyonu İndirimli Online Satışta

T-box ürünleri Galeri

T-box markası farklı tasarımlarıyla dikkat çeken modelleri dışında bu modelleri satışa sunuş şekliyle de fark yaratıyor. Marka ismini de bu sunuş şeklinden alıyor. Küp, dondurma külahı, kalp gibi küçük şekillerin içine sıkılaştırılmış şekilde satışa sunulan t-shirt, mayo, şapka, saç bandı gibi çeşitli eşyaları büyük ilgi görüyor. Boyner grubuna ait olan ünlü marka, önceden sadece Boyner mağazalarında ve kendi standında özel tasarım kutularında satılıyordu, günümüzde ise başlı başına bir marka oldu. Koleksiyonu küçücük ambalajlarının dışına askılara çıktı ve yelpazesi de epey genişledi. Kendi satış mağazaları bulunan markanın koleksiyonu arasında elbiseden monta, pantolondan şala kadar pek çok giyim eşyasını bulmak mümkün.

İlgi Çekici Tasarımları İle Beğeni toplayan T-box Ürünleri

Boyner mağazalarında farklı ambalajı ve kendine özgü tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran t-box, artık kendi satış mağazası olan bir marka. En çok dikkat çeken t-box ürünleri ise saatleri. Saat modelleri o kadar farklı bir tarza sahip ki bu modelleri görür görmez tanımak mümkün. Markanın üstün yaratıcılığa sahip tasarımcıları ile tasarladığı saat modelleri modaya örnek oluşturuyor. Kayış kısmının fulardan yapıldığı bayan saat modeli de yeni bir akım başlatmıştı. Şimdilerde ise markanın cıvıl cıvıl renklere sahip silikon kol saatleri modaya öncülük yapıyor. Markanın kendi adını taşıyan satış mağazaları da ilk bakışta konsepti ile dikkat çekiyor. Markanın farklılık ve çarpıcılığı ilke edindiği T-box ürünlerinin farklı tasarımı ve sunulumu dışında, mağaza konseptinden de anlaşılıyor. Yeni sezon koleksiyonunda yer alan bayan ve erkek giyim modelleri büyük ilgi görüyor. Bu kaliteli ve modern şıklığa sahip ürünlerin fiyatları da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bayan elbise modelleri tam da modanın trend desenlerini ve renklerini yansıtıyor. Bayan çanta modelleri de bayanların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Erkek pantolonlar diz çıkarmayan özel kumaşı ile rahatlık sağlıyor. Geniş yelpazeye sahip koleksiyonunda her tarza her zevke uyan modeli bulmak mümkün. Herbirinin kendine özgü hikayesi olan ve bambaşka bir tarzı yansıtan bu modeller, sadece ülkemizde de değil ihraç edildiği her ülkede ilgi uyandırıyor.

T-Box Ürünlerine Online Fırsatlarla Sahip Olun

Ünlü marka geniş koleksiyonunu artık kendi satış mağazalarında satılıyor. Dört kıtada dört binden fazla satış mağazası bulunuyor. Pratikliği ve ekonomikliği sebebiyle online alışverişi tercih edenler için online satın alma seçeneği de sunuluyor. Boyner şirketler grubunun markası olduğu için bu modelleri Boyner'in online mağazasından temin etmek mümkün. Zidaya e-ticaret sitesinde de cazip indirim oranları ile bu modeller satışa sunuluyor. Zidaya'nın avantajları sadece indirim oranlarında değil. Fiyat limiti olmadan tüm modellerin kargo ücreti Zidaya tarafından karşılanıyor. İade edilmek istenen ürünü de 30 gün içinde kargo ücreti bile ödemeden iade etmek mümkün. Zidaya'nın sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı değil. Kredi kartlarına taksit imkanı da bulunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları