Swissotel İzmir: Online Rezervasyonlarda İndirimli Online Fırsatlar

Swissotel İzmir 1 Galeri

Şehrin görkemli manzarası ve sıcak iklimi, pek çok şehir ziyaretçisini hayran bırakıyor. Şehre gelen insanlar, önemli konuklarını ile de gelebiliyor. Hatta kimi zaman belirli iş toplantıları ve özel organizasyonlar yapılıyor. Farklı şehirlerde yapılan organizasyonlarda, eğer yolunuz bu şehre düşmüş ise, lüks bir konaklama fırsatı için Swissotel İzmir’i tercih edebilirsiniz. Muhteşem manzaraları ile oldukça keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak olan bu otel, körfez ve şehir manzarasını sizlere sunuyor. Manzaraya hakim olan özel süit odalardan 55 adet bulunuyor. Ayrıca süit odalardan ayrı olarak sunulan standart konaklama odaları da, son teknoloji ürünler ile donatılmış vaziyette sunuluyor. 402 adet bulunan bu odalardan, istediğinizi tercih edebilir ve birçok özellikten faydalanabilirsiniz. Şehre gelme nedeniniz iş için de olabilir, eğlence amaçlı da olabilir. Kısa süreli şehir gezilerinizde, bu oteli tercih ederek oldukça profesyonel ve lüks bir konaklama hizmeti alabilirsiniz. Pek çok konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olan odalar, yüksek hızlı erişime sahip internet ile donatılıyor. Ayrıca bu hizmetlere ek olarak, veri paylaşımı ve sesli mesaj hizmetlerine de özel olarak ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca otelin süit odalarında bulunan Hİ-Fİ ses sistemi, İnteractive Pay TV özelliği ile sunulan LCD televizyon ile destekleniyor. DVD oynatıcısı e uşak hizmeti sunan otel, sigara içilebilen odaları ile de dikkat çekiyor. Ayrıca otelde bulunan engellilere özel odalar, en kaliteli malzemeler ile sunulmakta. Pek çok konuda avantaj sağlayacak bu otel, online rezervasyonlarda indirimli fırsatlar sunuyor.

Swissotel İzmir’de Müşteri Memnuniyeti

Swissotel İzmir’de Müşteri Memnuniyeti

Otelde sunulan birçok hizmet, gayet kaliteli fırsatlar ile oluşturuluyor. Bu otelde bulunan pek çok ürün, kullanıcı memnuniyeti için profesyonel düzeylerde. Toplamda 7,300 m2’lik bir alanda hizmet veren toplantı salonu, bölünebilen yapıya sahip. Düğün, balo vb gibi organizasyonlarınızda kusursuz salon hizmeti veren otel, alternatif mekânlar için en doğru tercih. Kaliteli dış cephe yapısı ve güçlü potansiyeli ile hizmet veren tesis, konaklama fırsatları ve diğer avantajlı mekan fırsatları ile sizleri bekliyor. Ayrıntılı bilgi için otelin online sitesini inceleyebilirsiniz. Swissotel İzmir fırsatları, pek çok yerde karşınıza çıkacak türden. Online olarak sunulan rezervasyon hizmetleri, telefon görüşmesi yolu ile de halledilebiliyor. Avantajı fırsat fiyatları, sizleri bekliyor.

Online Rezervasyon Seçenekleri

Çeşitli promosyonlar üreten otel, yemek ve konaklama konusunda gayet profesyonel çalışıyor. Şehrin en güzel restoranları ve diğer eğlence mekanlarını organize eden otel, işlemleriniz ile ilgili de destek sağlıyor. Uçak bileti organizesi, uçak aktarmalarının ayarlanması gibi hizmetler de, işlerinize katkı sağlayacak. Ülkemizde uzun süredir hizmet veren online rezervasyon siteleri, en uygun ödeme seçenekleri ile pek çok müşteriye makul ücret çözümleri üretmekte. Özel müşteriler için hizmet veren Swissotel İzmir, şehrin merkezi noktasında faaliyet göstermeye devam ediyor. Otel ile ilgili adres ve pek çok bilgiye, swissotel.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Lüks mekanlar ve en güzel hizmetler, şehrin güzellikleri ile bu otelde.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları