Swiss Otel: Online Oda Rezervasyonu ve Otel İletişim Bilgileri

Swiss Otel Galeri

Ülkemizde hizmet veren tesisler, Swiss Otel adı altında çalışmalarını yürütüyor. Üç farklı isim ile çalışan tesis, Ankara ve İstanbul’dan sonra İzmir şehrinde de hizmet veriyor. Konuklarına sunmuş olduğu özel fırsatlar, tesisin sevilen yönlerinden yalnızca birisi. Özel SPA masajları ve bireysel masaj çalışmaları ile pek çok müşterisini rahatlatan tesis, dünya çapında bir şirket olma özelliği taşıyor. Dünya gündeminde de oldukça adını duyduğumuz tesis, kendi imzasını taşıyan hizmetler oluşturmakta. Dünyanın en iyi ilk 100 tesisi arasına giren işletme, profesyonelliği konusunda hiçbir şekilde ödün vermiyor. Ankara şehrinin elit semtinden olan Çankaya, tesisin konumlandırıldığı ilçeler arasında yer almakta. Modern bir tasarım olan tesis binası, kaliteli hizmet konusunda gayet profesyonel bir görüntüye sahip. Ankara şehrinde bulunan tesis, Cumhurbaşkanlığı Köşkü ile pek çok farklı makama yakın bir mesafede. 8 katlı bir şekilde yapılan binası, içeriğinde bulunan en güzel donanımlar ve sanat harikası görsellikler ile desteklendiğinde, tesisin dünya standartlarında olduğu göz önüne geliyor. Esenboğa havalimanına ortalama 45 dakikalık bir mesafede olan Swiss Otel yakınlarından, alışveriş merkezlerine ulaşım oldukça kolay sağlanıyor. 147 adet odası bulunan binanın, Ankara şehrinde bulunan bu şubesi oldukça ilgi çekici. İş adamları, özel proje sunumlar, toplantılar ve daha onlarca farklı etkinlik, bu tesiste kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Ankara şehrinin en büyük kral dairesi, bu Swiss Otelde bulunuyor. 350 m2 bir büyüklüğe sahip olan bu daire, önemli konukları ağırlamak için kullanılmakta. İstediğiniz gibi rezervasyon yaptırabilir ve tesisten yararlanabilirsiniz. Konaklama konusunda oldukça profesyonel bir hizmet sunan tesis, en uygun ödeme seçeneklerini kredi kartına yapmış olduğu taksit seçenekleri ile daha da makul hale getiriyor.

Swiss Otel Konaklama İmkânları

Swiss Otel Konaklama İmkânları

Ankara şehrinden sonra oldukça talep gören diğer şube de İstanbul’da bulunuyor. İzmir ve İstanbul şehrinde de aktif bir şekilde faaliyet süren tesis, makul ödeme seçeneklerini resmi sitesinden duyuruyor. Onlarca tarihi güzelliğe sahip olan İzmir, tesisin kurulmuş olduğu bir diğer şehir. En büyük alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile bilinen bu şube, İzmir fuar alanına yürüme mesafesinde bulunuyor. Adnan Menderes Havalimanına 15 kilometre uzaklıkta bulunan bu şube, pek çok misafirini şehrin en merkezi bölgesinde ağırlıyor. İstanbul şehrinde bulunan şube ise, Avrupa Yakasına konumlandırılmış. Seçkin bir alışveriş semti olan Nişantaşı, bu tesisten sadece 10 dakikalık bir mesafededir. Swiss Otel yakınlarından Atatürk hava alanına ulaşmak için, sadece 30 dakika ayırmanız yeterli olacaktır.

Otelde Konaklama İçin Online Rezervasyon İşlemleri

Swiss Otel için online rezervasyon yaptırmak, swissotel.com.tr adresinden oldukça kolay olacak. Yalnızca birkaç dakika içerisinde istediğiniz şube için rezervasyon yaptırabilirsiniz. En uygun fırsatlar, günü birlik olarak sunuluyor. Swiss Otel kampanyaları, online sitelerde duyurulmakta. Günlük paketler, swissotel.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Oda seçeneklerini seçtikten sonra, o gün için geçerli fırsat tarifeleri karşınıza listeleniyor. Listelenen bilgileri inceleyerek, size en uygun olan oda seçeneğini bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları