Swatch

1983 yılında İsviçre'nin Biel kentinde kuruldu

1983 yılında İsviçre'nin Biel kentinde kuruldu


Swatch saat markası 1983 yılında İsviçre'nin Biel kentinde kuruldu. Rengarenk ve cıvıl cıvıl Swatch saat modelleriyle tüm dünyada kısa sürede tanınan Swatch markası, uygun fiyatı kaliteyle birleştirmesi ile büyük popülariteye ulaştı. Her yıl iki yeni koleksiyon çıkaran Swatch, moda trendlerini de yakından takip eden bir saat markası.O günlerden beri, dünyanın en çok tercih edilen kol saati markalarından bir oldu. Swatch standart plastik Swatch saatin yanında, Irony’den (metal Swatch) Swatch SKIN Chrono’ya (dünyanın en ince kronografı) Swatch Snowpass’e (dünya genelinde pek çok kayak tesisinde bir kayak bileti olarak kullanılabilen, dahili erişim kontrolü fonksiyonuna sahip bir saat) ve Swatch Beat’e (devrim niteliğindeki İnternet Saati özelliğine sahiptir) gibi birçok yeni atılım da gerçekleştirdi.Saat endüstrisinin yanı sıra, takı ve aksesuar da üretmeye başlayan Swatch bu alanda da kalitesi ve başarılı koleksiyonlarıyla kendini kanıtladı. Renkli ve farklı desenli plastik saat modellerinin yanı sıra Swatch'un deri kordonlu kronograf serisi, metal serisi, çok ince olan Skin serisi ve pilsiz çalışan modeller serisi bulunuyor.


YENİLENEN KOLEKSİYONLAR

YENİLENEN KOLEKSİYONLAR


Swatch,belli aralıklarla piyasaya özel koleksiyonlar da çıkarıyor. Özellikle koleksiyonerler için ilgi çeken bu Swatch saat modellerinde platin, altın ve pırlanta gibi lüks materyaller kullanılıyor.Swatch Türkiye'de de çok beğenilen ve tercih edilen bir saat markası. Özellikle hem kaliteye, hem moda trendlerine hem de fiyatına önem veren gençler tarafından çok sevilen Swatch saat modelleri Türkiye'deki birçok alışveriş merkezinde, ve birçok mağazada Swatch saat modellerini bulmak mümkün.   Swatch saat modellerinin yanı sıra Swatch Bijou adı altında bir de takı koleksşyonu çıkarılıyor. Sade tasarımlı, bileklik, küpe, kolye ve yüzük modellerini kapsayan Swatch Bijou koleksiyonu seçkin mağazalarda satılıyor.
 

SWATCH ONLINE

SWATCH ONLINE


Swatch'ın Türkiye'de birçok seçkin mağazası ve satış noktaları bulunuyor. Ama eğer online olarak alışveriş yapmak isterseniz Swatch Online shop da bir tık kadar yakınınızda.  Swatch online shopda birçok swatch ürününü inceleyebilir, fiyatlarını görüntüleyebilir, beğendiğiniz ürün için uygun ödeme koşullarından ve ücretsiz teslimat avantajından yararlanabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları