Suzuki Jimny: En Kaliteli Jeep Modelleri Online İndirimlerle Sizlerle!

2013 Suzuki Jimny Galeri

Michio Suzuki öncülüğünde, 1909 yılında temelleri atılan firma, 1952 yılından itibaren motor üretimine başladı ve sürekli kendini yenileyerek, otomobil sektörüne el atmıştır. İlk üretimini dokuma üzerine yapan kurucu, git gide başka alanlara yöneldi ve şimdilerde Dünya otomotiv alanında lider konumda yer aldı. Suzulight adlı ilk otomobilini satışa sunduktan sonra büyük başarılar elde eden marka, sadece bu sektöre ağırlık verdi ve daha birçok modele ev sahipliği yaptı. Hafif yük taşıma sınıfında üstün performans sergileyen bu araç, firmanın dönüm noktası oldu ve sonraki başarılarına temel oluşturdu. Daha birçok tasarımı ile satış rekorları kıran şirket, özenle 300 tasarımcı arasından logosunu seçerek, imzasını oluşturdu ve gidilen her yerde kendini belli etti. Farklı araç kategorilerinden oluşan modelleri, herkes tarafından büyük ilgi ile karşılaşmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve ihtiyacına göre hareket eden kuruluş, herkesin bu tasarımlara, sahip olmaları için üretimlerini, çok cazip fiyatlar ile satışa sunmuştur. Kaliteli ve dinamik misyon ile imalat yapan marka, 1970 yılında piyasaya sunduğu Suzuki Jimny serisi ile 4x4 otomobil konseptine farklılık getirdi ve özellikleri ile diğer rakiplerini arkada bıraktı. "Mini SUV" aracı olarak tekrar 1996 yılında piyasaya sunulan bu araba modeli, firmanın en özel ve ilgi çeken tasarımı olarak hizmet verdi.

2013 Suzuki Jimny Modelinin Özellikleri

10 milyondan fazla üretim gerçekleştiren firma, Suzuki Jimny modeli ile jeep tarzına yenilik getirmiştir. Sürekli makyajlanıp araba tutkunlarının beğenisine sunulan araç, zorlu yol ve hava şartlarında üstün performans sergiliyor. Minik arazi aracı olarak da nitelendirilen modelin, son çıkan üretiminin dış dizaynında farklı detaylar kullanılmıştır. Panjur, jant ve kaput dizaynları farklı renk ve şekiller ile zenginleştirilmiştir. Kaliteli kumaştan oluşturulan koltuklar, konforlu yolcuklar için daha esnek ve yumuşak bir şekilde üretilmiştir. Minik boyutlarda olmasına rağmen iç mekan ferah ve geniş bir alana sahiptir. 1.3 litre hacimli motor, otomatik şanzıman ve ek olarak opsiyon kullanma seçeneği ve 85 beygir güç kapasitesi özellikleri ile bezenen araç, üstün manevra ve sürüş kolaylığı ile keyifli yolcuklar sunuyor. 2013 yılında görücüye çıkan dumanı üstünde Suzuki Jimny tasarımı, tamamen yenilenmiş bir tarz ile piyasaya sunuluyor. Breeze mavi rengi, ek olarak bu yıl araba tutkunlarının beğenisine sunulmuş ve bu ton model ile bütünleşmiş ve daha çok yakışmıştır. Otomatik şanzımana ek olarak isteğe bağlı manuel şanzıman seçeneği de sunulmuştur. Ekonomik yakıt özelliği ile dikkat çeken tasarım, boyundan büyük işler gerçekleştiriyor.

Online Otomobil Mağazalarında İndirim Günleri Başlamıştır

Suzuki Jimny üretiminin tüm tasarımları, online mağazalarında, sizleri beklemektedir. Bu özel SUV jeep modeline, kampanya ve indirim seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca araba.com, otomobil dünyası sitelerinden, uygun ödeme koşulları eşliğinde ulaşabilirsiniz. Otomobilin genel özelliklerini, fiyatlarını öğrenebilir, sitelerin özel günlerde sunduğu avantajları takip edebilirsiniz. Aksesuar ve yedek parça gibi birçok ürünü, ucuz yollardan satın alabilir, bütçenize en uygun ödeme şekillerini belirleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Araba.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları