Süt Pompası: Elektrikli ve Pilli Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Süt Pompası: Elektrikli ve Pilli Modellerde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Küçük ev aletleri üreten firmalar yeni doğum yapmış anneler için hayatı kolaylaştıracak ürünler sunmaya devam ediyor. Son yıllarda revaçta olan ürünlerden bir tanesi de süt pompasıdır. Bu ürünlerin pek çok yararı bulunmakta. Emzirme sonrasında oluşan çatlakların oluşmasını engelliyor. Ayrıca sizi zaman kaybından da kurtarıyor. Süt pompalarının farklı modelleri bulunmakta; bunlardan pil, elektrik ve el ile çalışanları bulunuyor. Genellikle en çok tercih edilenler ise pil ve elektrik ile çalışan modeller. Bunlar daha kolay bir kullanım sunmanın yanı sıra daha etkilidir. Bu ürünlere internet üzerinden sahip olmak ise artık çok daha kolay. Evimister.com adlı siteye giriş yaptığınız zaman farklı markalara ait pil ve elektrik ile çalışan modelleri bulabilirsiniz. Pil ile çalışanlar günde 1-2 defa kullananlar için ideal bir üründür. Elektrik ile çalışanlar ise aralarında en iyi olanlardır.

Süt Pompası

Süt Pompası

Süt pompası gibi ürünleri kullanmadan önce gerekli hijyeni sağlamakta fayda var. Size gelen ürünü iyice yıkamak gerekiyor. Olası bir sağlık problemine yakalanmamak için bu önemlidir. Evimister.com'da Chicco, Lansinoh, Medela, Nuk gibi markalara ait ürünler bulunuyor. Farklı özelliklere sahip bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Chicco markasına ait olan Süt Fazlalığını Çeken Göğüs Pompası isimli ürün el ile çalışmaktadır. Emzirme esnasında bebeğin çekemediklerini çeker. Bu sayede bu hassas dönemde annelere yardım eder. Özel üretim şekli ile göğüs pompası sütün çok daha hızlı ve kolay bir şekilde çekilmesini sağlar. Yumuşak silikonları ise göğüs çevresine zarar vermez. Nuk markasına ait E-Motion Elektrikli Göğüs ve Süt Pompası adlı modelin ise birçok özelliği bulunuyor.
* 2 aşamalı pompa sistemi bulunmaktadır. Bebeklerin doğal olarak öğrendiği emme hareketleri ile aynı şekilde çeker.
* Etkili ve aralıksız pompalama yapar.
* Özel tasarımı sayesinde göğüs bölgesini incitmez. Annelere rahat ve konforlu bir kullanım sunar.
* Ürün sessiz çalışır. Pil ile ya da elektrik ile de çalıştırma imkanınız var. Bunun yanında tel el ile kullanma imkanınız da var. Pompanın düştüğü durumlarda ise otomatik olarak durur.

Daha uygun bir model arayanlara ise Medela markasına ait Mini Elektrikli ve Pilli Süt Pompası adlı ürün tercih sebebi olabilir.
iki farklı ayarı ile kişisel kullanıma uygun. Ayrıca dilerseniz pil ile dilerseniz de elektrik ile çalıştırabilirsiniz. Özellikle çalışan annelerin çantalarında taşıma olanağı var. Ufak boyutlu olduğu için taşımaya müsait. Daha birçok özelliği ile dikkat çeken ekonomik bir üründür.

Ödeme Seçenekleri Sizleri Bekliyor!

Evimister.com, taksit ya da peşim ödeme seçenekleri ile alışverişinizi tamamlamanızda size yardımcı oluyor. Kapıda nakit olarak ödemek isteyenlere özel kapıda ödeme sistemi var. Havale ya da eft yapmak isteyenler için de küçük bir indirim bulunuyor. Ayrıca kredi kartlarına 3, 6 ve 9 taksit seçeneği de sunulmuştur. Ücretsiz kargo ve 30 gün içinde iade imkanı da sizleri bekleyenler arasına yerini alıyor. Telefon ya da site üzerinden sipariş imkanı da sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları