Supra Ayakkabı: Mağazaları ve Tüm Online Satış Noktaları Burada!

Supra Ayakkabı: Mağazaları ve Tüm Online Satış Noktaları Burada! Galeri

Supra Markası, Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuş ünlü ve tanınmış bir spor markasıdır. Spor pabuçlar üreten marka, özellikle son yıllarda dünya çapında ün kazanmıştır. Markanın ünlenmesi biraz da Amerikalı ünlü şarkıcı ve sanatçıların bu marka ürünlerini giymeye başlamasıyla olmuştur. Spor tarzda, rahat giyimli bu ayakkabılar, özellikle gençler arasında çok beğenilmektedir.

Supra Ayakkabı Markası

Supra ayakkabılar, spor kesimli, rahat giyimli çeşitli renklerde imal edilen pabuçlardır. Modellerde; deri, süet, nubuk, kalın kumaş gibi malzemeler dikkat çekmektedir. Marka, Amerika Birleşik Devletlerinde özellikle gençler arasında tercih edilir iken, Justin Bieber gibi ünlü ve genç sanatçılar tarafından giyilmeye başlayınca, dünya çapında ün kazanmıştır. Bu noktadan sonra modeller dünya çapında, özellikle bluğ çağındaki gençler tarafından yoğun şekilde talep edilmeye başlamıştır. Marka, birçok renk seçeneğinde ve farklı modellerde ürün hazırlamaktadır. Model olarak bilekli ve düz bot modeller dikkat çekmektedir. Sanatçıların da en fazla kullandığı modeller bilekli botlar olduğundan, en talep gören ürünler de bunlar olmaktadır. Ancak markanın diğer birçok ürün koleksiyonu da mevcuttur. Sandalet ve spor ayakkabı tarzı ürünler, yürüyüş ayakkabıları da ürün yelpazesi arasında bulunmaktadır.

Supra Ayakkabı Mağazaları ve Tüm Online Satış Noktaları Burada

Supra ayakkabılar yurdumuzda da çok beğenilen ve yavaş yavaş tercih edilmeye başlanan ürünler haline gelmiştir. Marka, yurdumuzda satış şubeleri olan ve yurdumuz piyasasında ürün satışı yapmayan bir firma olduğundan ancak belirli mağazalarda ürünleri bulunmaktadır. Bu nedenle, bu markayı her mağazada bulma imkanı yoktur. Supra ürünlerine, sadece İstanbul ve Ankara illerinde, belirli mağazalarda rastlama şansı bulunmaktadır. İstanbul Bağdat Caddesi'nde bazı mağazalarda, Beymen Mağazalarında, Craze Butik, X4 Tune adlı butiklerde marka ürünlerine rastlamak mümkündür. Ankara'da ise, UGSway, Gip adlı butiklerden ürün alımı yapılabilir. Bu mağazalar da, Ankara'da bulunan alışveriş merkezlerinde bulunmaktadır. Bu butiklerin dışında, markaya ait ürün koleksiyonunu alınabilecek bir nokta bulunmamakla birlikte, yakın bir zamanda yeni satış noktalarının açılacağı gayet normaldir. Marka ürünlerini almak için bir başka seçenek online mağazalardır. İnternet kullanımının hayli yaygınlaştığı çağımızda, online mağazaların sayıları her gün artmakta ve neredeyse piyasada aranan markaların ve ürünlerin hemen hemen hepsinin satışı yapılmaktadır. Marka modellerini yerli ve yurt dışı kaynaklı online mağazalardan almak mümkündür. Yerli kaynaklı online mağpazalardan, Gitti gidiyor ve Shopigo'da marka ürünlerine rastlamak mümkündür. Firmanın resmi satış sitesi olan internet adresinden, marka ürünlerini incelemek ve online alışveriş yapmak da olasıdır. Markanın internet adresi hem resmi sayfa olduğundan, hem de güvenli internet hizmeti sunduğundan garantili bir alışveriş olacaktır. Online sitede, 50 Amerikan Doları üzeri siparişlere kargo ücreti alınmamakta, kredi kartıyla alışverişlere taksit imkanı da sunulmaktadır. Yurt dışından yapılacak alışverişlerde, güvenli internet kullanımına dikkat edildiği takdirde uygun rakamlara, yurt içinde bulunmayana ürünleri rahatça almak imkanı bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları