Supra Ayakkabı Fiyatları: Erkek ve Kadın Ayakkabılarında İndirimler

Supra Ayakkabı Fiyatları: Erkek ve Kadın Ayakkabılarında İndirimler Galeri

Supra, ünlü bir Amerikan spor ayakkabı markasıdır. Popüler sanatçıların tercihi ile adını dünyaya duyurmuş olan marka, hitap ettiği kitlenin genç oluşuyla paralel olarak dinamik, rahat ve tarz stiller ortaya çıkartmaktadır. Özellikle kendi stilini yaratmaktan hoşlananlar için vazgeçilemeyen bu modeller, grubundaki pek çok ürünün üzerinde bir popülerlik göstermektedir. Bu fiyatlarında da kendini belli etmekte ve ürün alternatif dijital platformlarda dönemsel indirimlerle kitlelere sunulmaktadır.

Supra Ayakkabı Fiyatlarında Avantajlar

Supra Ayakkabı Fiyatlarında Avantajlar

Takip edilen sanatçılardan gazete sayfalarında rastladığımız isimlere kadar pek çok alanda karşımıza çıkan simalar, dönemin modasını ortaya koymakta. Supra ayakkabı markası da aynı şekilde kısa bir dönem önce hayatımıza giren ünlü bir Amerikan pop şarkıcısının giyimiyle dikkatleri çekmiş ve dünyada tercih edilen spor stiller arasında önemli bir yer edinmiştir. Kitlelerin fiyatları karşılamasındaki zorluk ise talep edilen ürünün sağlayıcılarını harekete geçirmiş ve dönemsel kampanyalarla birlikte fiyatlarla da ulaşılabilir bir noktaya gelmiştir. İnternetin yurtiçi ve yurtdışı alışveriş kanallarındaki gelişimiyle de, beğenilen bir stilin sadece üretilen ülkede satışa sunulmuş olması gibi olumsuz bir etken, modele ulaşmaya engel olmaktan çıkmıştır.

Marka, bilinen spor tasarımların içerisinde nubuk, keten ve deri kullanımını farklı bir boyuta taşımış, her kıyafetin rengini tamamlayacak sayısız model ortaya çıkartmıştır. Her ne kadar gençler arasında popülerliği yüksek olsa da, markanın bilek bağlama, düz, yapışkan ve bağ modelleri, şık giyimlerin tamamlayıcısı olarak da kullanılabilecek formlarda tasarlanmış, kadın ve erkek ayakkabılarında indirimlerin yapıldığı dönemlerde, klasik giyim severlerin de tercih ettiği ürün grupları arasında yer almayı başarmıştır.

Ürün kalitesi gözönünde bulundurulunca, uzun dönem kullanım sağlayan markaların yüksek maliyetleri aslında avantaj noktasında olduğu söylenebilir. Bu kanıda olan pek çok alıcı, seçim yaparken Supra ayakkabı fiyatlarına değil, model ve kalitesine bakmaktadır. Dönemsel indirimler ise bu noktada sadece artı bir alım sebebi oluşturur.

İndirimli Supra Ayakkabı Fiyatları İçin Mağazalar

Ülkemizde popülerliği hızla yayılan Supra markası, ismin popülaritesi kadar geniş bir mağaza ağı oluşturmamıştır. Daha çok büyük şehirlerde satışı yapılmakta olan modeller, büyük oranda online kanallar aracılığıyla sunulmaktadır. İstanbul'da direkt satışları Nişantaşı Beymen Blender, İstinye Park Beymen ve Erenköy Beymen'in yanısıra, Kadıköy ve Suadiye X4 Tune mağazalarında da yapılmaktadır. Kadıköy Crazy butik mağaza da, İstanbul'da markanın satın alınabileceği bir diğer adres. Ankara'da ise, CEPA Avm UGSwag ve Karum İş Merkezi'nde GİP mağazalarında ürünü bulmak mümkün.

Online mağazacılığın güvenlik kriterlerinin her geçen yıl daha da yükseldiği koşullarda, alışverişte güvenlik iddiasıyla pek çok site hizmete başlamıştır. Erkek ve kadın ayakkabılarında indirimlerin sunulduğu online alışveriş mağazaları, Supra ayakkabılara uygun fiyatlarıyla ulaşabileceğiniz bir yol.

Markanın erkek ve kadın modelleri için dönem dönem alternatif fiyatların sunulduğu kanallarda satışlar yapılmaktadır. Markanın kendi satış ağı olan Supra Footwear ise, stillerin tamamını inceleyip alışveriş yapabileceğiniz veya ürün fiyatlarını diğer alışveriş kanallarıyla kıyaslayabileceğiniz bir diğer seçenek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları