Suntopia Hotels: İndirimli Fiyatlarla Online Erken Rezervasyon Fiyatı

Suntopia Otelleri ülkemizin en büyük oteller zincirlerinden biridir. Galeri

Ülkemizin birçok yerinde kaliteli konaklama tesisleriyle dikkat çeken Suntopia Otelleri, beğenilen bir otel zinciridir. Özellikle, turistik anlamda ülkenin en çok ilgi çeken Akdeniz ve Ege Bölgelerinde bulunan tesisler her sezon binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Suntopia Hotels zinciri otel, hotel ve tatil köyleri formlarında hazırlanmış bulunmaktadır. Deneyimli personeli, saygılı hizmet anlayışı, hijyene verilen önemle konukların beğenisini kazanan tesisler özellikle konaklama için tercih edilmektedir.

Suntopia Hotels Hakkında Temel Bilgiler

Suntopia Hotels, birçok tesisten oluşmaktadır. Bunlar, Bodrum İmperial, Club Magic Life Belek İmperial, Club Magic Life Kemer İmperial, Club Magic Life Sarigerme İmperial, Club Magic Life Waterworld İmperial, Hydros Club, Kimeros Club, Ma Biche Hotel, Marmaris İmperial, Pegasos Club, Pegasos Resort, Pegasos Royal, Pegasos World, Seven Seas İmperial, Suntopia Hotels, Suntopia Tropical Otelleridir. Tesisleriyle zincir, ülkemizin en büyük oteller zinciri olma ünvanını taşımaktadır. Tesislerin konaklama imkanları bir hayli gelişmiştir. Oteller yerli ve yabancı birçok ülkeden konuk ağırladığından, birçok dilde hizmet sunulmaktadır. Her konuğun ihtiyacına göre tasarlanmış odalarda konaklama imkanı bulunmaktadır. Standart odalar, geniş aile odaları bunlardan bazılarıdır. Tesislerde konukların iyi zaman geçirmesi için birçok hizmet sunulmaktadır. Okçuluk, grup veya bireysel fitness imkanı, tekne turları, dalış kursları, günübirlik turlar, balık avlama, golf ve çocuklar için mini golf, binicilik, jeep ile turlar, rafting, alışveriş, çarşı turları, spa ve hamam, spor, tenis, plaj voleybolu, soyu koruma altında olan Caretta Caretta Kaplumbağaları izleme etkinliği, su sporları ve doğa yürüyüşü gibi aktiviteler sunulmaktadır. Otellerde konukların yeme içme konusunda kaliteli zaman geçirmesi için birçok restoran bulunmaktadır. Yöresel ve Türk Mutfaklarından örnekler sunan restoranlar olmak üzere, dünya mutfaklarından lezzetli menüler konuklara sunulmaktadır.

Rezervasyon, Kampanya ve Danışma Bilgileri

Suntopia Hotels, eğlence etkinliklerine de oldukça önem veren tesislerdir. Otellerde her akşam konser, parti ve animasyon gibi eğlenceler düzenlenmektedir. Bu gösterilerde klasik eserler, yerel gösteriler ve folklorik şovlar başta olmak üzere birçok gösteri hazırlanmaktadır. Animasyon ekiplerinin hazırladığı şov ve programlar bir hayli beğenilmektedir. Konuklar arasında birçok ülkeden turist bulunduğundan programlar birçok dilde hazırlanmaktadır. Tesislerin hepsinde çocuklar için özel çocuk klüpleri mevcuttur. Çocuklar için gündüz ve akşam etkinlikler düzenlenmektedir. Suntopia Hotels Otelleri sadece turistik seyahatler için değil, aynı zamanda iş turizmi için de tercih edilebilir. Tesislerin kapsamında toplam 26 adet toplantı salonu ile 6000 kişi kapasiteli konferans, toplantı imkanları sunulmaktadır. Bu nedenle, iş seyahatleri veya firmaların özel seminer etkinlikleri için doğru bir seçim olacaktır. Zincirin tesisleri hakkında bilgi almak için internet sitesinden faydalanmak mümkündür. Öte yandan işinde uzman turizm ofislerinden veya internet üzerinden hizmet veren turizm adreslerinden tesisler hakkında bilgi almak mümkündür. Otel.com, Bavul.com, Gezinomi, Gezisitesi.com adlı adreslerden bilgi almak da yerinde olacaktır. Bu şekilde erken rezervasyon imkanı da yapılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezinomi
  • Gezisitesi
  • Bavul.com
  • Otel.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları