Sunsurf Mayo: Yeni Sezon Mayo ve Bikinilerde Online İndirimler

Sunsurf Mayo: Yeni Sezon Mayo ve Bikinilerde Online İndirimler Galeri

Mayo ve bikini modelleri her sezon değişen model ve tarzlarıyla tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Tekstil markalarının gelişmesi ve deniz ürünlerinin diğer giyim ürünleri kadar tüketilmesi birçok firmanın bu alanda hizmet vermesini sağlamıştır. Gerek yerli, gerekse yabancı markalar ülkemiz piyasasında ürün satışı yapmaktadır. Bikini, mayo, mayokini, etekli veya şortlu modeller, çocuk ve erkek modelleri bu anlamda bulunabilecek modellerdir. Yerli firmalarımız oldukça farklı ve kaliteli ürünler tasarlamaktadır. Firmalarımızın çoğu yurt dışına da satış yapan kurumlardır. Sunsurf Mayo bu tanınmış markalardan biridir.

Sunsurf Mayo Markası Hakkında

Sunsurf Mayo Markası Hakkında

Sunsurf Mayo markası 1983 yılında kurulmuş bir firmadır. Uzun yıllara dayanan marka geçmişi firmanın belirli bir tecrübe kazanmasını sağlamıştır. Deniz giyimi ve deniz ürünleri alanında önemli deneyimleri olan markanın kaliteli ürünleri gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok tüketici tarafından kullanılmaktadır. Mayo sektöründe dünya markaları arasında yer alan firma gelecek yıllarda daha da tanınan bir marka olmayı hedeflemektedir. Fiyat politikaları, ürün kalitesi, markanın geçmişe dayanan ürün deneyimleri ile en iyi olmayı hedefleyen firmanın oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bayan desenli ve düz ürün koleksiyonları, büyük beden koleksiyonları, erkek deniz ürünleri, kız ve erkek çocuk koleksiyonları, parça olarak satılan ve tek tek alınabilen mix and match olarak tabir edilen ürünler, pareolar ve deniz koleksiyonları ürün kategorileri arasında yer almaktadır. Markanın özellikle belirli bir kilonun üzerinde hanımlar için tasarladığı toparlayıcı mayolar son derece beğenilmektedir. Firma 2012 yaz sezonu için de çok renkli bir ürün yelpazesi azırlamıştır. Sarı, kırmızı, turuncu, yeşil, mavi, mor, fuşya, pembe, siyah, beyaz gibi hem klasik hem de canlı renklerin ön planda olduğu koleksiyonda yaz mevsiminin ışıltısını yansıtan dikkat çeken desenler de bulunmaktadır.

Sunsurf Mayo Modellerinde Sezon İndirimleri ve Online Alışveriş İmkanları

Sunsurf Mayo Modellerinde Sezon İndirimleri ve Online Alışveriş İmkanları

Yaz mevsimini tüm hızıyla yaşadığımız şu günlerde markaların ürün indirimleri dikkat çekmektedir. Bu anlamda, Sunsurf mayo da cazip indirimlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Markanın genel olarak fiyat çizgisi yüksek olmamakla birlikte kampanyalarla bu rakamlar daha da ekonomik hale gelmektedir. Ürün fiyatları modellere göre değişmekle birlikte, 50.00TL ile 300.00TL gibi rakamlar arasındadır. Markanın resmi web sitesinden ürünler hakkında bilgi almak, katalogları incelemek ve ürün indirimlerini takip etmek mümkündür. Ayrıca markanın internet sitesinde online mağaza bulunmaktadır. Online mağazadan marka ürünleri uygun rakamlara satın alınabilir. Firmanın kendi online mağazasının yanında, Sporena, Sporcum, Zidaya gibi online mağazalardan uygun fiyatlara ekonomik olarak alışveriş yapılabilir. Online mağazalardan ürün alımı hem kolay hem de uygun ödeme rakamlarıyla dikkat çekmektedir. Sokak sokak gezmeden her türlü ürünü bulabileceğimiz mağazalardan kaliteli markaların ürünlerini kolayca almak mümkündür. Sipariş usulüne çalışan online mağazalardan uygun taksitlerle alışveriş yapılabilir ve iade sistemi olduğundan üründe hata varsa kolayca değişimi yapılabilmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları