Sungate Port Royal: Online Erken Rezervasyon Fiyatları ve Fırsatları

Sungate Port Royal Galeri

Tatil yapmak denince akla gelen ortam türü konusunda genelde ortaya birbirine çok yakın fikirler çıkmaktadır. Sungate Port Royal düşündüğünüz tatilde, sizin için her türlü ayrıntıyı düşünerek hayata geçirebileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Doğanın güzelliklerini yaşamak isteyip bir yanda rahatlık ve konfordan da vazgeçemeyenler için benzeri olmayan bir tatil keyfini sunmayı amaçlamaktadır. Denize sıfır olan otel, Antalya ilinin doğal güzellikleri ile adından sıkça söz ettiren Kemer ilçesinde yer almaktadır. Antalya havaalanına 45 km'lik bir mesafede bulunmaktadır. Sungate Port Royal bu özelliği ile ulaşım konusunda konaklama yapacak konuklarına en uygun ulaşım imkânlarını sunabilmektedir. Tesislerin bulunduğu yer Akdeniz bölgesinin tüm doğal güzelliklerini bir arada sunabilen bir atmosfere sahiptir. Ayrıca şehrin gürültülü ortamından uzaklaşarak doğa ile iç içe bir tatil yaşamak amacında olanlar için ideal bir ortam sunabilmektedir.

Sungate Port Royal'in Sunduğu Ayrıcalıklar

Tesislerin kurulu olduğu toplam alan 250,000 m2'dir. Bir tatil merkezinde olması gereken tüm yaşam alanı ayrıntılarını içerdiği için 250,000 m2 gibi çok büyük sayılabilecek bir arazi üzerine kurulmuştur. Denizin hemen kıyısında yer alan Sungate Port Royal'de 720 metre uzunluğa sahip bir sahil şeridi bulunmaktadır. Konaklama yapan misafirlerinin geniş sahil şeridinden en iyi derecede faydalanabilmesi için sahil şeridinde 2 adet iskele bulunmaktadır. Bu iskelelerin haricinde bir de marina bulunmaktadır. İskele ve marina otele ait olup özel yapı statüsündedirler. Konaklama amacına yönelik olarak özel bir şekilde dizayn edilmiş odalar bulunmaktadır. Otel içerisinde birbirinden farklı birçok oda çeşidi bulunmaktadır. Standart odalar, aile suiti, suite oda, grand suite, teras aile evleri ve villa göl evleri gibi çeşitli standartlara uygun olarak dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. Bu farklı türdeki odaların iç mekânlarında yine ihtiyaç duyulabilecek olan konforu en hissedilir şekilde sunmaktadır. Ama yine de odaların sahip olduğu bazı ortak taraflar bulunmaktadır. Bu ortak taraflardan bazılarını sıralamak gerekirse; telefon, uydu TV sistemi, mini bar, merkezi klima sistemi ve balkon bu ortak yanlardandır. Sahip olunan tesisler her tür ihtiyacın karşılanabilmesi amacıyla çok çeşitlilik gösterecek şekilde düzenlenmiştir. Örneğin; sahip olunan tesisler arasında market, kafeterya, açık otopark, spa, açık havuz, sauna, internet bağlantısı ve açık restoran bulunmaktadır. Tüm bu tesis çeşitliği arasında eğlence ve spor merkezleri unutulmamıştır.

Otellerde Online Erken Rezervasyon Fırsatları

Kısaca belirtmek gerekirse ortak yaşam alanlarında bulunması gereken tüm tesisleri bütünleşmiş halde içerisinde bulunduran Sungate Port Royal konuklarına konaklama ihtiyaçları dâhilinde gerekli olan imkânları sunabilecek bir yapıdadır. Ayrıca konuklara sunulan aktivitelerden spor ile ilgili olanlar sadece kara sporları ile sınırlı kalmamaktadır. Su sporları yapmak isteyen konuklar için memnuniyeti ön planda tutan hizmet anlayışının bir gereği olarak çeşitli imkânlar sunulabilmektedir. Örneğin; fitness center içerisinde bulunan çeşitli spor aktiviteleri bu guruba girmektedir. Su sporları ve aquapark hizmetleri belirli dönemlerde, mayıs ve ekim ayları arasında verilebilmektedirler. Tatil.com ve Gezinomi.com gibi online sitelerin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezinomi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları