Sultanahmet Köftecisi: Tüm Şubelerde Uygun Fiyatlar ve Zengin Menüyle

leziz lezzetler Galeri

Hız çağının bizlere dayattığı bir alışkanlık olan fast food kültürünün içimize işlediği ve bu tür hizmet veren restoranların dört bir yanı kapladığı günümüzde yemek yemek keyif verici bir alışkanlık olmaktan çıkmak üzere. Ön koşul sağlık ve damak zevki olmadan, sadece zamana karşı yarışarak karın doyuruyor olmak Türk mutfak tarihinin eşsiz lezzetlerinin birer birer unutulmasına yol açıyor. Ancak bunun olmasına dur deme cesaretini gösteren bazı firmalar hala geleneksel damak lezzetlerimizi yaşatmak için büyük çaba vermekte. Bunlardan biri olan ünlü Sultanahmet Köftecisi tadını geçmişten alan menüsü ve günümüze uyarlanan sunuş şekli ile iki ihtiyacı birden karşılamanın yolunu bulmuş görünüyor. Aynı zamanda geleneksel ve modernizmin uyumunu yansıtan ve ülke genelinde 100'den fazla yerde hizmet veren restoranıyla Sultanahmet Köftecisi en büyük gıda zincirlerinden biri olma özelliğini de taşıyor. Tamamen yerli sermaye altyapısı ve bizim damak zevkimize uygun zengin menüsü ile yabancı yatırımlı bir çok fast food restoranıyla yarışır konumda. Teknolojik yeniliklerin kullanıldığı üretim aşamasında el değmeden imal edilen köfteler, birbirinden farklı onlarca denetimden geçmekte ve pişirme ve tatma testleri uzmanlarca özenle yapılmaktadır. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sürekli devam ettiği tesislerde, ürünlerin doyumsuz lezzetinden ödün vermeden, ikram aşaması ve menü zenginliği konularında farklılık ve yenilikler üzerine ciddi projeler ve yatırımlar devam etmektedir.

Menünün Yıldızı: Sultanahmet Köftesi

Menünün Yıldızı: Sultanahmet Köftesi

Birbirinden lezzetli ve zengin menülerini oldukça ucuz fiyatlarla yiyebileceğiniz mekanda, bilhassa restorana adını veren özel Sultanahmet köftesinin tadına bakmanızı öneririz. Rusya'da da şubesi bulunan firmanın Rus müşterilerinin bir diğer tercihi olan baharatlı köftesi de beklentileri fazlası ile karşılıyor. Gördüğü yoğun ilgi karşısında firmanın bir diğer projesi ise Polonya ve Orta Avrupa'da hizmet verecek restoran zincirini faaliyete geçirmek. Bu konuda alt yapı çalışmaları devam ediyor. Sultanahmet Köftecisi, yenilikçi vizyonu ile zengin menülerine her geçen gün ziyaretçilerin damak zevkine hitap edecek seçenekler eklemeye devam ediyor. Tüm restoranlarda kredi kartı ile ödeme yapılabilirken aynı zamanda yemek fişleri ve kartlar da kullanabiliyor. Menüsünde soğuk ve sıcak içecekleri, birbirinden lezzetli çorbaları ve her biri özel bir tat barındıran köfte çeşitlerini bulabileceğiniz restoranın piyaz konusunda da iddialı olduğu bir gerçek.

Her Sipariş Bir Ziyafet

Hijyen konusunda tereddüt yaşamadan, mis gibi, kaliteli ve lezzetli köftelerin tadına bakmak için bir çok şehirde hizmet veren Sultanahmet Köftecisi'ne gidebilirsiniz. Bir diğer seçeneğiniz ise www.yemeksepeti.com web adresinden online sipariş vermek. Belirli saat dilimleri içinde size en yakın restorandan dilediğiniz menüyü satın alırken, kapıda nakit ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleriniz bulunuyor. Bir çok alanda çok özel fırsatları yakalamanızı sağlayan internet sitelerinden www.yakala.co ve bir diğer site www.grupfoni.com adresinde zaman zaman satışa sunulan özel indirim fiyatları ile enfes menülerin tadını çıkarabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları