Su Isıtıcı: En Son Kettle Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Homend su ısıtıcı Galeri

Elektronik ev aletleri, mutfak ve evin diğer yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış modelleri ile hayatı kolaylaştırıyor. Değişen ve gelişen teknolojinin etkisi ile bu ürünlere de farklı özellikler eklenerek insanlığın hizmetine sunuluyor. Zamandan ve kol gücünden tasarruf sağlayan bu ürünler, günümüz kadınlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle çalışan kadınlar için zaman oldukça önemli olduğundan bu ürünlerin yardımı da oldukça önemli hale geliyor. Elektronik markaları da ürün koleksiyonlarında ev aletlerine ayrı yer veriyor. Tüketicilerde çok sayıda marka ve model arasından ihtiyacına, bütçesine ve ürün kalitesine göre seçim yapıyor. Pek çok marka ve modele sahip su ısıtıcıları da zamandan tasarruf sağladığından mutfaklardaki yerini alıyor.

Ünlü Markaların Su Isıtıcı Modelleri

Ev elektroniği üreten çoğu markanın su ısıtıcı modeli buluyor. Gizli rezistansa sahip modeller kireçlenme problemini aza indirgediği için daha çok tercih ediliyor. Philips markasının paslanmaz çelik modeli,şık görünümü ile inox ankastre ürünlerle uyum sağlıyor. Çok kısa sürede ısıtma imkanı sağlayan bu ürünü, temizlemek de oldukça kolay. Güçlü kireç önleyici filtre sayesinde tertemiz su elde edilebiliyor. Dönen standı sayesinde kaldırma ve yerleştime oldukça pratik. Ürün çalıştığında dış gövde ısınmadığından çocuklu evler için de oldukça ideal. Kolay doldurma ve kolay temizlik imkanı sağlayan yaylı kapağa sahip bu ürünün, kalan duyu görebilmek için camlı bölümü de bulunuyor. Fantom markasının cam modeli, cam dış yüzeyi ile oldukça şık. Cam gövde ısıya dayanıklı olduğundan hiç bir tehlike oluşturmuyor. Çıkarılabilen filtre kolay temizleme olanağı sunuyor. Cam gövdeyi aydınlatmak için tasarlanmış mavi led ışık da ürüne zarif bir görünüm kazandırıyor. Tefal express su ısıtıcı da, çıkarılabilen kireç filtresine sahip. Kapağı, kilit açma düğmesi ile tek dokunuşla kolayca açılabiliyor. Hem sağ hem de sol elle kullanılabilmeye olanak sağlayan tasarımı ürüne fonksiyonellik kazandırıyor. Profilo markasının siyah tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken modeli aynı zamanda çalışırken devreye giren kilitlenen emniyet özelliği ile ekstra güvenlik sağlıyor. Su kaynama noktasına ulaştığında cihaz otomatik olarak kapandığı için elektrik tasarrufu sağlar. Her iki tarafında da bulunan su seviyesi göstergesi ile kolayca kalan su miktarın görebilmek mümkün.

Ünlü Markaların Küçük Ev Aletlerinde Cazip Online Fiyatlar

Elektronik aletleri online olarak yapmanıza olanak sağlayan pek çok online mağaza bulunuyor. Online olarak ürünün satın alınmış olması garanti kapsamında bir değişiklik yaratmadığından güvenle alışveriş yapmak mümkün. Yeni Çarşım ve Kliksa e-ticaret sitelerinde pek çok marka ve ürünü indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. Sunny, Arzum, Sinbo, King, Braun, Homend ve daha çok markanın modelleri arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilirsiniz. Farklı bütçelere hitap edecek çok sayıda ürün olduğundan alışveriş daha kolay hale geliyor. Alacağınız ürüne ve modeline karar verdiyseniz, Yeni Çarşım veya Kliksa e-ticaret sitesinin sunduğu cazip ödeme avantajlarından yararlanarak beğendiğiniz ürüne sahip olmanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tefal
  • Braun
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları