Su Geçirmez Bot: Tüm Markalar ve Erkek – Bayan En Son Model Fiyatları!

Su Geçirmez Bot: Tüm Markalar ve Erkek – Bayan En Son Model Fiyatları! Galeri

Yazın bitişiyle birlikte; hem gelen soğuk havaların etkisini en aza indiren hem de yağmurdan, kardan, her türlü yağıştan bizleri koruyan ayakkabı ve botların varlığı, hiç şüphesiz ki özellikle kış aylarında hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Gerek gündelik hayatımızın bir parçası olarak sade görünümlüleri, gerekse işe gidip gelirken giyebileceğimiz ya da özel günlerde kullanabileceğimiz klasik botları seçerken, kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalarına ne kadar dikkat ediyorsak, en az o kadar dikkat etmemiz gereken bir şey daha var. O da; su geçirmez botlardan olmaları. Hem dayanıklı, hem rahat hem de kullanışlı olan bu tarz ürünler sayesinde, son bahar ve kış ayları boyunca ayaklarımız; kuru, nemsiz ve sıcak kalacaktır.

Su Geçirmez Botlar Üreten Markalar ve Popüler Modelleri

Su Geçirmez Botlar Üreten Markalar ve Popüler Modelleri

Nefes alabildiği için nem dengesini doğru şekilde kurabilen ve su geçirmeyen bu tür ürünleri, genel olarak Gora-tex ya da Omni-tech özellikli ayakkabılar üreten firmaların kataloglarında görebiliyoruz. Bu firmalar da genellikle; çok uzun yıllardır doğa sporları ile uğraşanlar için tasarladıkları ürünlerle dikkat çekenler. Bu tarz su geçirmez malzemeden yapılmış olan ürünleri bulabileceğimiz Outdoor markalarına baktığımızdaysa, karşımıza çıkacak en bilinen ve popüler isimler: Keen, Salomon, Asolo, Columbia ve Lafuma olacaktır. Sportif markalar olduğu için yalnız bu tarza yönelik kreasyonlar hazırladıklarını düşünmekse, ancak büyük bir hata olur. Çünkü bu outdoor botlar üreten firmaların tamamı; kaliteyi rahatlıkla birleştiren, hatta bazı modellerinde şık ve zarif detaylarla süsleyen, şehir kullanımına uygun ayakkabılarıyla da dikkatleri çekmeyi başarıyorlar. Örneğin Salomon’ un bayan kullanımı için tasarladığı Comet 3D; hem gore-tex teknolojisine sahip, hem de Ortholite iç tabanı sayesinde daha fazla kuruluk ve sağlık vaadediyor. Erkek kullanımı için tasarladığı sade, şık ve sportif bir ürün olan 3D Fastpacker Mid ise; yine tüm ürünleri gibi Gore-tex. Asolo markasının en çok talep gören, deri görünümlü ve Gore-tex özellikli ürünü ise; Ergo. Üstelik burun kısmındaki çarşak bandı sayesinde, her türlü darbeye karşı ekstra dayanıklılık da sağlıyor. Asolo Concordia ise; biraz daha zarif çizgileri, kalite ve dayanıklılıkla birleştirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olarak göze çarpıyor. Lafuma da, farklı renk alternatifleriyle hem erkek hem kadın kullanımına sunduğu, Climactive özellikli Xpansion ile beğeni topluyor. The Winter Trek kreasyonuyla ilgileri üzerine çekmeyi başaran bir diğer firma ise; Columbia. Omni-tech özelliğinin yanı sıra, Agion teknolojisi sayesinde antibakteriyel bir sistem kurarak, ayakları tüm bakteri çeşitlerinden koruyup, naturalize etmeyi amaçladıkları bu botlar ile büyük beğeni topladıklarını söylemek yanlış olmaz. Mckenzie River Chukka Lifestyle ile Columbia’ nın; şıklığından ödün vermeyen beylere iyi bir alternatif sunduğunu da söyleyebiliriz.

Su Geçirmez Botlarda İndirimli Fırsatlar Sunan Online Siteler

Su Geçirmez Botlarda İndirimli Fırsatlar Sunan Online Siteler

Bu ürünleri bulabileceğimiz gerçekten çok fazla alternatife sahibiz. Gerek; Kutup Ayısı, Bike and Outdoor, Adrenalin, Everest gibi firmaların internet sitelerinden, gerek; Sporena, SportCity, Hepsi Burada, Zidaya, Zizigo gibi adreslerden, gerekse de; Markafoni, Trendyol, Limango, 1v1y gibi fırsat sitelerinden hem indirimli fiyatlar üzerinden hem de ekstra kampanya avantajlarıyla bu ürünleri tedarik edebiliriz. Üstelik taksitli ödeme şansı vermeleri ya da peşin ödemelerde yaptıkları ek iskontolar da, bu sitelerin tercih edilirliklerini oldukça artırıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Columbia
  • Sporena
  • Markafoni.com
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları