Stor Perde Fiyatları: Stor Perdelerde İndirim ve Kampanyalar!

Stor Perde Fiyatları: Stor Perdelerde İndirim ve Kampanyalar! Galeri

Perdeler, çeşitli kumaş ve diğer malzemelerden yapılarak iç mekanlara görsellik katan ve dış etkenlerden mekanları koruyan önemli aksesuarlardır. Gün içinde maruz kalınan güneş ışıkları, rüzgar gibi etkenlerden mekanları koruyarak, aynı zamanda evin veya diğer mekanın dışarıdan görünmesini de önlemektedir. Bu anlamda perdeler özellikle evlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Bir başka deyişle perdesiz bir ev düşünülemez.

Stor Perde Fiyatları ve Alışverişi

Stor Perde Fiyatları ve Alışverişi

Günümüzde dokuma ve tekstil sanayiinin gelişmesiyle birçok kumaş ve benzer malzemeden sayısız perde çeşidi üretilmektedir. Kalın kumaş modeller, tül modeller ve stor perdeler bunlardan bazılarıdır. Stor modeller özellikle işyerleri için kullanılan mekanlarda tercih edilmektedir. Ancak, son yıllarda perde sektörü hayli geliştiğinden, ev için hazırlanan birçok farklı model stor perdeler de bulunmaktadır. Sektörde hizmet veren markalar sayısız renk seçeneğinde ve birçok farklı modelde ev tipi stor perde üretmektedir. Tür olarak, katlamalı, kumaş, karartma, ahşap ve yaylı ürün modelleri bulunmaktadır. Bu tür perdeler diğer ürün modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Fiyat aralığı olarak stor perde fiyatları, 15.00 TL ile 50.00 TL arasında değişmektedir. Ekonomik rakamlara alınan bu perdeler özellikle modern dekorasyonun tercih edildiği iç mekanlarda kullanılmaktadır. Perdelerde fiyat aralığı diğer perde modellerine göre oldukça ekonomik olup, perdenin takılacağı mekanın büyüklüğüne göre rakam değişmektedir. Öte yandan kullanılan malzeme özellikleri, aksesuar kullanımı gibi faktörler de rakamı etkilemektedir. Perdeler kumaş satışı yapan mağazalardan, üretim yapan markaların satış şubeleriden, mobilya ve ev eşyaları satışı yapan marketler ile büyük yapı marketlerden alınabilir.

Online Mağazalarda Stor Perde Fiyatları ve Ürün Alımı

Ürün alışverişi için bir diğer seçenek ise online mağazalardır. İnternet üzerinden sipariş üzerine satış yapan online mağazalar genellikle piyasa rakamlarının altında satış yapılmaktadır. Bu anlamda tüketiciler açısından uygun alışveriş imkanları sunulmaktadır. Özellikle ilkbahar ve yaz sezonuna geçiş yapılan şu günlerde çeşitli kampanyalar ve indirimler hazırlanmaktadır. Ücretsiz kargo imkanlarının da sunulduğu online mağazalardan dekorasyon amaçlı perde alımı mümkündür. Linens, Royal, Taç, Karaca gbi birçok marka stor perde satışı yapmaktadır. Gitti gidiyor, Hepsi Burada, Sahibinden, Perde pazarı, Maurer perde, Perdecisitesi, Dizayn perde, Trend perde, Enboy perde, Storsan perde, Stor perdeciniz gibi birçok online mağazadan alışveriş yapma imkanı bulunmaktadır. Online mağazalardan perde gibi ölçmeye dayanan malzemeler alınırken istenilen ürünün nasıl olması gerektiğine karar verilmelidir. Bu anlamda perdenin takılacak mekan ölçüsü iyice alınarak uygun şekilde sipariş verilmesi gerekir. Ürün teslim alındığında herhangi bir eksiklik veya hasar varsa mutlaka site yönetimiyle temasa geçilerek değişim için iadesi gerekir. Pembe, beyaz, siyah, gri, mavi, sarı, yeşil ve birçok farklı renk seçeneğinde hazırlanan stor perdelerden mekana uyacak modeller tercih edilebilir. Stor perde modelleri de düz, çiçekli, şal deseni, geometrik desenler, puantiye gibi birçok desende üretildiğinden düz renkler yerinde çeşitli desenler de tercih edilebilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Linens
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları