Starcraft 2: Oyunun Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri Bilgileri

Starcraft 2 Galeri

Oyun konusunda sürekli yapılan yeni çalışmalar, pek çok oyunun piyasaya çıkmasını sağlıyor. Günden güne değişen bilgisayar seçenekleri, farklı oyun avantajlarını da ortaya koyuyor. İnsanlara kolaylıkla ulaşabilen bu oyun, online ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. Gelecekteki bir zaman diliminde geçen oyunun konusu, oldukça ilgi çekici özelliklere sahip. Oyunun amacı ve oynanış seçenekleri, bilgisayardan bilgisayara değişkenlik gösteriyor. Bu sayede kolaylıkla oyuncular oyuna adapte olabiliyor. Oyunu oynarken, başrole Jim Raynor geçiyor. Bu kahramanın gözünden oyunu oynamaya başlıyoruz öncelikle. Wings Of ırkının mücadelesini anlatan oyun, yönetiliş seçenekleri ile başlıyor. Oyuna başladığımızda sırası ile görev yapmaya gidiyoruz. Gurup halinde ve bireysel olarak yapacağımız bu görevler, oldukça zorlu mücadeleler ile geçiyor. 30 adetten fazla görev bulunan oyunu oynamak için, yeterli sistem özelliklerine ve donanımına ihtiyacınızın olması gerekiyor. Oldukça başarılı olan oyunda yapay zeka hakkında pek çok bilgi mevcut. Oyunun yapay zeka seçeneği, klasik bir düzenlemeyi dahi konu edinmiş. Savaştığınız askerler, eğer sizin kalabalık olduğunuzu görüyorlar ise, genellikle pek saldırmıyorlar sizlere. Lakin yapay zeka konusunda farklı düzenlemeler ile çalışmalar görmek de mümkün. Örnek vermek gerekirse, farklı düşman seçenekleri gibi özellikler ile karşılaşabilirsiniz. Bu da düşmanlarınızın sizin için yapmış olduğu stratejileri gözler önüne seriyor. İnsanların oldukça zevkli bir şekilde oynayabileceği bu oyun, gayet eğlenceli seçenekler dahilinde sunuluyor. Kaliteli seçenekler, oyunun hızını ve gücünü artırabiliyor. Starcraft 2 oyununu oynamak için, yeterli bilgisayar desteğine sahip iseniz, problemleri kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Starcraft 2 Oyununda Bulunan Özellikler

Starcraft 2 Oyununda Bulunan Özellikler

Starcraft 2'de bulunan özellikler, askeri birlikler ile doğrudan ilgili. İnsanların genellikle gurup halinde savaş yapması, oyunun sevilen özelliklerinden. Bireysel bir şekilde işlem yaparken yahu bölgeden geçerken askerlere yakalanırsanız, sizi anında yok edebiliyorlar. Bu sebepten dolayı oyunu oynarken yapay zeka kuramını göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Bu oyunu bilgisayarınızda oynamak için ihtiyacınız olan belirli sistem donanımları gerekiyor. Bu donanımlar, oyun seçeneklerine ve oyun türlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Düzenlemeyi ve özellikleri sıralamayı yapmak için farklı oyun türlerine göre kıyaslama yapabiliriz. Oyunda ihtiyacınız olan özellikler, minimum seçenekler dahilinde oynayacaksanız 256 MB ram yeterli olacaktır. En düşük düzenleme ve grafik seçeneklerinde oyun oynamak istiyor iseniz, Pentium 4 bilgisayar, Nvidia ekran kartı ve özel işlemci yeterli olacaktır. En iyi gereksinimler ile oyunu oynamak isterseniz, 2 GB ram ve çift çekirdekli bir işlemci yeterli olacaktır. Güçlü bir yapıda sunulan bu seçenekler, gayet kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. Ayrıca oyunu oynamak için, bir adette internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantı hızınız minimum 1 MBit olur ise, oyunun kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Starcraft 2 oyunu için acele etmeniz önerilir.

Oyun Özellikleri İle İlgili Ekstra Seçenekler

Online olarak oynamak istediğiniz Starcraft 2 oyunu için, yeterli sistem özellikleriniz var ise oyunun web adresinden bir adet üyelik hesabı açmanız yeterli olacaktır. En kaliteli oyun seçeneklerini kaçırmamalısınız. Online oyunlar sizleri bekliyor!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nvidia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları