Star Çelik Kapı: Yeni Nesil Güvenilir Çelik Kapılarda İndirimli Fiyat

Star Çelik Kapıda Avantajlar Galeri

Malınızı, canınızı tehlikelerden korumak için mekanlara yüksek güvenlikli çelik kapı yaptırılmalıdır. Bu ürünlerdeki işçilik ve kalite son derece iyi olmalıdır. Her türlü darbeye dayanmalı, kolay açılmamalıdır. Kötü niyetli kişileri caydırıcı kalitede yapılmalı, yerine takılırken de en ufak bir boşluk bırakılmamalıdır. Bu ürünleri birbirinden farklı markalar üretmektedir. Ancak her ürün dayanıklı değildir. Sektörde kalitesi ile öne çıkan markalardan biri olan Star, yüksek güvenlikli modeller tasarlamaktadır. Star Çelik Kapı, son teknoloji ile ürettiği ürünlerini yaşadığınız alanı korumak için tasarlamaktadır. Teknolojiye yatırım yaparak ürün çeşitlerini sürekli geliştiren, bunu yaparken kaliteyi ve güvenliği daha da artıran marka, sektörün güvenilir kuruluşlarının arasında bulunmaktadır. Sadece iç piyasaya değil, yurt dışındaki ülkelere de ürün satan firma, dünya piyasasında da kendini kanıtlamıştır.

Star Çelik Kapı Modellerindeki Kalite

Sektöre 2002 yılında giren ve hızlı bir başarı grafiği yakalayan Star, çelik kapı sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Uzman kadrosu ile en son teknolojiyi kullanarak üretim yapan firma, 7 bin 500’ü kapalı olmak üzere toplamda 15 bin metrekare üzerine kurulu üretim tesisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Marka, tüm tehlikeleri öngörüp bu tehlikeleri bertaraf etmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenliğin en üst düzeyde olduğu çelik kapılar üreten Star, “hırsıza kilit dayanmaz” deyimini boşa çıkarmak için teknolojik donanımlı modeller üretmektedir. Marka, ürünlerinde klasik kilit sistemi yerine kanca kilit sistemi kullanmakta, ayrıca alarmı bulunan, kameralı, parmak izi tanıma yöntemi ve göz ile açılabilen modelleri geliştirmiştir. Firmanın geliştirdiği tasarımlarla anahtarın kaybolma olasılığı da ortadan kalkmıştır. Çünkü geliştirdiği modellerde anahtar bulunmamakta, ürünler parmak izi ya da göz ile açılıp kapanabilmektedir. Geliştirilen bu sistemde ürünler sadece patlayıcılarla açılabilmektedir. Aylık 12 bin adetlik üretimi ile Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticilerinden biri olan Star, bu ürünlerinin büyük bir kısmını da Balkanlar’dan Avrupa’ya, Orta Doğu’dan Afrika’ya kadar onlarca ülkeye ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği yüksek güvenlikli ürünler, kişinin kendisinden ve ailesinden başka bir kimsenin mekana girmesini başarıyla engellemektedir. Firma, ürettiği modellerde ahşap kaplama da kullanarak güvenlik ve kalitenin yanında şıklığı da sunmaktadır. Ayrıca ürünler her türlü hava şartlarına da dayanıklı olarak imal edilmektedir. Star, ürettiği çelik kapıların çok daha yüksek güvenlikli olması için uzman kadrosu ile sürekli çalışmalar yapmakta, teknolojiyi de çok yakından takip etmektedir. Marka, ürünlerinde ceviz, abanoz ve zeytin gibi kaplamalar kullanmakta, bu kaplamaları da oymalı olarak tasarlamaktadır.

Online İndirimli Fiyatlar ve Alışveriş İmkanları

Star çelik kapılarını yapı marketlerden bulmak olasıdır. Bu kaliteli ve güvenlikli ürünleri online alışveriş siteleri de satmaktadır. Bu alışveriş siteleri, orijinal ürünlerinin satışını gerçekleştirmekte, ürünü orijinal olduğunu belgeleyen dokümanla birlikte adrese kadar teslim etmektedir. Online alışveriş siteleri, bu ürüne de yıl boyunca avantajlı indirim fırsatları hazırlamakta, öncelikli olarak da üyelerine bildirmektedir. Bu nedenle online alışveriş sitelerine üye olmak en uygun yollardan biri olmaktadır. Üyelik ise tamamen ücretsizdir. Zahmetsiz alışverişin en önemli adresi konumunda olan sanal mağazalar, onlarca farklı markanın ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Bu sayede tüketici, mağaza mağaza dolaşmak zahmetine de katlanmamaktadır. Bu ürünleri uygun koşullarda bulabileceğiniz adreslerin başında ise Evmanya online alışveriş sitesi gelmektedir. Bu siteden alınan her ürünün ödemesi ise kredi kartına taksit avantajı ile yapılabilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları