Ssangyong Actyon: Anahtar Teslim Sıfır Modellerde Uygun Kredi Fırsatı

SsangYong Actyon Galeri

SsangYong Güney Kore’nin en büyük otomotiv firmalarından biridir. 1954 yılında Güney Kore’nin Seul şehrinde kurulan firma günümüzde tüm dünyaya ihracat yapan bir otomotiv haline gelmiştir. Firma özellikle ürettiği arazi araçları ile tanınıyor. Bunlardan biri de SsangYong Actyon modelidir. Firmanın SUV ve pickup olarak üretilen modellerinden biridir. SsangYong Actyon ve Ssangyong Actyon Sports olarak iki versiyon şeklinde üretilmiştir.

Görüntüsü Heybetli Atik Bir Arazi Taşıtı

İlk olarak 2006 yılında 2.0 lt’lik dizel motoru üretilmeye başlanan araca 2007 yılında 2.3 lt’lik benzinli modeli eklenmiştir. Bu modeli SUV tarzda iken Actyon Sports modeli pickup tarzında üretilmiştir. Actyon Sports modeli 2007 yılında Avrupa’da ödül almış bir araç. Tasarım olarak oldukça çizgileri bulunan model ile yolda giderken fark edildiğinizi hissedeceksiniz. SUV ve pickup tarzında üretilen modelde 4x2 ve 4x4 seçenekleri sunuluyor. SUV tarzda, otomatik vitesli bir 4x2 modelin şehiriçi yakıt tüketimi 11/100 km düzeyinde. Şehirdışı yakıt tüketim düzeyi 7/100 km iken ortalama tüketim 8.5/100 km. 75 lt yakıt deposuna sahip araçta 1998 cc motor bulunuyor. 141 hp güç üreten model 100 km hıza 15.4 sn gibi bir zamanda ulaşabiliyor. Firma güvenliğe oldukça veriyor. Sürücü ve yolcular için hava yastıkları, Anti Blokaj Fren Sistemi(ABS), Fren Güç Dağılım Sistemi(EBD), Elektronik Denge Sistemi(ESP) gibi özellikler standart donanım olarak sunuluyor. Otomatik kliması sayesinde aracın içini istediğiniz sıcaklığa ayarlayabiliyorsunuz. Dört cam otomatiği sayesinde tüm camları tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Diğer ticari araçların aksine firma modelinde aks kullanmıyor. Binek araçlar süspansiyon kullanılmaktadır. Yerden yüksekliği 1740 mm olan aracın görüş alanı oldukça geniş. CD-DVD-MP3 player/radyo özelliği olan bir müzik sistemine sahip modelde direksiyondan kumanda sistemi mevcut. Parmağınızın hemen altında olan bu sistem sayesinde radyo değiştirmek isterken dikkatiniz dağılmıyor, yola olan konsantreniz kaybolmuyor. Sis farları ile sisli havalarda görüş açınız fazla azalmıyor. 661 lt’lik geniş bagaj hacmi sayesinde eşyalarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz. SsangYong Actyon modeli heybetli bir görünüşe sahip olduğu kadar atik yapıya da sahip. Pickup tarzda üretilen Ssangyong Actyon Sports, otomatik 6 ileri vitesli 4x2 modelde ise 11.3 lt’lik şehiriçi yakıt tüketimi söz konusu. Şehirdışı 7.2 lt yakıt tüketen araç 1931 kg ağırlığında. 15.3 sn gibi bir sürede 100 km hıza ulaşan araç 141 hp güç üretiyor.

Uygun Fiyatlar ve Cazip Ödeme Koşulları

Türkiye’de çok sayıda bayi ve servisi bulunan firma, ürettiği araç modelleri için çok cazip fiyat seçenekleri sunuyor. %0’dan başlayan uygun faiz oranları bulunan firma kampanyalarını sürekli güncelliyor. Detaylı bilgileri bir SsyangYong yetkili bayisine giderek temin edebilirsiniz. Aracın bayisine gidip modeli beğendikten sonra firma sizlere gerekli yardımları sağlıyor. Firmanın anlaşmalı olduğu bankalar sayesinde size uygun faizlerde araç kredisi de bulabilirsiniz. Finans desteği alırken faiz uygulaması olmayan bankalarda mevcut.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları