Spor Giyim: Markaları ve Kampanyalı Online Alışveriş Siteleri

Spor Giyim: Markaları ve Kampanyalı Online Alışveriş Siteleri Galeri

Türk insanının 2001 - 2002 yılları arası daha yeni keşfetmeye başladığı spor giyim pazarı günümüze doğru oldukça genişledi. Türkiye'de bundan on yıl kadar öncesinde sadece birkaç tane belli başlı spor markası vardı. O markaların mağazaları ise daha çok tenis, kayak gibi belli başlı spor dallarının ürünlerini satmakla yetiniyorlardı. Fakat Türkiye son yıllarda bu durumu aştı. Artık günümüz insanının, özellikle genç neslin spor giyime düşkünlüğü sayesinde bu markalar oldukça çoğaldı ve günümüzde Türkiye'nin her noktasında bir spor mağazasına rastlar olduk.

Spor Giyim Markaları

Spor Giyim Markaları

Bu sektörde marka her ne kadar geri plana atılmak istense de markanın çok önemli bir unsur olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü kökleşmiş, markalaşmış büyük firmaların ürünleri daha düşük seviyeli markalara göre oldukça kalitelidir. Şu anda Türkiye'de faal olarak iş yapan spor firmalarından bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz: Arimpo, BKM Jeans, Bright Jeans, Atomic Jeans, Crazy, Colin's Jeans, DeFacto, Etnies Türkiye, Lescon, Converse, Forus, Dilek Tekstil, Erdal Saygı, Haleteks Tekstil, Lacoste Türkiye, LC Waikiki, Little Big, Mavi Jeans, Ykk Jeans vb. Bu markaların üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin fiyatları da oldukça ekonomik. Ayrıca bu ve bunun gibi büyük markaların ürünleri Türkiye'nin dört bir yanında çeşitli mağazalar aracılığıyla satılıyor. Bu ürünlere çeşitli fırsat ve indirimlerle beraber size en yakın mağazadan ulaşabilirsiniz. Türkiye'de en çok tercih edilen spor markaları ise Adidas, Nike, Puma gibi köklü, işini iyi yapan ve kaliteli ürünleriyle dikkat çeken markalar oluyor. Bu markaların ürünleri oldukça kaliteli olmakla beraber fiyatları da çok uygun. Ayrıca bu markaların üretimini gerçekleştirdiği ürünleri kendi bayilerinden alabileceğiniz gibi çeşitli spor mağazalarında da bulabilirsiniz.

Online Alışveriş Fırsatları ve İndirimler

Online Alışveriş Fırsatları ve İndirimler

Günümüzde bu sektörde online alışveriş imkanları oldukça geniş ve her geçen gün daha da genişliyor. Dünyanın en önde gelen markaları dahil bir çok markanın ürünlerini internet üzerinden online olarak satın alabiliriz. Ayrıca internet üzerinden satın alabileceğimiz spor giyim ürünlerinin fiyatları da oldukça ekonomik. Online alışverişin diğer güzel bir yanı ise, bir çok fırsat ve indirimden yararlanabilme avantajımızın olmasıdır. Günümüzde spor giyim ürünleri satan bir çok internet mağazası mevcut. Bu sitelerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Zidaya, Sporena, Spormarketim.com, Barcin.com, dalkilicspor.com, Yalispor.com.tr, Lescon.com.tr, korayspor.com vb. Bu online alışveriş sitelerinden Spormarketim.com fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Spormarketim'de diğer mağazalarda bulamayacağınız fiyatlarla istediğiniz ürünlere sahip olabilirken bir çok fırsattan da yararlanma şansına sahip oluyorsunuz. Bu fırsatlar arasında 3 al 2 öde, 24 saatte gönderim gibi çok güzel seçenekler de mevcut. Bu sektördeki bir diğer online satış sitesi olan Barcin ise daha çok satışını gerçekleştirdiği kaliteli ürünleriyle kullanıcıların ilgisini çekiyor. Üstelik bu sitede mevsimlik, aylık, haftalık hatta günlük olarak sunulan bir çok indirim ve fırsatta sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mavi Jeans
  • Converse
  • Spormarketim.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları