Spor Ayakkabı: Modelleri ve Fiyatları | Online Alışveriş Fırsatı

Spor Ayakkabı: Modelleri ve Fiyatları | Online Alışveriş Fırsatı Galeri

Spor ayakkabıları günümüzde çok yoğun bir şekilde kullanılan bir ayakkabı çeşididir. Özellikle son yüzyılda en çok rağbet edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Farklı teknikler ile gelişen bu ayakkabı türleri, çeşitlerine göre basketbol ayakkabısı, futbol ayakkabısı, koşu ayakkabısı ve tenis ayakkabısı gibi çeşitli spor dallarına göre gruplara ayrılmıştır. Spor ayakkabıları daha çok rahatlamak, spor yapmak ve ayak sağlığı için kullanılmaktadır. İlerleyen teknoloji günümüzde bir çok marka ve modelde spor ayakkabının çıkmasını sağlamıştır. İlk olarak kondisyon ve spor amaçlı üretilen bu ürünler zaman ile gündelik yaşamda da kullanılabilir hale gelmiştir.

Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde bir çok spor ayakkabı modeli bulunuyor. Spor ayakkabı modellerini piyasa fiyatlarına göre sıralayacak olursak;
- Jack Wolfskin Deviator modelleri bir spor ayakkabıya verilecek üst düzey fiyatları barındırıyor. Üst düzey bütçe ayıranlar daha çok tercih ediyor.
- Mbt Chakula Gtx M modelleri ise yine üst düzey bütçelere hitap eden bir model. Modelin kasları düzeltme, kilo kaybettirme ve daha bir çok özelliği bulunuyor.
- Hummel Ten Star Oiled High modeli ise yine spor ayakkabı modelleri arasında en pahalı ürünler arasında yer alıyor. Ayakkabı için daha geniş bütçe ayıranların tercih ettiği model şıklığı ve rahatlığı ile dikkat çekiyor.
- New Balance'ın U410KR modeli spor kategorisinde yine pahalı ürünleri arasında yer alıyor. Gündelik hayatta kullanılmak için üretilen ürün New Balance'ın tüm ürünlerinde olduğu gibi oldukça rahat.
- Lacoste SRM2216 modelleri ise ortalama bir bütçe ile sahip olunabilir. Klasik Lacoste anlayışından ödün vermeyen ürün tercih edilebilir.
- Asics Onitsuka Tiger Mexico 66 modelleri yine pahalı sayılabilecek bir fiyat ortalamasına sahip.
- Adidas Adizero Mana 6 M modelleri ortalama bir fiyata sahip. Markanın pahalı ürünleri arasında yer alıyor.
- Nike Air Max 90 modelleri markanın en pahalı ürünleri arasında yer alıyor. Normalde ortalama bütçelere hitap eden Nike, bu ürününde üst düzey bütçelere hitap ediyor.
- Puma Sl Tech K Leather modellerine ortalama bir bütçe ile sahip olabilirsiniz.

Spor Ayakkabı Ve Online Alışveriş Fırsatları

Spor ayakkabılarını Türkiye'de bir çok yerden alabilirsiniz. Ama bir alternatif daha bulunuyor: Online Alışveriş. Son yıllarda online ticaret aldı başını gitmekte. Artık bir çok ürüne internetten sanal olarak ulaşabiliyoruz. Bu ürünlerden bir tanesi de spor ayakkabıları. Diğer ürünlere göre çok daha fazla çeşit ve daha cazip indirimler ile sahip olabileceğiniz ayakkabılar için bir çok online mağaza bulunuyor: Pabbuc.com, Barçın, Dalkılıçspor, Zidaya, Zizigo, Limango ve Trendyol gibi bir çok avantaja sahip ve güvenilir web mağazalarından alışverişinizi tamamlamanız mümkün. Online mağazalar zaman zaman indirimlere de giderek tüketicilerine ürünlerini cazip fiyatlar ile ulaştırıyor. Tek yapmanız gereken ise istediğiniz ürünü seçtikten sonra gelmesini beklemek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hummel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları