Spor Aletleri: Spor Aleti Satan Online Alışveriş Siteleri Burada

Spor Aletleri: Spor Aleti Satan Online Alışveriş Siteleri Burada Galeri

Spor tanım olarak kişisel ya da bir yada birkaç takımdan oluşan rekabetin amaç olduğu, fiziksel ya da zihinsel yeteneklerin kullanıldığı aktivitelerdir. Spor evrensel bir kültür, tüm dünyayı dil, din, ırk arkı gözetmeksizin birleştiren kalıcı bir değer, toplumsal farklılıkları ortadan kaldıran bir vasıtadır. Sporun pek çok türü bulunmaktadır. Atletizm, atıcılık, buz pateni, kayak, bisiklet, basketbol, voleybol, futbol, jimnastik, paten, yağlı güreş, yelken, halter, okçuluk, rafting, judo, yüzme, golf, dağcılık, bowling, hentbol, masa tenisi, sörf, squash, paraşüt, boks, dalgıçlık, eskrim ve daha bir çok farklı bunlar arasında sayılabilir. Bu sporları yaparken her sporun kendine özgü kullandığı özel spor aletleri bulunmaktadır. Koşu bandı, kondisyon bisikleti, mekik sehpası, dumbeller, şınav çekme aleti, kayak pantolonu, dağcı bisikleti, yürüyüş ayakkabısı, masa tenisi raketi, pinpon topu, ağırlık eldiveni gibi her spor dalına özel aletler spor aletleri arasında sayılabilir.

Spor Aletleri Satış Noktaları ve Online Alışveriş

Tüm bu spor aletlerini tek bir alışveriş sitesinde bulabileceğiniz gibi, markaların kendi sitesi ya da tek bir markanın satıldığı online siteler de bulunmaktadır. Topluca spor aletlerinin satıldığı hem güvenilir hem de uygun fiyatlı siteler arasında Hızlıal.com, WebdenAl ve 7/24 Tıkla ilk sırada yer almaktadır. Fitness, jimnastik, koşu, kürek, step gibi spor dallarına ait bir çok spor aletleri sitede alışverişe sunulmuştur. %30 ila %60 arası indirim oranları uygulanmakta; çoğu spor aleti alışverişinde ise kargo bedava seçeneği yer almaktadır.
Yine topluca alışveriş yapılabilecek sitelerden biri de Hepsiburada sitesidir. Aerobik aletleri, Eliptik bisikletler, Elektronik kas geliştiriciler, kapı ve şınav barları, masaj aletleri, pilates ve mekik aletleri sitede bulabileceğiniz spor aletlerinden bazıları. Sitede %70'e varan indirimler var. Bir diğer site de Sporcum. Antrenman malzemeleri, basketbol, badmington, futbol, su topu, pilates, tenis, yoga gibi daha bir çok spor dalına ait spor malzemeleri, hakem malzemeleri de sitede yer almakta. Teknik destek ekibi de olan Spordunyasi.com.tr spor aletlerine dair her şeyi bulabileceğiniz bir diğer online mağaza. Neoplen ürünler, fitness ve kondisyon bisikletleri, yüzme, boks ve tenis ürünleri, basket pota ve çemberleri ağ/file setleri ile oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermekte.

Diğer Online Alışveriş Siteleri

Güzel sitelerden bir diğeri de 1985 yılında kurulup, şu an 4 şirket olarak hizmet veren Spormarketim.com. Futbol, squash, tenis, badmington. masa tenisi, sporcu gıdaları, spor ekipmanları, paten kaykay, scooter gibi çok çeşitli spor dallarına yönelik spor aletleri satışı yapılmakta.Ödemelerde neredeyse tüm kredi kartları geçerli olup, paypal ve havale eft seçeneği de mevcuttur. Tek bir markanın ya da spor aletinin satıldığı mağazalardan biri olan Voitdunyasi.com, Voit markalı ürünlerin satışını yapmakta. Her tür kondisyon bisikleti, dumbeller, langırt, masa tenisi, boks ve karate aksesuarları, pilates ve jimnastik ürünleri sitede satışa sunulmuş. Online destek alabileceğiniz, 100 TL ve üzeri alışverişlere kapıda ödeme seçeneği ile güvenilir bir site.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Spormarketim.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları