Speedo Yüzücü Mayoları: Son Kolleksiyonlarda İndirimli Online Fiyatlar

Speedo Yüzücü Mayoları: Son Kolleksiyonlarda İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Yüzmek özellikle yaz aylarının en sevilen etkinliklerinden biridir. Yüzme sporu yaz aylarında su ve hava sıcaklığı nedeniyle hayli tercih edilmekle birlikte, özellikle gençler tarafından kış aylarında kapalı havuzlarda yüzme sporu yapılmaktadır. Yüzme, vücudun gelişmesine yardımcı olduğu gibi, aynı zamanda gençlerin sağlıklı gelişmesine yardımcı olmaktadır. Yüzme sporunda ve deniz kenarında kullanılan özel giyim ürünlerini hazırlayan birçok marka bulunmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimi ve köklü geçmişiyle Speedo bu anlamda en bilinen markalardan biridir.

Speedo Ürünleri

Speedo Ürünleri

Speedo, Avustralya merkezli bir firmadır. Firma ilk olarak Sidney'de yerel çaplı olarak bir marka olarak kurulmuştur. Marka ürün çeşitlerini ve üretimini artırarak 1950 yılında yapılan Melbourne Olimpiyatlarında Avustralya yüzme takımının spor ürünlerini ve giyimlerini hazırlamıştır. Milli takımın Olimpiyat oyunlarında başarı kazanması sonucunda marka uluslararası alanda tanınmıştır. Speedo, o yıllardan bu yana birbirinden farklı ve beğenilen ürün koleksiyonlarıyla dikkat çekmektedir. Marka profosyonel yüzücüler ve yüzme sporuyla uğraşan kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Mayolar, yüzücü mayoları, bikini, mayokini, havlu ve diğer plaj kıyafetleri, boneler, yüzücü gözlükleri, terlikler, plaj ayakkabıları üretmektedir. Marka her sezon birbirinden farklı ürünlerle koleksiyon hazırlamaktadır. Markanın ürünleri yüzme sporuna göre hazırlanmış ince dokulu, hızı artıran ve vücuda ağırlığı olmayan malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle özellikle önemli spor yarışlarında ve antremanlarda sporcular tarafından tercih edilmektedir. Markanın kullandığı renkler çok çeşitli ve modelleri birbirinden değişiktir. Bu nedenle özellikle genç yaştaki kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Firmanın çeşitli yüzme yarışlarında reklam tanıtımları ve yüzme sporcularıyla yaptığı sponsorluk anlaşmaları bulunmakta olup, bu anlamda uluslararası alanda tanıtımları bulunmaktadır.

Online Kampanya ve İndirim Olanakları

Online Kampanya ve İndirim Olanakları

Speedo markası ürünleri, ülkemizde çok sevilen ve beğenilen bir markadır. Marka yurdumuzda da özellikle gençler tarafından çok beğenilmektedir. Markanın özellikle spor malzemeleri satışı yapan büyük mağazalarda satışları bulunmaktadır. Marka ürünleri, bu mağazalardan, markanın kendi şubelerinden alınabilir. İnternet üzerinden satış yapan online mağazalardan ürün alışverişi yapılması da mümkündür. Online mağazalar çoğu zaman piyasa rakamlarının altında ürün satışı yaparak ekonomik alışveriş imkanı sağlamaktadır. Yaz boyunca kampanyalarla uygun satış rakamları sağlayan online mağazalardan uygun ödeme seçenekleriyle ve taksit imkanlarından yararlanarak ürün alımı yapılabilir. Zidaya, Haydi Denize, Markafoni, Speedousa, Cityshop, Enderspor, Gittigidiyor, Yalıspor, Unnado gibi online mağazalardan Speedo yüzücü mayoları alınabilir. Marka koleksiyonları özellikle sporcularımız tarafından tercih edilmekle birlikte, yaz günlerinde sık sık yüzen kişiler tarafından da satın alınmaktadır. Markanın 2012 koleksiyonu ürünlerini online mağazalardan incelemek ve almak mümkündür. Sanal mağazalarda sipariş usulüyle alışveriş yapılmakta ve ürün iade sistemi bulunmaktadır. Üründe hasar veya hata durumu varsa iadesi yapılarak değişimi istenebilir. Marka ürünleri çok kaliteli ve dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanmak mümkündür. Bu nedenle bir ürün alarak bunu zevkle ve yıllarca giymek imkanı bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Unnado
  • GittiGidiyor
  • Markafoni.com
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları