Sözbir Otel: İndirimli Online Rezervasyon Fiyatları ve Fırsatları

Sözbir Otel Galeri

Avrupa ve Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan İstanbul bir dünya kentidir. Tarihi geçmişi üç yüz bin yıl önceye kadar uzanan kent, iki kıtayı ayıran boğazı, tarihi mirası ve muhteşem manzarası ile ziyaretçilerini her zaman büyülemiştir. Birçok devlete ev sahipliği yapan ve tarihte birçok değişik adla anılan İstanbul, günümüzde yurt içi ve yurt dışından gelen, herkesin bir kere de olsa uğradığı ve muhteşem tarihine şahitlik ettiği bir kenttir. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük metropolü olup, tekstil, mobilya, otomobil, inşaat, giyim, gıda gibi sektörlerde gelişmiş sanayisi ile Türkiye'nin ihracat yükünü taşımaktadır. Yıl boyu ziyaretçi ağırlayan İstanbul'daki konaklama merkezleri her kesime hitap ederek müşterilere alternatif seçimler sunmaktadırlar. İstanbul'u gezmek ve yaşamak için mutlaka birkaç gün kalınması gerekir. Uzun bir ziyaret, İstanbul'un birçok noktasını keşfetmek ve tarihi içinize çekmek için yeterli olacaktır. Şehirle ilgili tatil planlarında İstanbul otellerinin müşterilerine sağladığı indirimli online erken rezervasyon fırsatlarını kullanmak şehri uygun fiyata gezme ve konaklama imkanı sağlayacaktır. Sözbir Otel kıtaların birleştiği noktada muhteşem İstanbul Boğazı manzarası ile konuklarına unutamayacakları bir tatili, indirimli erken rezervasyon fırsatları sunarak anılarda hoş bir seda bırakmaktadır.

Sözbir Otelde Erken Rezervasyon Fırsatları

Sözbir Otelde Erken Rezervasyon Fırsatları

İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarası ile konuklarını büyüleyen Sözbir Otel Dolmabahçe Sarayı'nın hemen karşısında olup, Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin izlerini yansıtmaktadır. Kurtlar Vadisi Pusu, Yaprak Dökümü ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan tesis yapımcıların gözde mekanlarındandır. Sözbir Otel'i tercih eden konukları muhteşem taş ve ahşap işçiliği, Osmanlı Padişahlarının tabloları, mobilyalar ve konukların rahatı için tüm ayrıntıların düşünüldüğü bir mekan karşılar. 8000 metrekarelik bir alana inşa edilen konaklama merkezi 50 suit oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Tüm odalar İstanbul Boğaz manzarasına sahip olup, telefon, uydu yayınlı TV, çalışma masası, mini bar, klima, oda içi kasa, yemek masası, uyandırma servisi, 24 saat oda servisi, saç kurutma makinesi, bebek sandalyesi, bornoz, terlik, balkon, vip transfer servisi, yüzme havuzu, bavul ve depo servisleri standart olarak sunulmaktadır. Şıklık ve kalitenin birleştiği Sözbir Otel muhteşem boğaz manzarası ile havuz başında düğünlere, toplantılara ve davetlere ev sahipliği yaparak konuklarını başka bir boyutta ağırlamaktadır.

İstanbul Konaklama Merkezlerinde Erken Rezervasyon Fırsatları

Türkiye'nin ticaret merkezi İstanbul yurt içi ve yurt dışından iş, tatil ya da gezi amaçlı gelen birçok misafir ağırlamaktadır. Yılın 365 günü hareketli olan İstanbul'un konaklama merkezleri de konuklarına en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek için indirimli erken rezervasyon fırsatları sunmaktadırlar. Online otel ve ulaşım hizmeti veren gezisitesi.com, gezinomi.com, bavul.com, tatil.com gibi internet siteleri üzerinden İstanbul'da bulunan otellerin indirimli erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul'u grupfoni.com, yakala.com gibi şehir fırsat sitelerinin sunmuş oldukları İstanbul fırsatları ile de keşfe çıkarak tarihi şehri ucuza gezebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Bavul.com
  • Gezinomi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları