Söz Yüzükleri Fiyatları: Söz ve Nişan Takılarında İndirimli Fiyatlar

Söz Yüzükleri Fiyatları: Söz ve Nişan Takılarında İndirimli Fiyatlar Galeri

Bir erkeğin sevdiği kadına karşı ciddi ve ileriye yönelik bir beraberlik düşünmesinin ilk adımı sözlenme. Bunu aile arasında ya da romantik bir yemekte sürpriz yaparak bir yüzükle ilan etmesi sevdiği kadını da mutlu eder. Bu yüzük tektaş, elmas, pırlanta, altın ya da gümüş olabilir. Bu özel ve anlamlı günün simgesi olması onu zaten çok değerli bir hale getirecek ve ömür boyu saklanacak.

Söz Yüzük Modelleri

Söz Yüzük Modelleri

Maddi durumu iyi olan bir erkek hayli yüksek fiyata satılan tamtur pırlanta bir yüzükle sözlenme törenine katılabilir. Halkanın her tarafının pırlanta ya da elmas taşlarla çevrelendiği bu model göz alıcı bir parlaklığa sahip. 5'li ya da 3'lü taşı olan modeller de tercih edilebilir. Biraz daha uygun fiyata alınabilecek tektaş modeller de en küçük karatlı olanlar Divaspirlanta.com’da bulunabilir. Şeffaf pırlantaların yanı sıra siyah pırlantalar da son zamanlarda çok tercih edilmeye başlandı. Modern ve farklı bir görünüm sunan bu modeller farklı bir seçim olabilir. Daha iri taşlı ve renkli bir görünüm için yakut, yeşim ve safir gibi değerli taşlarla tasarlanmış modeller de söz yüzüğü olarak tercih edilebilir. Altın halkaya monte edilebileceği gibi 925 ayar gümüş ile de tasarlanan modeller oldukça farklı. Altın modeller de taşlı ya da düz olarak çiftlerin beğenisine sunuluyor. Taşlı olanların yanı sıra geniş bir halkanın yontulması ile tasarlanan modern ve sade modeller de çok tercih ediliyor. Çiftlerin daha uyumlu model seçmelerine olanak sağlayan tasarımlar hem kadın hem de erkeğe uygun.

Online Mağazalarda Söz Yüzükleri Fiyatlarında Kampanyalar

Online Mağazalarda Söz Yüzükleri Fiyatlarında Kampanyalar

Bu mutlu ve heyecanlı günde yorulup mağazaları günlerce dolaşıp en güzel ve farklı modeli aramak can sıkıcı olacaktır. Oysa sevgiliyle bilgisayar karşısında sadece resimlere tıklayarak istenilen modeller seçilebilir. Divaspirlanta.com bu mağazalardan biri. Sertifikalı pırlantaları ile orijinal ürün garantisini sunan mağazada binlerce model bulunuyor. Mağazada söz yüzükleri fiyatları yüksek ve düşük olan birçok model var. Ürünleri ücretsiz kargo ve değişim imkanı ile sunan Divaspirlanta.com tektaş, pırlanta, elmas ve taşlı yüzükleri ile her kesime hitap ediyor. Bu özel gün harici diğer özel günler için de ürün satın alınabilecek mağaza kararsız kalanlara yardımcı oluyor. Hediye almak istenilen kişinin sevgili, eş, anneden hangisi olduğu ve ne için alındığı sorularının yanıtlanması ile kişiyi yönlendiren mağazada bu şekilde en uygun hediye seçilmiş oluyor. Banka kartlarına 3 ile 6 ay arasında taksitlendirme imkanı da sunan Divaspirlanta.com’da satılan ürünlerin 1 yıl boyunca bakım ve tamiri yapılıyor. Bu cazip fırsatlara ek olarak ücretsiz hediye paketi de yapan mağazada ürünler 48 saat içinde teslim ediliyor. Altincarsi.com pırlanta, altın ve gümüş ürünleri satıyor. Hem yüksek hem de uygun fiyatlı ürünlerin de bulunabileceği mağazada birçok fırsat sunuluyor. Yetişen alır bölümünde her gün yeni bir model 3 gün süresince indirime giriyor. Yine bazı ürünlerinde %50’lere varan indirim ve ücretsiz kargo olanakları da yüksek fiyatlı ürünlere kısa bir zaman diliminde çok uygun fiyatlarla sahip olmayı sağlıyor. Banka kartlarına 12 aya varan taksitlendirme de yapan mağazada 30 gün iade ve değişim ve bir yıl tamir ve bakım servisi de yapılıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları